NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 20-nov
  • Premiera prvenca Ester Ivakič: Ida, ki je pela tako grdo, da so še mrtvi vstali od mrtvih in zapeli z njo

  • petek 21-nov
  • COFESTIVAL 2025: Sylvain Huc & Mathilde Olivares: NOVO ŽIVLJENJE

  • sobota 22-nov
  • Mala šola varjenja piva

  • nedelja 23-nov
  • 63. Veganski Pohod za Vsakogar - Uršlja gora (1699 m)
  • COFESTIVAL 2025: Sonja Pregrad: OBJEKT PLESA

  • ponedeljek 24-nov
  • 41. Slovenski knjižni sejem

  • sreda 26-nov
  • Okrogla miza za organizatorje dogodkov o zero waste (ZW) pristopu, ponovni uporabi in zmanjševanju odpadkov v mestu
  • Forum nove glasbe 2025 - Razpoložljive skladbe

  • sreda 03-dec
  • Vabljeni na 15. Slovenski kongres prostovoljstva

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


     www.pozitivke.net dogodek 


    Kvantna meditacija - Miklavževa meditacija za priklic sreče, veselja in obilja


     PREDSTAVLJAMO  
     

     AKCIJA  
     

    Kdaj:
    petek, 4. december 2015 @ 18:30 CET - 20:30 CET
    Vrsta dogodka:
    Kje:
    ANANDAJOGA center - Trpinčeva 71 - 1000 Ljubljana     


    Opis:

    KVANTNA MEDITACIJA – MIKLAVŽEVA MEDITACIJA ZA PRIKLIC SREČE, VESELJA IN OBILJA PETEK,

    4.12.2015 ob 18.30

    ANANDAJOGA CENTER, Trpinčeva 71, Lj – Fužine

    Drage duhovne popotnice, dragi duhovni popotniki,

    naj vas spomnimo - skozi ves December bomo vzbujali v sebi PRAZNIČNA, VESELA in SREČNA OBČUTJA, kar je idealna popotnica za DVIG NOTRANJE MOČI za energetski VSTOP v Novo leto 2016!

    V prvi meditaciji nas bo na duhovnem nivoju obiskal MIKLAVŽ, kakor pri nas imenujemo Svetega NIKOLAJA, ki je gotovo eden najbolj priljubljenih svetnikov. LJUBEZEN do bližnjega, PRIJAZNOST in BRATSKA POMOČ so njegove lastnosti, ki ganejo še tako trdo srce. Velja za ČUDOVITEGA POMOČNIKA in ČUDODELNIKA, ki prinaša v hišo OBILJE VSEGA.

    V tej aktivaciji ga bomo počastili in se POVEZALI Z NJEGOVIMI NAJBOLJŠIMI LASTNOSTMI ter se jih na ta način učili PRITEGNITI v SVOJE ŽIVLJENJE, jih občutiti in živeti.
    Odprimo srce, ovrednotimo se, da sprostimo tok sprejemanja vsega obilja, ki nam pripada. OBUDIMO SVOJE ČAROBNE ŽELJE, SANJE, UPANJE. Verjemimo vanje, da jih tako prikličemo v svojo relanost!

    MIKLAVŽEVA MEDITACIJA ZA PRIKLIC SREČE, VESELJA IN OBILJA
    Vodena meditacija
    PETEK, 04.12.2014 ob 18.30
    ANANDAJOGA CENTER, Trpinčeva 71, Lj-Fužine
    www.anandajoga.si

    Vabimo vas, da napišete par svojih želja, sanj in vizij, ki jih želite uresničiti, pa če so še tako nedosegljive ali "čudne". In napišite par dejstev, ki vas pri tem ovirajo ( ali v sebi, ali iz okolja – ljudje, finance, nezaupanje v svoje sposobnosti... ) Sv. Nikolaj in mogočna skupina energetskih bitij iz najvišjih vibracij čakajo, da vam smejo pomagati pri tem!

    KAJ TA MEDITACIJA PRINAŠA:

    - sprejmanje moči milosti, DA SI DOVOLIMO UDEJANJANJE ČUDEŽEV in OBILJA na vseh nivojih; da se obilje, radost in sreča nepričakovano pojavijo v našem življenju

    - RUŠENJE ODPORA do obilja: imeti ga, ga deliti, biti duhovno bogat, čutiti to vibracijo, zaupati vesolju, da nas podpira, da se popolnoma odpremo toku le-tega

    - ODSTRANJEVANJE STARIH NAČINOV in DOJEMANJA o imeti, koristiti in služiti

    - OPUŠČANJE definicij BITI ŽRTEV, živeti v pomanjkanju, izkoriščanju, razdajanju

    - osvoboditev NOTRANJEGA OTROKA borbe za preživatje, dovoljenje za dvig samozavesti v JAZ SEM prisotnosti in vsakodnevnem življenju

    - pomik v PRVOTNI ZAPIS SVOJE DUŠE, posebej glede PREŽIVETVENE VARNOSTI

    - opuščanje PRIČAKOVANJ STARŠEV in drugih, kdo in kaj moramo biti v življenju, da zaživimo po želji svojega Višjega jaza

    - DOVOLITI SI postati JASEN in ODLIČEN KANAL ZA PRIKLIC OBILJA

    - LOČEVANJE od čustvene, intelektualne, kolektivne in astralne zavesti človeštva o obilju

    - USTVARJANJE novih možnosti kreiranja in zaznavanja obilja in bogastva v kvantnem polju

    - ZDRUŽEVANJE z močjo milosti, čudežev, čarobnosti in transformacije

    - PREHOD na VIŠJO VIBRACIJO v stanje LJUBEZNI in HVALEŽNOSTI, ODOBRAVANJA, SOČUTJA in SPREJEMANJA

    ~ Kanalizirana meditacija, ki jo vodi  mednarodna certificirana Kvantna hipno regreso terapevtka in certificirana Voditeljica kanaliziranih kvantnih meditacij Eva Pavlin, je primerna tudi za mladino, sposobno ležati 2 uri v miru in tišini ( ne nujno ves čas v isti legi:)) in hišne ljubljenčke ( vodena pri vas doma )!

    ~
    Trajanje: 2 uri

    ~
    Pripor. prost. prispevek: 20 €, študentje 10 €

    ~ Zaradi omejenega števila je OBVEZNA PREDHODNA PRIJAVA na: anandajogacenter@gmail.com

    ~ Kvantne meditacije se izvajajo IZKLJUČNO LEŽE, zato S SEBOJ PRINESITE debelejšo PODLOGO, toplo ODEJO in VZGLAVNIK!

    ~ V meditacijski prostor vstopamo tiho in diskretno!


    ~
    UŽIVANJE ALKOHOLA, DROG in MOČNE DIŠAVE SO NA DAN MEDITACIJE PREPOVEDANI!

    Vabljeni na to enkratno duhovno potovanje - naslednji korak v korenito spremembo svojega življenja!

    Saša Miklič

    - Kvantne meditacije valujoče svetlobe® se nadgrajujejo. Zaporedje ni pomembno, saj je vsaka unikatna, ciljno usmerjena in prinaša določene spremembe. Več kvantuma kot naložimo v telo, prej zaživimo srečno, umirjeno, uravnoteženo in duhovno življenje na visoki vibraciji in poglobljenem stanju zavesti. Tudi ponavljanje iste je zaželeno, posebej če se v njej močneje odražajo naši specifični problemi.

    Veseli bomo, če povabite ali obvestilo posredujete še komu, ki želi izboljšati kvaliteto svojega življenja in duhovno napredovati. Hvala!


    www.facebook.com/notranja.svetloba.srca

    Lokacija ANANDAJOGA Centra ( avtobus št. 20 Fužine)

    ~OPOZORILO: Vodenih kvantnih meditacij z aktivacijami ne izvajamo kot zdravstveno storitev, ampak kot pripomoček k duhovni in osebni rasti.

    Prijava in info:
    Saša Miklič 041 928-327
    ANANDAJOGA center, Trpinčeva 71, Ljubljana
    www.anandajoga.si






     
     
    Če vam je dogodek všeč, ga priporočite tudi drugim.

    [ Dodaj dogodek ][ Nazaj na Koledar ]





     

    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,81 seconds