NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sreda 18-jun
  • Pogovor ob knjigi

  • četrtek 19-jun
  • Bosanske piramide - duhovno potovanje in strokovno vodeni ogledi, 19. do 22. 06. 2025 - Poletni solsticij

  • petek 20-jun
  • Festival Lent 2025

  • sobota 21-jun
  • VegaMarket v Kopru 2025
  • Poletna muzejska noč 2025

  • nedelja 22-jun
  • Pesem o svobodi

  • ponedeljek 23-jun
  • Radovednica iz čebelnjaka

  • torek 24-jun
  • Slovenske taboriščnice v nacističnih koncentracijskih taboriščih

  • sreda 25-jun
  • Mladinski simfonični orkester Alpe-Adria

  • petek 27-jun
  • Vibe Check 3 leta!!!

  • sobota 28-jun
  • Fallen Division, Visteria

  • ponedeljek 30-jun
  • Pevski atelje za zborovske pevce

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Je prihodnost v nakupovanju prek televizorja?   
    ponedeljek, 21. maj 2012 @ 22:49 CEST
    Uporabnik: Sonce

    Študija, ki so jo opravili pri britanski izpostavi eBaya, kaže, da bo do konca leta 2014 vsak četrti Britanec nakupoval s pomočjo televizorja. A pri tem nimajo v mislih klasične TV-prodaje (npr. v stilu Top Shopa), temveč interaktivno nakupovanje prek aplikacij in spleta. Ob tem je študija še pokazala, da bo imela interaktivna televizija od vseh novih, razvijajočih se tehnologij, največji vpliv na nakupno vedenje britanskih potrošnikov.

    Številke so pokazale, da naj bi britanski potrošniki z interaktivno televizijo na leto zapravili dodatne 3,8 milijarde funtov. Takšnega uspeha ne napovedujejo niti tehnologiji virtualne resničnosti, ki naj bi izkušnjo nakupovanja od doma karseda približala izkušnji obiska "prave" trgovine.

    Preboj interaktivne televizije strokovnjaki napovedujejo za konec leta 2014, a interaktivno nakupovanje prek televizorja naj bi se začelo "prijemati" že prej. Analitiki so tako prepričani, da bo do konca leta 2014 kar četrtina Britancev redno uporabljala interaktivno televizijo za nakupovanje izdelkov in storitev.

    Vir: dne.enaa.com/

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • dne.enaa.com/
  • Več od avtorja Sonce
  • Več s področja * Aktualne, dobre novice, pozitivne novice in za

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • Je prihodnost v nakupovanju prek televizorja? | 0 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,82 seconds