NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 26-okt
  • 62. Veganski Pohod za Vsakogar - Sabotin (609 m)

  • ponedeljek 27-okt
  • Emir Osmić: Arhitektura spominov

  • torek 28-okt
  • Trafika ob parku

  • sreda 29-okt
  • Starizem ali kako živeti dostojno starost?

  • četrtek 30-okt
  • Kaj smo gledali v 60. letih?

  • petek 31-okt
  • DigiPlay - delavnice digitalizacije za otroke in mlade

  • ponedeljek 03-nov
  • Tečaj lepopisja (kaligrafija)

  • torek 04-nov
  • Grafika in poezija: dialog skupinska razstava

  • sreda 05-nov
  • Kava z mentorji prostovoljcev
  • 10. Obletnica filma idila pogovor, filmska projekcija in koncert

  • četrtek 06-nov
  • Iza Štih, flavta in Katarina Volčanšek, flavta

  • petek 07-nov
  • Obvladovanje težavnih strank [Webinar]

  • sobota 08-nov
  • Gavro Quartet feat. Alex Sipiagin

  • nedelja 09-nov
  • Brata: glasbena komedija po resničnih dogodkih

  • torek 18-nov
  • Komunikacija - Temelj dobrih odnosov

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Fundacija za pomoč otrokom zbira sredstva za nakup šolskih potrebščin   
    nedelja, 21. avgust 2005 @ 11:21 CEST
    Uporabnik: Ales

    * Aktualne, dobre novice, pozitivne novice in zaFundacija za pomoč otrokom, nevladna dobrodelna ustanova za pomoč domačim bolnim in revnim otrokom je začela dobrodelno akcijo zbiranja sredstev za pomoč pri nabavi šolskih potrebščin za revne družine v hudi stiski. Kot so sporočili s fundacije, se je v zadnjem času nanje obrnilo veliko nemočnih in obupanih staršev iz celotne Slovenije s prošnjo, naj jim pomagajo pri nakupu učbenikov, delovnih zvezkov in drugih šolskih potrebščin.


    Kot ugotavljajo v fundaciji, so zadnja odpuščanja delavcev in težke socialne razmere starše očitno pahnile v še večjo finančno stisko. Kljub temu pa pozivajo podjetja in posameznike, naj pomagajo z denarnimi prispevki.

    Donatorji lahko prek svojih mobilnikov pošljejo sms sporočilo s ključno besedo POMOC na številko 1919, s čimer bodo prispevali 230 tolarjev za bolne in revne domače otroke. Svoje prispevke pa lahko nakažejo tudi na TRR 02092-0090588516 s pripisom Za družine v stiski, so še sporočili iz ustanove Fundacija za pomoč otrokom.

    Vir: www.ljnovice.com

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • www.ljnovice.com
  • Več od avtorja Ales
  • Več s področja * Aktualne, dobre novice, pozitivne novice in za

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • Trackback

    Trackback URL for this entry: http://www.pozitivke.net/trackback.php/20050821112125349

    No trackback comments for this entry.
    Fundacija za pomoč otrokom zbira sredstva za nakup šolskih potrebščin | 1 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    Fundacija za pomoč otrokom zbira sredstva za nakup šolskih potrebščin

    Prispeval/a: cedra dne nedelja, 21. avgust 2005 @ 15:45 CEST
    Lepa gesta, jo pozdravljam! Ampak tudi sama poznam nekaj družin v moji soseski, ki ne zmorejo vzdrževati izmišljana šolskega programa in ne vedo kako bodo otroka preskrbeli z učbeniki. Lani mi je neka profesorica zaupala, da njen učenec nikjer nič ne je in prav milo gleda, če bo kdo mankal, da bo dobil njegov košček kruha. Stika tudi po odpadkih kasneje, ko vsi odidejo. Plačala sem mu malico za en mesec. Naredite tudi vi kaj podobnega v okviru svojih možnosti. Ozrite se okoli sebe-veliko jih je!


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,30 seconds