Ta stran je prilagojena za slabovidne, po metodi neskončne vrstice, če želiš članek gledati v običajnem formatu klikni na:
http://www.pozitivke.net/article.php/Pesem_Upam_Sanjati_Mir
Je res?
nedelja, 27. maj 2007 @ 00:59 CEST
Uporabnik: Uredništvo Sonce
Je res, da spet upam si sanjati mir,
vsemiru enak, poln nemira,
utripanja srčnih zvezda, od zefira
in močnih viharjev drhteč; svetlo dver
v naročje Nekoga – Vsemira?
Bogdana Namestnik
Komentarji (0)
www.pozitivke.net