NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 11-avg
  • Black Country, New Road

  • sreda 12-avg
  • Poletje v Šiški - Summer in Šiška 2026: DE VU

  • četrtek 13-avg
  • Študijske urice

  • sobota 15-avg
  • 21. Tek prijateljstva

  • nedelja 16-avg
  • Pihalni orkester Gornja Radgona

  • torek 18-avg
  • 3-dnevni brezplačni seminar preko Zooma - Kako svojo prihodnost ustvarjamo danes
  • Only Jams - VEČER MUZIKALA, koncert

  • sreda 19-avg
  • Brezplačna joga pilates na Lentu

  • petek 21-avg
  • Poletje v Minoritih: Slon in Sadež

  • sobota 22-avg
  • Vegafest 2026
  • 29. Mednarodni festival MLADI LEVI

  • nedelja 23-avg
  • Ni druge izbire

  • ponedeljek 24-avg
  • AIA poletno počitniško varstvo 2026

  • sreda 26-avg
  • Predani korakom

  • petek 28-avg
  • GAJIN SVET 3, premiera

  • sobota 29-avg
  • FIFI IN CVETLIČNIKI: brezplačni otroški dogodki v Supernovi Ljubljana Šiška

  • nedelja 30-avg
  • Javno vodstvo med portreti Običajnih ljudi Roba Hornstre

  • torek 01-sep
  • Kino gledališki abonma za otroke 2026/2027

  • sreda 02-sep
  • Poletje v Šiški - Summer in Šiška 2026: Pebble Seven

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Ščepec ljubezni   
    sreda, 15. julij 2026 @ 05:02 CEST
    Uporabnik: Mateja Koser

    (Objavljeno na: https://matejakoser.blogspot.com/2026/07/scepec-ljubezni.html)

    Vse tako lepo cveti. Prav sveže je. Vse je na novo. Izjemno. Dišeče. Osvežujoče. Vse v meni je se želi razcveteti. Pripravljena sem. Moji popki so polni in kar pokajo od radosti, da se razprejo. Naj se moji cvetovi odprejo na široko. Naj se odprejo soncu. Naj vsrkajo toplino ljubezni.

    Tako lepo je, ko je že dovolj toplo, da lahko meditiram zunaj. Najlepše mi je v naravi, da res lahko uspevam in se razprem. To je fantastično. Blaženo se počutim. Polna sem novih idej in kaj vse bi lahko.

    Včeraj me je doletela zavrnitev in danes zjutraj sem se zbudila s fantastično idejo, kaj pa bi lahko namesto tega! Zdaj sem še bolj navdušena! Ves grenak priokus od včeraj je izginil. Bilo je čarobno lepo. Izjemno. Fantastično. Hvaležna sem vsem bitjem luči, ki me podpirajo, da grem naprej in še bolj sijem.

    Tako zelo sem vznemirjena. Malo je mešanica strahu, še bolj pa veselja pred novim, ki me čaka. Ljubim svoje lepo življenje. Ustvarjam si ga s tako močjo ljubezni.

    Delčki mene, ki se še želijo oklepati preteklosti, so vedno manjši. Spuščam jih. Vredu je. Lahko greste. Zdaj si lahko ustvarjam nove doživljaje.

    Delujem kljub strahu. Normalno je, da če je nekaj novega, da bom občutila neko vznemirjenje. To je fantastično. Pomeni, da se nekaj dogaja.

    Zdaj je pomlad. Vse žene na novo. Zima je za mano. Začenja se obdobje topline, ko me ljubezen vedno bolj in bolj objema.

    Rada bi ti povedala, kako zelo sem počutim močno, ko ustvarjam. Spet se počutim pri sebi. Včeraj sem tako uživala v delanju uhanov. Bilo je fantastično. Počutim se, da imam spet vajeti v rokah. No, moje srce. Naj me srce vodi. To je moja prava pot.

    V sebi čutim moč, da si ustvaril lepo življenje in uživam v tem procesu nastajanja. Lepo mi je. Zares.

    Ne glede, kaj se zgodi, jaz to zmorem!

    Ljubek fantastičen izjemen blažen bogat razkošen iskren optimističen iskriv dan poln božanskega obilja!

    Sledi svojemu srcu!

    Mateja

    Vredna si, da živiš svoje sanje, ki jih nosiš v srcu! Za to si bila ustvarjena. V vse dodajaj ščepec ljubezni!

    Poglej mojo internet stran za še več navdiha... matejakoser.com

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • https://matejakoser.blo...
  • matejakoser.com
  • Več od avtorja Mateja Koser
  • Več s področja * Osebna rast in odnosi

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • Trackback

    Trackback URL for this entry: http://www.pozitivke.net/trackback.php/20260713142649865

    No trackback comments for this entry.
    Ščepec ljubezni | 0 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2026 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,64 seconds