NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.000 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 20-jan
  • Festivalnice - glasba za otroke

  • ponedeljek 21-jan
  • Kje je mesto, kot je naše

  • torek 22-jan
  • Knjiga spregovori dr. Iztok Osojnik

  • sreda 23-jan
  • Razgibajmo možgane s Scrabblom

  • četrtek 24-jan
  • Čarobni prsti

  • petek 25-jan
  • 19. Arena mladih

  • sobota 26-jan
  • Ustvarjalne delavnice

  • nedelja 27-jan
  • Nedeljski bolšji trg in ulična prodaja

  • ponedeljek 28-jan
  • Pripovedovalski večer

  • torek 29-jan
  • Šahovske simultanke z mojstri in prvaki

  • sreda 30-jan
  • Marija Kojek: Transsibirska železnica

  • četrtek 31-jan
  • Kako sem hčerki z alpinizmom razložil življenje

  • petek 01-feb
  • Meditacijski Vikend Umik v Tišini z dr. Tatjano Trajkovsko

  • sobota 02-feb
  • Podvinska tržnica

  • nedelja 03-feb
  • Nedeljski bolšji trg in ulična prodaja

  • ponedeljek 04-feb
  • Tomaž Flajs: Sram med intimo in družbo

  • torek 05-feb
  • Živeti z vodo - južni rob Ljubljane

  • sreda 06-feb
  • Biti novinar

  • četrtek 07-feb
  • Rojstni dan v +MSUM!

  • petek 08-feb
  • Prešernov dan na Ljubljanskem gradu

  • sobota 09-feb
  • Sobotne ustvarjalnice: Magični nakit

  • nedelja 10-feb
  • Javno vodstvo po razstavi NA MOJE OČI

  • ponedeljek 11-feb
  • Potopisni ponedeljki v Celici: Sumatra

  • torek 12-feb
  • Živeti z vodo - južni rob Ljubljane

  • sreda 13-feb
  • Future Architecture: Ustvarjalna izmenjava 2019

  • četrtek 14-feb
  • Valentinovo 2019

  • petek 15-feb
  • Future Architecture: Ustvarjalna izmenjava 2019

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


     www.pozitivke.net dogodek 


    2. Branetov Sprint kros


     PREDSTAVLJAMO  
     

     AKCIJA  
     

    Kdaj:
    sobota, 19. januar 2019 @ 10:00 CET - 13:00 CET
    Vrsta dogodka:
    Kje:
    Športni center Žalec     


    Opis:

    2. Branetov Sprint kros

    2. "BRANETOV" SPRINT KROS 2019

    R A Z P I S

    KDAJ: sobota 19. januar 2019 ob 10.00 uri
    KJE: Športni center Žalec
    ORGANIZATOR: Tekaško društvo SAVINJČAN

    v spomin na trenerja Braneta Strožerja

    SPRINT KROS?

    Za sprint kros smo dobili idejo pri smučarskem krosu (naš najuspešnejši tekmovalec Filip Flisar ) oz. smučarskem teku (disciplina sprint), kjer je največje uspehe dosegala Petra Majdič.

    S sprint krosom - eliminacija želimo več "akcije", kot za atlete same ter kakor tudi za gledalce.

    KATEGORIJE:
    U12 - fantje ( letnik 2008 in mlajši)
    U12 - dekleta ( letnik 2008 in mlajše)
    U14 - fantje (letnik 2006 in 2007)
    U14 - dekleta (letnik 2006 in 2007)
    U16 - fantje (letnik 2004 in 2005)
    U16 - dekleta (letnik 2004 in 2005)
    mladinci (letnik 2000 in 2003)
    mladinke (letnik 2000 in 2003)
    Člani (1999 - 1985)
    Članice (1999 - 1985)
    Veterani (1984 in starejši)
    Veteranke (1984 in starejše)

    VABLJENI tudi učenci/učenke OŠ, dijaki/dijakinje SŠ ter rekreativni tekači, ki niso člani atletskih klubov.

    PRAVILA:

    - Krog je dolg 750m.

    - Teče se po travnatih površinah. Šprintarice niso dovoljene!

    - Kategorija U12 ima skupinski štart (1 mali krog 500m).

    - Najprej se izvedejo kvalifikacije - 1 krog (kategorija U14, U16, mladinci, člani, veterani), sledi četrtfinale, polfinale ter finale B in finale A. Vse kategorije tekmujejo med seboj, na podlagi končnega skupnega vrstnega reda se podelijo medalje za posamezno kategorijo posebej.

    - V izločilne dvoboje se uvrsti 30 tekmovalcev oz tekmovalk. Če je prijavljenih manj kot 18 tekmovalcev oz. tekmovalk (vse kategorije skupaj), se četrfinala ne izvedejo, po kvalifikacijah sledi takoj polfinale.

    - Kvalifikacije: teče vsak posamezno. Interval štartov je 30s. Na podlagi izmerjenih časov se formirajo skupine. 

    - Tisti, ki izpadejo v kvalifikacijah, četrtfinalu lahko nastopijo tudi v tolažilnem teku, ki se izvede s skupinskem štartom. Odtečeta se dva kroga (1.500m).

    NAGRADE:

    Prvi trije moški ter prvi tri ženske v skupni razvrstitvi prejmejo pokale, za 4., 5. in 6. mesto velike medalje, od 7. do 12. mesta (B finale) pa male medalje.

    Najboljši trije v vsaki kategoriji prejmejo velike medalje.

    Najboljši trije v "Tolažilnem teku" prejmejo velike medalje, od 4. do 6. mesta male medalje.

    Vsak udeleženec prejme spominsko medaljo.

    Vsak udeleženec prejme rogljiček ter topli napitek.

    PRIJAVE: samo preko spletne aplikacije:

    Prijaviti se je možno le predčasno preko spletne prijave.

    Prijave se zaključijo v četrtek, 17. Januarja ob 12. uri !

    Opozarjamo, da zaradi oblikovanje štartne liste oz. nemotenega poteka tekmovanja, kasnejših prijav ne bomo upoštevali (le izjemoma v primeru kakšne odpovedi).

    Dokončen urnik bo narejen glede na število prijav udeležencev in bo objavljen na spletni strani TD Savinjčan 1 dan pred pričetkom tekmovanja.

    ŠTARTNINA: 5 EUR (skupinski štart; kategorija U12), 7 EUR (eliminacija; vse ostale kategorije)

    Štartnina se poravna pred tekmovanjem na:

    TRR: SI56 6100 0001 0063 030 ali z gotovino ob dvigu štartnih številk. 
    MERITVE ČASOV IN OBDELAVA PODATKOV:

    OKVIRNI URNIK:

    Lahko pride do sprememb, odvisno od števila prijavljenih tekmovalcev oz. tekmovalk!

    10:00 - U12 dekleta + U12 fantje (skupinski štart; 1 krog 500m)
    10:10 - Podelitev U12 dekleta / U12 fantje
    10:15 - Kvalifikacije (U14 dekleta, U16 dekleta, mladinke, članice, veteranke)
    10:30 - Kvalifikacije (U14 fantje, U16 fantje, mladinci, člani, veterani)
    11:00 - Četrfinale ženske 1. Skupina
    11:05 - Četrfinale ženske 2. Skupina
    11:10 - Četrfinale ženske 3. Skupina
    11:15 - Četrfinale ženske 4. Skupina
    11:20 - Četrfinale ženske 5. Skupina
    11:25 - Četrfinale moški 1. Skupina
    11:30 - Četrfinale moški 2. Skupina
    11:35 - Četrfinale moški 3. Skupina
    11:40 - Četrfinale moški 4. Skupina
    11:45 - Četrfinale moški 5. Skupina
    12:00 - Polfinale ženske 1. Skupina
    12:05 - Polfinale ženske 2. Skupina
    12:10 - Tolažilni tek ženske-skupinski štart
    12:20 - Polfinale fantje 1. Skupina
    12:25 - Polfinale fantje 2. Skupina
    12:30 - Tolažilni tek fantje-skupinski štart
    12:50 - Finale B ženske
    12:55 - Finale B fantje
    13:00 - Finale A ženske
    13:05 - Finale A fantje
    13:15 - Podelitev

    INFORMACIJE:

    Gsm: 041 208 822 (Boris Podpečan)
    Email: tdsavinjcan@gmail.com

    GARDEROBE
    Garderobe so zagotovljene v hiškah NK Žalec zraven atletskega štadiona in so označene z napisi (posebej za deklice in dečke).

    TERENI ZA OGREVANJE
    Ogrevanje pred tekmovanjem je na zunanjih površinah ob atletskem štadionu.

    VSEM NASTOPAJOČIM ŽELIMO OBILO DOBRIH REZULTATOV IN PRIJETNEGA POČUTJA!




     
     
    Če vam je dogodek všeč, ga priporočite tudi drugim.

    [ Dodaj dogodek ][ Nazaj na Koledar ]





     

    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2019 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,12 seconds