NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 27-jun
  • ARTish Prodajno razstavni umetniški festival

  • ponedeljek 29-jun
  • Raznolikost v prostovoljnem delu - Prostovoljska akademija 2026
  • Gal Golob trio

  • torek 30-jun
  • 27. otroški Folkart - Slovenija

  • sreda 01-jul
  • 67. Jazz festival Ljubljana: Pat Metheny: Side-Eye III+

  • petek 03-jul
  • Swing plesni večeri na Aleji Sky

  • sobota 04-jul
  • ARTish Prodajno razstavni umetniški festival

  • nedelja 05-jul
  • XXIX. Mednarodna likovna kolonija

  • torek 07-jul
  • Livija Pandur: Brezmadežna

  • sreda 08-jul
  • Opera Balet SNG Maribor: Evita

  • petek 10-jul
  • Volleyball on water - Powered by Big Bang

  • sobota 11-jul
  • The Damned: Final Damnation 50

  • nedelja 12-jul
  • Godba veteranov Štajerske Ervina Hartmana

  • sreda 15-jul
  • Gioachino Rossini: Seviljski brivec

  • četrtek 16-jul
  • Poletje v Minoritih: Regi Kvak

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Nobena nesreča ni biti ljubljen   
    četrtek, 23. december 2004 @ 05:37 CET
    Uporabnik: Tatjana Malec

    Sprašujoče in osvobajajoče jo je gledal.
    Zvezde so ji deževale nad glavo
    in v vetrni sapi se je pozibavalo vejevje.
    Ob njenem ušesu je stal visok zvonik.
    Zdramila se je, ko je odbila polnoč.
    On je zastrmel v njene ljubke odprte oči.
    Sprašujoče in osvobajajoče jo je gledal
    in ji rekel: "Nobena nesreča ni biti ljubljen".

    Pod jablano je legla v mokro travo
    in z vprašujočimi očmi je gledala razprto nebo.
    Zvezde so ji deževale nad glavo solzice
    Svetega Lovrenca pribliske v zaljubljene oči.
    Tedaj vejo v razcvetju jablane veter odlomi
    in v najlepših zvezdnih trenutkih pade na oba.
    Ona tedaj reče: "Nobena sreča ni biti ljubljen,
    če te od ljubezni glava tako zaboli."

    ...o0o...

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • Več od avtorja Tatjana Malec
  • Več s področja * Poezija, pesmi in verzi

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • Trackback

    Trackback URL for this entry: http://www.pozitivke.net/trackback.php/20041214133727728

    No trackback comments for this entry.
    Nobena nesreča ni biti ljubljen | 7 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    Nobena nesreča ni biti ljubljen

    Prispeval/a: prassec dne četrtek, 23. december 2004 @ 13:43 CET
    Ej, kaj ste vsi via tukaj???
    Halo??????


    Nobena nesreea ni biti ljubljen

    Prispeval/a: Tatjana Malec dne četrtek, 23. december 2004 @ 14:38 CET
    Bralec,
    želim ti miren in vesel Božič ter srečno in uspešno novo leto 2004. Dokler ima človek glavno na ramenih, zanj ni nič izgubljenega.

    Tatjana


    Nobena nesreea ni biti ljubljen

    Prispeval/a: Igor Petek dne petek, 24. december 2004 @ 01:31 CET
    Imam občutek, da si ti pujsek tukaj iz svinjaka via Pozitivke v svinjak. :)

    Pa lepe praznike in več prijaznosti v Novem letu. Pa nogavičko nastavi, ti morda Božiček kljub temu, da si poreden, kaj notri spusti.

    Imej se lepo.

    ---
    Igor


    Nobena nesreea ni biti ljubljen

    Prispeval/a: prassec dne ponedeljek, 27. december 2004 @ 14:29 CET
    Tako star si pa še kar verjameš v božička?
    Vsi isti.
    Za vogalom plašček odpiraš in mimoidočim luleka kažeš, pa nad mimoidočimi otroci se naslajaš.
    Poznamo vas.


    Nobena nesreea ni biti ljubljen

    Prispeval/a: prassec dne ponedeljek, 27. december 2004 @ 14:32 CET
    Kdo te je sploh vprašal da mi karkoli gobezdaš okrog praznikov? Nočem mirnih praznikov, ti zapečkarica perverzna! Brigaj se zase!


    Nobena nesreea ni biti ljubljen

    Prispeval/a: Tatjana Malec dne ponedeljek, 27. december 2004 @ 15:01 CET
    Oh, otroček, nič hudega če luleka pokažeš, saj to počnejo vsi otroci, ko ji tišči lulati. Glej, da si čeveljčkov ne polulaš, da ne bo mama huda nate.


    Nobena nesreea ni biti ljubljen

    Prispeval/a: Igor Petek dne ponedeljek, 27. december 2004 @ 15:08 CET
    Pujsek, odpujsaj. :)

    ---
    Igor


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2026 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,84 seconds