NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

ponedeljek 29-jun
  • Raznolikost v prostovoljnem delu - Prostovoljska akademija 2026
  • Gal Golob trio

  • torek 30-jun
  • 27. otroški Folkart - Slovenija

  • sreda 01-jul
  • 67. Jazz festival Ljubljana: Pat Metheny: Side-Eye III+

  • petek 03-jul
  • Swing plesni večeri na Aleji Sky

  • sobota 04-jul
  • ARTish Prodajno razstavni umetniški festival

  • nedelja 05-jul
  • XXIX. Mednarodna likovna kolonija

  • torek 07-jul
  • Livija Pandur: Brezmadežna

  • sreda 08-jul
  • Opera Balet SNG Maribor: Evita

  • petek 10-jul
  • Volleyball on water - Powered by Big Bang

  • sobota 11-jul
  • The Damned: Final Damnation 50

  • nedelja 12-jul
  • Godba veteranov Štajerske Ervina Hartmana

  • sreda 15-jul
  • Gioachino Rossini: Seviljski brivec

  • četrtek 16-jul
  • Poletje v Minoritih: Regi Kvak

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    ljubezen in...   
    ponedeljek, 13. avgust 2007 @ 18:31 CEST
    Uporabnik: Ajda

    Ljubiti
    Je
    Utvara?

    Biti
    Enost
    Zmota?

    Elipsa
    Neznanega?

    Tvojega
    In..?

    Svetloba
    Idej?

    Minljivost
    Obeh
    Jesen?

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • Več od avtorja Ajda
  • Več s področja * Poezija, pesmi in verzi

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • ljubezen in... | 8 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    ljubezen in...

    Prispeval/a: ivi bohorč dne torek, 14. avgust 2007 @ 22:21 CEST
    Ljubiti je sreča,
    ljubezni čistoč,
    romanca zavestna
    je čista krepost.


    ljubezen in...

    Prispeval/a: Ajda dne sreda, 15. avgust 2007 @ 10:34 CEST
    Ivi:
    Ljubiti je sreča,
    ljubezni čistoč,
    romanca zavestna
    je čista krepost.


    Odgovorila si v verzu na moj preblisk, hip...ki se je utrnil in skocil na plan, vcasih so skoki prehitri:))))))

    Ivi, hvala!





    ljubezen in...

    Prispeval/a: Najdihojca dne sreda, 15. avgust 2007 @ 11:37 CEST
    Jesen.
    Diši po kostanjih?
    V mladosti ubranih.

    Sivina.
    Njeni lasje?
    Kakor dozorelo klasje.

    Ljubiti.
    V jesen ali pomlad?
    Ostani mlad.

    Pogreb.
    A ljubezni?
    Pomladi, jeseni.

    Čas.
    A ni vladar?
    Ljubezen je car.


    ***

    Saj ne vem če sem zadela,
    tako nekako sem tvojo pesmico razumela:

    Ljubezen ni vprašaj,
    za srce je vedno maj.

    Pozdravček :)

    Suada


    ljubezen in...

    Prispeval/a: Ajda dne sreda, 15. avgust 2007 @ 12:10 CEST
    suada, zelo si me presenetila s svojim komentarjem . Se kako dobro si ujela utrip pesmi s tisto svojo prijetno natancnostjo in analiticnostjo, ki disi po poletju...

    hvala ti

    lep pozdrav,
    ajda


    ljubezen in...

    Prispeval/a: Najdihojca dne sreda, 15. avgust 2007 @ 21:21 CEST
    LJUBEZEN TI SI MOJ

    :) sledila sem velikim črkam - psssst, nikomur povedat ... zdaj sem šele videla :))))

    Je to naključno ali si nizala zaporedje velikih začetnic? Čaki malo, bi morala slediti tudi naslovom tvojih današnjih pesmi?

    Pismo :), nekaj me bega. Spet danes :)))

    Na pomoč, Ajda! :)

    Suada


    ljubezen in...

    Prispeval/a: Najdihojca dne sreda, 15. avgust 2007 @ 21:28 CEST
    Le ljubezen ... in svoboda ali ?

    ***

    Se naj raje v posteljo spravim :))))? Grem brat še enkrat :)))?

    S.


    ljubezen in...

    Prispeval/a: Ajda dne sreda, 15. avgust 2007 @ 21:52 CEST
    hehe suada:))) imas prav, LJUBEZEN TI SI MOJ. Pesem je nastala po besedah, ponujenih v delavnici na portalu, kjer se ustvarja poezija in to je to:)) .. pa ti si neverjetna, kako dobro si to opazila:)))

    lp, ajda


    ljubezen in...

    Prispeval/a: Ajda dne sreda, 15. avgust 2007 @ 21:57 CEST
    in da se dotaknem se svobode...kako ze recejo, ce iskreno ljubis, mu zelis podariti tudi svobodo..ne da si jo vzame nekdo sam, podaris mu jo...samo za kaksno ceno...ce ljubis...lahko podaris svobodo? hja.....



    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2026 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,17 seconds