NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

ponedeljek 05-maj
  • Bi se gnetli na tej metli? - lutkovna predstava

  • torek 06-maj
  • Komuna (Pariz, 1871)

  • sreda 07-maj
  • Šolski zvezek: Lutkovna predstava

  • četrtek 08-maj
  • Škisova tržnica

  • petek 09-maj
  • A. T. Linhart: Županova Micka

  • sobota 10-maj
  • Voden ogled orgel

  • ponedeljek 12-maj
  • Konferenca Podim

  • sreda 14-maj
  • Srednjeveški Maribor - mesto za belim obzidjem

  • četrtek 15-maj
  • Mladinski družabni večer: poslikava tejglov

  • petek 16-maj
  • 7. Mednarodni festival uprizoritvenih umetnosti Prestopi

  • petek 23-maj
  • Povabilo k prispevanju priložnosti za Katalog poletnih prostovoljskih aktivnosti za mlade 2025

  • četrtek 29-maj
  • Strokovna ekskurzija - Trajnostno shranjevanje električne energije - utopija ali priložnost?

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Dobrodelni koncert Še pomnite prijatelji?   
    torek, 26. januar 2010 @ 13:32 CET
    Uporabnik: Pozitivke

    Dobrodelni koncert Še pomnite prijatelji?

    Glasbeni novinar Dragan Bulič, bo  s pomočjo prijateljev in soorganizatorjev, v četrtek, 4.2.2010 ob 20.00, v Hali Tivoli, v Ljubljani, priredil poseben koncert, na katerem se bodo v okoli 4 urah predstavili številni najpomembnejši akterji slovenske glasbene pop in rock scene 60-ih in 70-ih let. 


    Nastopile bodo skupine in izvajalci: Ave, Bor Gostiša Blues Band (Ex Bele  Vrane), Bumerang, Čudežna polja, Dekameroni, Milan Petrovič Band, Oko, Predmestje, Prizma, Rdeči dečki, Rudolfovo, Srce, Stari mački, Ultimat, Tomaž Domicelj, Matija Cerar, Jernej jung in prijatelji, Lidija Kodrič, Lado Leskovar, Aleksander Mežek, Eva Sršen, Andrej Šifrer, Metka Štok in drugi.

    Del dobička od prodaje vstopnic bodo podarili Zvezi Sonček  za reševanje prostorske stiske v Varstveno delovnem centru Sonček Ljubljana.  Zveza Sonček je morala po 19 letih zapustiti prostore Centra Sonček na Vojkovi 73, sicer objekta v lasti Mestne občine Ljubljana, ter s tem dati prostor za manjkajoča mesta v ljubljanskih vrtcih. Ta nenadna selitev je povzročila kar nekaj težav. Uporabniki dveh enot VDC Sonček Ljubljana se posledično nahajajo na eni lokaciji – Rožanski ulici 2.  Tako je v centru na Rožanski sedaj pod posebnimi pogoji zaposlenih kar 50 oseb z invalidnostjo, kar je veliko preveč.

    Zveza Sonček je neprofitna, nevladna in nepolitična – nacionalna invalidska organizacija. Vanjo se z namenom lažjega uresničevanja skupnih potreb ter zakonskih pravic združuje 15 regijskih društev za cerebralno paralizo, Društvo za pomoč prezgodaj rojenim otrokom ter Športno društvo »Žarek«. Zveza Sonček se neposredno vključuje tudi v Mednarodno združenje za osebe s cerebralno paralizo ICPS in Evropsko združenje servisov za osebe z invalidnostjo EASPD.

    Dodatne informacije na spletni strani www.soncek.org

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • www.soncek.org
  • Več od avtorja Pozitivke
  • Več s področja * Aktualne, dobre novice, pozitivne novice in za

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • Dobrodelni koncert Še pomnite prijatelji? | 0 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,67 seconds