NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

ponedeljek 29-jun
  • Raznolikost v prostovoljnem delu - Prostovoljska akademija 2026
  • Gal Golob trio

  • torek 30-jun
  • 27. otroški Folkart - Slovenija

  • sreda 01-jul
  • 67. Jazz festival Ljubljana: Pat Metheny: Side-Eye III+

  • petek 03-jul
  • Swing plesni večeri na Aleji Sky

  • sobota 04-jul
  • ARTish Prodajno razstavni umetniški festival

  • nedelja 05-jul
  • XXIX. Mednarodna likovna kolonija

  • torek 07-jul
  • Livija Pandur: Brezmadežna

  • sreda 08-jul
  • Opera Balet SNG Maribor: Evita

  • petek 10-jul
  • Volleyball on water - Powered by Big Bang

  • sobota 11-jul
  • The Damned: Final Damnation 50

  • nedelja 12-jul
  • Godba veteranov Štajerske Ervina Hartmana

  • sreda 15-jul
  • Gioachino Rossini: Seviljski brivec

  • četrtek 16-jul
  • Poletje v Minoritih: Regi Kvak

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Očem prikrito   
    sreda, 20. december 2006 @ 23:03 CET
    Uporabnik: Lucignolo

    Nimam oči, s katerimi bi vate zrl,
    ušes, s katerimi bi te poslušal,
    nimam dar govora, da bi te opisal,
    in nimam razuma, da bi razumeti poskušal.

    V kaj naj zrem, oči ne povedo vsega,
    besede ne povedo kar čutim,
    do koder tvoja lepota sega,
    vedo le zvezde, da te ljubim.

    Njena lepota ni le zunanjost,
    globoko se skriva, poglej,
    globoko v notranjost,
    in boš razumel.

      
     
    | More




    Sorodne povezave
  • Več od avtorja Lucignolo
  • Več s področja * Poezija, pesmi in verzi

  • Dodatne možnosti
  • Pošlji članek prijatelju po e-pošti
  • Za tisk prijazna stran
  • Slabovidnim prijazna stran

  • Trackback

    Trackback URL for this entry: http://www.pozitivke.net/trackback.php/20061220230352614

    No trackback comments for this entry.
    Očem prikrito | 6 komentarjev. | Nov uporabnik
     

    Za komentarje so odgovorni njihovi avtorji. Avtorji spletne strani na komentarje obiskovalcev nimamo nobenega vpliva.


    Očem prikrito

    Prispeval/a: Ljuba dne četrtek, 21. december 2006 @ 08:45 CET

    Lucignolo, tale tvoja pesem je pa pravi biser!
    Redkokatere moški pogled namreč seže kaj dlje od (silikonskih) jošk in ženske riti.
    Redkokateri moški zaznava žensko tudi z dušo, in kot dušo, ne pa le kot telo!

    Lep pozdrav ti pošiljam

    Ljuba



    Očem prikrito

    Prispeval/a: danaja... dne četrtek, 21. december 2006 @ 08:59 CET

    Srce… ki vidi vanjo skozi globino njenih oči…
    Srce… ki sliši, o čem njena duša govori…

    Hvala – ker videti znaš lepoto njene notranjosti!

    Hvala? Ja, vsakič hvala,
    ko rodi pesem lepote občudovanja se,
    lepote, ki plašč ljubezni je.


    Peter, naj ljubezen greje tvoje srce in želim ti – da Ona ljubi te!

    Pa takih pesmi – še in še!

    Danaja




    Očem prikrito

    Prispeval/a: Lea7 dne četrtek, 21. december 2006 @ 09:54 CET
    Lucignolo

    Lepo si opisal, kako je bistvo očem prikrito. Saj notranja lepota daje žar zunanji. Zunanja lepota brez notranje, je kot roža, ki počasi veni.


    Lep pozdrav


    Očem prikrito

    Prispeval/a: Lucignolo dne četrtek, 21. december 2006 @ 22:21 CET
    Kaj naj rečem...vsakič me znova presenetite. Res hvala od srca.
    Vsakič ko vas prebiram pa kar žarim.

    Zunanja lepota brez notranje, je kot roža, ki počasi veni.
    Tako lepo napisano. Ta stavek pa mislim, da ne potrebuje nobenih pojasnil.

    Hvala vam...
    Vsem trem želim veliko lepih trenutkov...v krogu najbližjih...
    zvrhan koš zdravja...in vse kar si same najbolj želite...

    Vesele praznike

    lp, Peter :)


    Očem prikrito

    Prispeval/a: Lea7 dne petek, 22. december 2006 @ 12:40 CET
    Peter

    Ja, dobrega srca sta obe. Tudi ti si pokazal, da imaš veliko srce, ki se v ljubezni tudi razdaja in ne samo prejema.

    Prijetne praznike v krogu najdražjih in srečno v novo leto 2007!

    Lep pozdrav







    Očem prikrito

    Prispeval/a: Ajda dne sobota, 30. december 2006 @ 12:52 CET
    V kaj naj zrem, oči ne povedo vsega,
    besede ne povedo kar čutim,
    do koder tvoja lepota sega,
    vedo le zvezde, da te ljubim.


    pogled v oči..moral bi zaznati v njenih oceh drobcene zvezdice stkanih biserov in pot bi te peljala po skrivnostnih labirintih, obdanih z zametnimi mislimi, kaj cuti njeno srce...

    dobro si napisal!

    lep pozdrav,
    ajda


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2026 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,23 seconds