NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 15-maj
  • Mladinski družabni večer: poslikava tejglov

  • petek 16-maj
  • 7. Mednarodni festival uprizoritvenih umetnosti Prestopi

  • sobota 17-maj
  • Mavrične testenine z Urško Šobak

  • nedelja 18-maj
  • Osnove oživljanja lutke

  • ponedeljek 19-maj
  • Pridružite se nam pri praznovanju in soustvarjanju Nacionalnega tedna prostovoljstva 2025

  • torek 20-maj
  • Lent pred Lentom

  • sreda 21-maj
  • Vaza malo drugače

  • četrtek 22-maj
  • Mesec mode v muzeju: Modna revija Moda in mladi

  • petek 23-maj
  • Povabilo k prispevanju priložnosti za Katalog poletnih prostovoljskih aktivnosti za mlade 2025

  • sreda 28-maj
  • Pomoč na domu: ko samostojnost postane izziv

  • četrtek 29-maj
  • Strokovna ekskurzija - Trajnostno shranjevanje električne energije - utopija ali priložnost?

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Sprememba smeri   
    sreda, 18. julij 2007 @ 05:02 CEST
    Uporabnik: Pozitivke

    Mojster -, prek Benjamina Crema (julij 2007)

    Ko bodo ljudje spoznali, kako blizu samouničenja so prišli, se bodo zgrozili ob posledicah svojih dejanj. Človeštvo je bilo le redkokdaj soočeno s tolikšno nevarnostjo. Toda tudi v najhujših nesrečah so se ljudje borili in se upirali usodi. V zadnjem času pa so v tolikšni meri izgubili občutek za smer, da se ne zavedajo nevarnosti, s katero se soočajo.

    Njihova ravnodušnost in navidezna brezbrižnost izvira iz dejstva, da so nevarnost v veliki meri povzročili sami. Ko bodo ljudje to spoznali, dobo osupnili ob dejstvu, kako blizu uničenju so jih privedla njihova dejanja. Zares so se igrali s smrtjo in močno obremenjevali tiste, ki so se jim zavezali pomagati. Ljudje seveda o tem pobegu pred smrtjo vedo zelo malo ali pa sploh nič in gredo veselo naprej po svoji poti. Ta pot vodi v uničenje, česar pa zaradi svojih globoko materialističnih želja še niso spoznali.

    Prihaja zora
    Človekove ustvarjalne sposobnosti prinašajo neslutene možnosti. Ko bodo ljudje z oči odvrgli plašnice in bo napočila zora, bodo sposobni velikih dejanj in dosežkov. Do tega spoznanja bodo prišli, ko se bodo obrnili vase in v svojih srcih odkrili bratstvo in enotnost, po katerih vsi nagonsko hrepenijo. Tedaj se bosta razcvetela novo upanje in navdih, ki bosta ljudi popeljala k ponovni poti navzgor in oblikovala boljši svet.

    Pokvarjenost, ki danes greni vse vidike človekovega življenja, bosta nadomestila preprostost in poštenost. Ljudje bodo poskušali posnemati Maitrejo in njegovo skupino Mojstrov ter tako prečistili svoje družbene strukture in standarde.

    Pod vodstvom Maitreje in njegove skupine se bodo ljudje naučili ceniti preprostost novih družbenih struktur ter v njih našli globoko zadovoljstvo in skladnost. Dobro se bodo počutili v svetu brez tekmovanja in napetosti, ki jo ta prinaša. V skupnem delovanju bodo našli globoko srečo in izpolnitev v vsem, kar bodo počeli.

    Maitreja v svojem širjenju navdiha za izgradnjo nove civilizacije ne bo skoparil z nasveti in pomočjo, in enako velja za nas, vaše Starejše brate. Čudežni dogodki, ki bodo spremljali izgradnjo novega sveta, bodo navdušili in osupnili vse človeštvo. Vsakdo bo imel pri izgradnji svojo vlogo in se bo potrudil po svojih najboljših močeh. Tako bo.
    www.share-international.net/slo

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • www.share-international...
  • Več od avtorja Pozitivke
  • Več s področja * Duhovna rast

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • Sprememba smeri | 0 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,20 seconds