Ta stran je prilagojena za slabovidne, po metodi neskončne vrstice, če želiš članek gledati v običajnem formatu klikni na:
http://www.pozitivke.net/article.php/Poezija-Pesem-Le-Kje-Star-Siv-Mladost
Le kje?
ponedeljek, 9. avgust 2010 @ 14:24 CEST
Uporabnik: Uredništvo Sonce
Poglej me človek,
vidiš, tu sem.
Sem star in siv,
in razočaran moj pogled.
Vse sanje iz mladosti so bile le dim,
Želim si le blagosti,
zdaj, ko sem na hribu,
kar kmalu preživetih let.
Miha
Komentarji (1)
www.pozitivke.net