Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Zdrav način življenja, alternativna medicina, spa & wellnes Nov topic Pošlji odgovor
     Rak ozdravljiv?! Preberi!!!
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: me
     marec 14 2012 22:16  (Prebrano 2221 krat)  


    http://matrixworld-hr.com/2012/03/14/znanstvenici-pronasli-lijek-protiv-raka-ali-nikoga-za-to-nije-briga/


    Quote
    Gost: Resigniran
     marec 15 2012 13:07   


    Ta informacija je sestavljena iz dobrega in slabega dela.
    Dobro je ker je znanstveno odkritje očitno resnično in bi lahko pomenilo pomembno pozitivno prelomnico v boju proti raku.
    Slabo je to ker temu svetu ne kaže da bo šel po poti kontinuma ravno zaradi stvari kot je kriminalna politika naprimer farmacevtskih kompanij in drugih faktorjev moči tega sveta.


    Quote
    Gost: me
     marec 15 2012 16:01   


    ... in odziva, kot takšnega ne opaziti, edino, kar lahko - je to, da širimo takšne informacije, da ljudje bodo vedeli, da večina zdravnikov, ki dobivajo materialne nagrade od farmacevtkih kompanij in farmacija sama, to je ena velika kriminalna združba.


    Quote
    Gost: Nan
     marec 15 2012 16:06   


    Kakšna je korist od tovrstnih novic...zdravilo bi lahko obstajalo in oboleli bi ga lahko dobili, če bi obstajalo....ljudje potrebujejo konkretna zdravila, ki jih lahko nabavijo in konkretne nasvete kako si lahko pomagajo, ali vsaj idejo, ki pomaga k bolj kreativnem pristopu.


    Quote
    Gost: me
     marec 15 2012 16:29   


    Nan, si prebrala članek?
    Zdravilo je, samo ga nobeden ne rabi.




    Quote
    Gost: Nan
     marec 15 2012 17:03   


    Recimo, da obstaja. In kaj predlagaš?



    Quote
    Gost: me
     marec 15 2012 17:10   


    "Metoda uključuje primjenu dikloroacetata (DCA), koji se trenutačno koristi u liječenju metaboličkih poremećaja , tako da uopće ne stvara negativne nus pojave ili neželjene dugoročne efekate.

    OVAJ LIJEK NE IZISKUJE PATENT, tako da ga bilo tko može primijeniti jeftino i brzo, za razliku od neefektivnih skupih lijekova koje proizvode vodeće farmaceutske kompanije!

    Kanadski su znanstvenici testirali DCA na ljudskim stanicama i s njim bezopasno ubili rak; pluća, mozga i grudi, dok su zdrave stanice ostale netaknute i žive."


    oprosti Nan, ker sem tako neumen ... bom že predlagal, samo ne tukaj.


    Quote
    Gost: Resigniran
     marec 16 2012 11:44   


    Na tem planetu nas je večina ljudi v paketu te civilizacije oziroma človeštva, če kdo ali katera še ne ve. Bi bilo prav in pravično da bi vsaj tu sodelujoči to skapirali in temu ustrezno naravnali svoje mentalne kompase. Ampak je kot je in bo kot bo in celo kot je že bilo. Širiti ideje, ja čisto pravilno s stališča entuziasta, idealistke. So pa še kategorije realistov in seveda mojstrov. Vsak ima svoj vidik. Matematično po Gaussu je populacija taka kot je in določene ideje lahko razširimo samo določenemu delu populacije.Lahko še dopolnim to razlago s tem da je Gaussova distribucija populacije pač odraz razvoja določenega kalupa, modela, ki je specifičen za ta eon (glej npr. film Matrix). In tu je še prej omenjeno prekletstvo, da smo tu v paketu, zato je moje "partizansko" ime tule in sedaj "Resigniran". Ampak upanje umira zadnje in sploh ni treba da umre, kajti večnost je večna.


    Quote
    Forum generiran v : 0,05 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 06:12

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,53 seconds