Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Osebna in duhovna rast Nov topic Pošlji odgovor
     Hilarion: Zemllja po potresih v novi poziciji
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    mavrica
     marec 14 2011 11:27  (Prebrano 1705 krat)  
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/14/04
    Posts: 47

    Sporočilo, kanalizirano skozi Marlene Swetlishoff dne 13. marca 2011

    Ljubljeni,

    mi vas prosimo, da nadaljujete vsak dan z vašimi klici/pozivi za pomoč ljudem na Japonskem, da bomo mi, ki delamo na vaših željah, za katere prosite, lahko nadaljevali na bolj stvaren način. Mi pomagamo, ko nas vi kličete za pomoč, in mnogo je narejenega, da se da pomoč na eteričnih ravneh. Mnogi ugotavljajo, da to ne bi moglo biti drugače.

    Svet se še naprej premika z vsakim valom energije, ki se premakne na površje, v stvarnost nove Zemlje. Vaši mediji novic so objavljali dejstvo, da je vsak potres in cunami, ki se je zgodil v zadnjem času, polagoma premaknil zemeljsko os. Svet je bil previdno, kot je bilo mogoče, lahno in počasi sunjen v njegovo novo pozicijo v Nebesih, v uravnavo z galaktičnim centrom. To je neverjetno mojstrsko delo, ki se dogaja pred vašimi pravimi očmi.

    Držite se čvrsto svojih namenov in prepričanj o pojavu boljšega sveta, boljše poti, ker, dragi, ko vi to delate, se to ustvari in manifestira. Če se najdete opotekajoči od sprememb, ki se dogajajo vse okoli po svetu, pojdite vase in se ponovno povežite z vašim višjim jaz. Vi ste vsi vodeni in ste na pravih mestih za vas, na katerih boste v teh kritičnih časih. Vedite, da ste vedno, v vseh vaših aktivnostih, vodeni in zaščiteni, celo tistih aktivnostih, ko morate odpotovati stran od vašega doma. Vi ne hodite nikoli sami.

    Ljubljeni,. kot smo vam že povedali, bo na Zemlji veliko sprememb, ki se bodo dogajale v tem letu in letu 2012. Osupli boste, ko boste pogledali nazaj v leto 2011 nad magnitudo/velikostjo naglih sprememb dogajanj, ki so se zgodila, in spremembami vedenja in perspektiv/pričakovanj, ki so se zgodila v ljudeh na Zemlji. Odšli bodo stari, trdovratni in nepopustljivi načini delovanj človeškega ega in na njihovem mestu bo svež/nepokvarjen duh enosti, pripravljenosti in sodelovanja, ki bo postavil kot prioriteto številka ena najvišje dobro za vse.

    Vzemite si svojo moč sedaj, ljubljeni, in ukažite silam svetlobe, da naredijo njihovo čudo na vašem planetu. Mi stojimo v pripravljenosti, da popravimo in obnovimo vse na njem in znotraj vašega planeta. Mati Zemlja se premešča, spreminja in na novo rodi, kot ptič feniks, ki se dvigne iz pepela, da se povzdigne v višje dimenzije, ki so bolj uravnane z vstalimi kraljestvi svetlobe in ljubezni, in tako se bo v simbiotski empatiji/zmožnosti vživeti se v čustva drugega, tudi človeštvo dvignilo prav vzporedno z njo.

    Ko se čustveni izlivi ljubezni do ljudi Japonske in vseh drugih območij nadaljujejo, to spreminja celotno atmosfero okoli vas in posledično se vse dviga gor… to je pozitiven izid od osebnih in nacionalnih tragedij, ki so sedaj prizadele ljudi Zemlje. Pošljite energije svetlobe, ljubezni, zdravljenja in blagoslove na tisto območje, tudi če vaša duša joče od žalosti zaradi vživetja v čustva vaših bratov in sester, ki so ujeti v najbolj močne spremembe, ki jih je človeštvo kadarkoli doživelo,ko je bilo še utelešeno na planetu.

    To je čas, ki je lahko le globoko doživet… prišli bodo časi, ko bodo točno prinešeni dalje posnetki tega neverjetnega obdobja in bodo na razpolago vsakomur, ki je v našem Univerzumu in preko – dajali bodo spoštovanje pogumu in žilavosti ljudi Zemlje, ki jezdijo na valovih kozmične spremembe s takim dostojanstvom, zmagoslavjem in vztrajnostjo. Mi se zahvaljujemo človeškemu duhu znotraj, ki živi v sijaju in veličanstvu Stvarnika vsega, kar je.

    Pozdravljeni do prihodnjič,

    JAZ SEM Hilarion

    ©2011 Marlene Swetlishoff
    To sporočilo je dovoljeno posredovati drugim, v kolikor se sporočilo pošilja kot celota in se v njem na kakršenkoli način nič ne spremeni, ter, če se vanj vključi avtorjevo dobro ime, avtorsko pravico in spletno stran://www.therainbowscribe.com*
    Hvala za vključitev zgoraj navedene spletne strani, ko pošiljate to sporočilo dalje.
    ___________________________

    Originalno sporočilo v angleščini najdete na spletni strani:
    ///www.therainbowscribe.com/hilarion2011.htm

    Do klica za božansko posredovanje za ljudi in živali na Japonskem lahko dostopite na tem forumu, na www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=3660
    ________________________

    Moje prevode kanaliziranih sporočil najdete tudi na spletnih straneh:
    www.duhovnost.eu/sl/Angelska_sporocila/
    www.jazsemgong.com/jazsemgong/wordpress/
    in na Facebooku na moji Wall, pa tudi še kje drugje…


    V slovenščino prevedla: Marija Batista


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 1,58 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 04:27

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,98 seconds