NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 26-jul
  • 71. Veganski Pohod za Vsakogar - Veliki vrh na Košuti (2088 m)
  • Poletno doživetje v rimski gomili

  • ponedeljek 27-jul
  • Dejavnosti za gibalno ovirane v Režijskem obratu

  • sreda 29-jul
  • Brezplačna joga pilates na Lentu

  • petek 31-jul
  • Poletje v Minoritih: Tetkine Radosti

  • sobota 01-avg
  • Poletni Art kamp - Zgodba o Tončku in Jurčku

  • nedelja 02-avg
  • Tradicionalno srečanje kolesarjev DU Spodnje Podravje

  • ponedeljek 03-avg
  • AIA poletno počitniško varstvo 2026

  • sreda 05-avg
  • Hartmut Rohde, Emanuel Abbühl, Ken Nakasako, Kimiko Imani

  • petek 07-avg
  • Objavljeni razpisi naših dveh štipendijskih skladov ter skladov Glasbenik sem in Športnik sem

  • sobota 08-avg
  • Sprehod skozi mozaik zgodovine antične Emone!

  • nedelja 09-avg
  • Vegan Hangouts: Aktivni veganski piknik v Tivoliju

  • torek 11-avg
  • Black Country, New Road

  • sreda 12-avg
  • Poletje v Šiški - Summer in Šiška 2026: DE VU

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


     www.pozitivke.net dogodek 


    Praznovanje poletnega solsticija z obredno indijansko znojilnico


     PREDSTAVLJAMO  
     

     AKCIJA  
     

    Kdaj:
    sobota, 23. junij 2012 @ 18:00 CEST - 20:00 CEST
    Vrsta dogodka:
    Delavnica
    Kje:
    Adrenalinski park StoržSpodnja Luša  Železniki , AL  


    Opis:

    Praznovanje poletnega solsticija z obredno indijansko znojilnico

    Poletni solsticij je čas najdaljšega dneva v letu, začetek poletja in brezskrbne radosti. Obenem pa je čas, po katerem se začne dan krajšati in nastopa vedno večja tema. Običajno ta dan najrajši preživimo zunaj, v naravi in se naužijemo novih moči. Poletni solsticij pa predstavlja tudi prehod na višjo duhovno raven in je ta dan zelo priporočljivo posvetiti delu na sebi in svoji duhovni rasti.

    Pridružite se nam na praznovanju v naravi in pri pripravi Obredne indijanske znojilnice, starodavnim obredom duhovnega in telesnega Očiščenja, ki jo ameriški Indijanci in tudi drugod po svetu izvajajo pred vsako duhovno aktivnostjo. Znojilnica je močna in intenzivna izkušnja, v kateri spoznamo svoje fizične in psihološke omejitve in se soočimo s svojimi blokadami, preizkusimo svojo sposobnost vzdržnosti in pripravljenost, da podredimo telo Duši. Je »mejna« izkušnja, ki nas nauči predaje in popolne podrejenosti Duhu. Predstavlja smrt lažnega ega in rojstvo bitja, alkemijski laboratorij.

    Moreno Vibodha Ausangate je rojen 1959 v preprosti družini, njegova notranja narava duhovnega raziskovalca pa ga je peljala na pot jogijske, tantrične in šamanske medicine, v Mehiko in Severno Ameriko. Od leta 1988 je sanjasin Razsvetljenega mojstra Oshoja in je živel v različnih meditacijskih centrih v Italiji. Trenutno dela s telesno prizadetimi otroci, poleg tega pa vodi Trance Dance, Indijanske znojilnice in Kroge samozdravljenja, ukvarja pa se tudi s svetovanjem in OSHO Rebalancing masažo.

    Vabljeni na sobotno predavanje z Vibhodo - Mitayuke oyasin - vsi moji odnosi, ki se začne ob 18.00 uri v Holističnem centru Rasika, Dunajska c. 101, Ljubljana.

    Info in prijave: Puja 040 975 962




     
     
    Če vam je dogodek všeč, ga priporočite tudi drugim.

    [ Dodaj dogodek ][ Nazaj na Koledar ]





     

    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2026 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,48 seconds