Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Osebna in duhovna rast Nov topic Pošlji odgovor
     Učenje in tehnologije dr Grigorija Grabovoja na Pozitivkah
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Yoda
     februar 26 2019 22:27   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    ENOTA ZA HITRO POSREDOVANJE VS NOVA INKVIZICIJA NA ZEMLJI
    in memoriam Janez Weilgoni

    V upanju da bo Janez kmalu v procesu vstajenja se želim pokojnemu pokloniti z postuhmno uvrstitvijo v elitno virtualno 'Enoto za hitro posredovanje'. Enota je resda virtualna a njeni člani so zapisani v srcih fizičnih oseb. 'Ustanovil' je enoto bivši sodelavec, glavne vrednote članov pa so delovnost, pomoč drugim, nesebičnost, poštenost, resnicoljubnost, dobronamernost, kolektivizem, kolegialnost, skromnost, toleranca in še marsikaj drugega. Člani enote so lahko naprimer bivši sodelavci, kot tudi prijatelji, sorodniki in bivši 'bratje ter sestre po orožju'. In srce ne pozna omejitev, zato je spisek članskih kategorij odprt za novosti.

    Priložnost, ko je govor o elitni 'Enoti za hitra posredovanja' pa bom izkoristil še za črtanje bivše 'sestre po orožju' iz te enote. Razlog je preprost in jasen. Enota ni nikoli vključevala 'inkvizicijsko' orientirane posameznike in posameznice. Čeravno je 'inkvizitorka' Inga pokazala v preteklosti tudi veliko dobrih in koristnih potez, za kar jo iskreno pohvalim, pa sem se bil žal prisiljen soočiti z njenim zame popolnoma nesprejemljivim stališčem glede objav o Učenju dr. Grabovoja. In temu je sledila potem moja odločitev o črtanju Inge iz virtualne elitne 'Enote za hitra posredovanja'.

    Spoštovani, seznanjam vas z inkvizicijsko zahtevo 'partizanke' Inge (po domače pri Mirijam), s katero v imenu njenega boga in v imenu dr Grabovoja dušebrižno skrbi za duhovno čistost njenega Youtube profila. Na to njeno 'sveto' mesto sem si drznil prilepiti link do svojih Scribd zdravstvenih elaboracij po tehnologijah dr. Grabovoja v najboljši veri in namenu koristiti in pomagati drugim s svojimi konkretnimi izkušnjami s tega področja.

    A nelicencirana, samooklicana in plačljiva učiteljica Grabovojevega Učenja 'tovarišica' Inga je zahtevala izbris mojega komentarja opremljenega z omenjenim Scribd linkom. Inga ima sicer tudi svojo spletno stran 'Nova zavest na zemlji', ki sem jo dobronamerno in tudi na njeno željo 'širitve Učenja dr. Grabovoja' predstavil na Pozitivkah. Očitno moja zavest še ni dovolj 'nova', da bi producirala 'samo Znanja Boga po učenju Dr. Grabovoja', kot se je izrazila v svoji inkvizicijski razsodbi 'partizanka' Inga. S to ekskluzivno 'sposobnostjo' je namreč po njenem 'božanskem' mnenju obdarjena izključno samo ona, za razliko od večine ostalih nečistunov, kot sem domnevno sam.

    Vsem svojim bralcem priporočam samocenzuro pri ogledu mojih 'nekanoniziranih' besedil, da si ohranijo pravovernost in čistost. Seveda sem spoštovani učiteljici Ingi nemudoma skušal ugoditi s predlogom in prošnjo, da čimprej blokira komentarje. Po moji domnevi bi se komentar avtomatsko zbrisal. Tako se Yodino ime tudi ne bi več pojavljalo v povezavi z strogo 'inkvizitorko' in bi si morda še lahko rešilo 'duhovni' ugled in čast. A bogsigavedi kako se bo odločil strogi inkvizicijski onemanband tribunal 'Nove zavesti na zemlji', ki ga zastopa omenjena. Seveda je po mojem skromnem prepričanju predstavljen primer Ingine 'inkvizicije' vse kaj drugega kot naj bi bila 'Nova zavest na Zemlji'.

    Ta bi morala temeljiti na kreativni svobodi izražanja, inkluzivnosti in sodelovanju, ne pa na zadrtem provincialno zaplankanem egocentrizmu ter naduti izključevalnosti, fanatizmu in samoprevari, da o NEZNANJU in neizobraženosti sploh ne govorim.

    Pripominjam, da Grabovojevo Učenje krasi ravno neizključevalnost, odsotnost zapovedi, prepovedi, dogem, groženj, elitizma in raznih drugih negativnosti konfesionalnih religij in gurujev omejenega dometa. Ob tem dr. Grabovoj spodbuja kreativnost, igrivost in svobodo, poročanje o rezultatih. A eni bi te vrednote kar ignorirali in projicirali svoj ozko omejen in zaciklan, slabo ozaveščen pogled iz neznanja in nerazumevanja.


    Profil
    Quote
    Yoda
     marec 08 2019 13:59   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    SHIZOFRENIJA 1858541

    1. Pojavnost bolezni in simptomi

    To težko duševno bolezen sem omenil pri temi RNOM v prispevku 'Vzroki osebnostnih motenj' z dne 18.2 2019 in to zaradi podobnosti simptomov kot so pri stanjih pod vplivom entitet. Tam sem tudi zapisal, da reševanje shizofrenije prepuščam strokovnjakom. A sedaj se mi je slika glede te bolezni nepričakovano izkristalizirala do te mere da želim informacije ponuditi tudi drugim, še zlasti glede možnega zdravljenja.

    Skozi splet okoliščin sem nehote prišel v kontakt z mlajšo osebo, pri kateri so se v bližnji preteklosti pojavile 'nerazložljive' težave. Skozi sms in gmail komunikacijo, ter na osnovi primerjave z internetnimi viri sem zaključil, da gre za shizofrenijo v zgodnji fazi bolezni. Prvotno pa sem pomislil tudi na entitete, ki pa jih dejansko prepuščam šamanom in eksorcistom. Poleg omenjene neimenovane osebe poznam od prej še 2 druga podobna primera. Prizadete so mlajše osebe ženskega spola, pri katerih je bilo pred izbruhom bolezni prisotno uživanje droge. Ostale skupne značilnosti so halucinacije (vključno z entitetami), nepriznavanje svoje bolezni, spolne fantazije in aktivnosti z zmanjšanimi zadržki, egocentričnost, misli o smrti in samomoru, dejanski samomor, strah, tesnoba, depresija.

    Moramo razumeti, da taka stresna bolezenska duševna stanja neizogibno povzročijo množico psihosomatskih fizičnih težav, ki jih običajno uvrščamo k tenzijskemu miozitisu, kasneje lahko preidejo v fibromialgijo. Neimenovana, ki me je kontaktirala preko sms omenja dušenje, vrtoglavice, tinitus, hude telesne bolečine, šibkost, težave s hranjenjem, pomanjkanje energije, fizično oslabelost, partnerske konflikte. Medicinska obravnava to često prezre, oziroma pripiše halucinacijam. Še manj verjetno pa bo uradna medicina diagnosticirala pri taki osebi pojav nevrocirkulatorne distonije in posledični sindrom nevrovegetativne astenije. A psihofizični pogoji pri nezdravljeni shizofreniji so lahko resen vzročni faktor za razvoj kompleksnega psihofizičnega bolezenskega stanja SNVA. Vir 'Znaki in simptomi duševnih motenj' le na kratko omeni nevrovegetativne spremljajoče simptome pri anksioznosti: pospešeno bitje srca, dušenje, bolečine pri srcu. Prisotni pa so lahko še mnogi drugi, ki jih to besedilo ne navaja.

    Neimenovana še pove da predpisana zdravila izbruha in da nima diagnoze, pomoč pa išče v masaži, bioenergoterapiji, pri vedeževalcih in 'šamanih', ker smatra, da ima demona, ali, da je sama demon. Ima neprilagojen odnos do okolice in fantazijske spolne ter druge želje ob istočasnem ahedonizmu.


    2. Relevantni zdravilčni številčni nizi po dr. Grabovoju

    shizofrenija 1858541
    tesnoba 5857121918
    depresija 519514...319891
    pomanjkanje energije 147
    neurocirkulatorna distonija 5432150
    sindrom nevrovegetativne astenije 1891013


    3. Predlog zdravljenja z uporabo Grabovojevih zdravilnih številčnih nizov

    Praviloma prizadeta oseba zavrača dejstvo o uradni medicinski diagnozi in je tudi omejeno sodelovalna. Zato bi Grabovojeve tehnologije zdravljenja morala za prizadeto osebo izvajati neka tretja oseba z ustreznim znanjem seveda ob istočasnem medikamentnem zdravljenju. shizofreni bolniki so često lahko dokaj inteligentni in v ugodni fazi bolezni lahko delajo tudi sami na sebi. Poznam osebo, ki si je po vsemu sodeč shizofrenijo sama popolnoma pozdravila ravno na osnovi študija in uporabe Učenja in tehnologij dr. Grigorija Grabovoja.

    Sam bi uporabil niz za shizofrenijo postavljen znotraj sfere 30 cm, ki naj na začetku obdaja glavo. To sfero s številčnim nizom bi razmnožil v vsa območja zavesti prizadete osebe in zavrtel vse skupaj okoli njene navpične telesne osi v smeri urinega kazalca. Še boljši učinek bi bil, če je to izvedeno v načinu 'celice rešiteljice'. Alternativno lahko na notranjo površino velike sfere 2,5 m, ki naj obdaja osebo projiciramo vse potrebne zdravilne številčne nize enega pod drugim.

    V kolikor oseba dela sama na sebi lahko uporabi tudi pristop razmnoževanja sferice preko hipofize.

    Opisane artikulacije upravljalnih informacij bi kombiniral še z postavitvijo številčnega niza zdravljenja shizofrenije v možgane.

    Podrobnosti o možnostih in omejitvah artikulacije najdemo v zapisih preko podanih linkov.


    4. Internetne povezave do relevantnih informacij

    Shizofrenija

    https://www.psihoterapija-ordinacija.si/dusevne-motnje/psihoti%C4%8Dna-motnja/shizofrenija
    https://www.psihoterapija-ordinacija.si/dusevne-motnje/psihoti%C4%8Dna-motnja/shizofrenija

    Kako prepoznati shizofrenijo in kdaj poiskati zdravniško pomoč
    http://www.viva.si/Psihiatrija/9204/Kako-prepoznati-shizofrenijo-in-kdaj-poiskati-zdravni%C5%A1ko-pomo%C4%8D
    http://www.viva.si/Psihiatrija/9204/Kako-prepoznati-shizofrenijo-in-kdaj-poiskati-zdravni%C5%A1ko-pomo%C4%8D

    Znaki in simptomi duševnih motenj (status)

    https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&ved=2ahUKEwi7q4qtsO7gAhXklIsKHXELDn0QFjAFegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.medenosrce.net%2Fcomponent%2Fattachments%2Fdownload%2F5867&usg=AOvVaw2AAPrEoNvgbyPS86BvPxyX
    https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&ved=2ahUKEwi7q4qtsO7gAhXklIsKHXELDn0QFjAFegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.medenosrce.net%2Fcomponent%2Fattachments%2Fdownload%2F5867&usg=AOvVaw2AAPrEoNvgbyPS86BvPxyX

    Stres i neurocirkulatorna distonija

    http://www.tianshi-saveti-srbija.com/index.php?option=com_content&view=article&id=221&Itemid=265
    http://www.tianshi-saveti-srbija.com/index.php?option=com_content&view=article&id=221&Itemid=265

    Sindrom nevrovegetativne astenoze

    https://www.scribd.com/document/394864223/Sindrom-nevrovegetativne-astenoze
    https://www.scribd.com/document/394864223/Sindrom-nevrovegetativne-astenoze

    Zdravljenje simptomatskih stanj

    https://www.scribd.com/document/396756223/Zdravljenje-simptomatskih-stanj
    https://www.scribd.com/document/396756223/Zdravljenje-simptomatskih-stanj

    Razvojno nevrološke in osebnostne motnje

    http://www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=9513
    http://www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=9513

    Shizofrenija _Scribd objava

    https://www.scribd.com/document/401379890/Shizofrenija
    https://www.scribd.com/document/401379890/Shizofrenija


    Profil
    Quote
    Yoda
     marec 15 2019 11:30   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    POSNETKI NEKATERIH AKTUALNIH TEHNOLOGIJ

    Podmlađivanje 1. deo

    https://www.youtube.com/watch?v=THF2giP3lLM
    https://www.youtube.com/watch?v=THF2giP3lLM


    Podmlađivanje 2. deo

    https://www.youtube.com/watch?v=wsJMwVUpGHM
    https://www.youtube.com/watch?v=wsJMwVUpGHM


    Podmlađivanje 3. deo

    https://www.youtube.com/watch?v=zl5MxOHkY-s
    https://www.youtube.com/watch?v=zl5MxOHkY-s



    Podmlađivanje 4. deo

    https://www.youtube.com/watch?v=tQpfkdVLpVw
    https://www.youtube.com/watch?v=tQpfkdVLpVw



    podmlađivanje 5. deo

    https://www.youtube.com/watch?v=dxK-_UFpSYs
    https://www.youtube.com/watch?v=dxK-_UFpSYs


    Kako se isceliti od angine - Tehnologija br. 29

    https://www.youtube.com/watch?v=jNJpbvlPA0M
    https://www.youtube.com/watch?v=jNJpbvlPA0M


    Kako eliminisati grip, prehladu, upalu grla - Tehnologija br. 30

    https://www.youtube.com/watch?v=ji_t7VcLRbo&t=2749s
    https://www.youtube.com/watch?v=ji_t7VcLRbo&t=2749s


    Eliminacija negativnih misli zauvek - Tehnologija br. 19

    https://www.youtube.com/watch?v=jUIP7GAFNMU
    https://www.youtube.com/watch?v=jUIP7GAFNMU


    Profil
    Quote
    Yoda
     april 05 2019 22:25   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    VEČNA MLADOST_SVETLANA NOVAK_ZBIRKA GRABOVOJEVIH TEHNOLOGIJ NA YT

    https://www.youtube.com/user/VECNAMLADOST1489999

    https://www.youtube.com/user/VECNAMLADOST1489999

    Zaokrožena zbirka posnetkov je pregledno dostopna na eni spletni strani.


    Profil
    Quote
    Yoda
     april 15 2019 12:53   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    GLAVOBOL NAPENJANJA_ glavobol pri kašljanju in sklanjanju_dopolnitev

    Glavobol napenjanja dejansko lahko v večini primerov povezujemo z problemi v vratni in prsni hrbtenici. To pomeni, da pridejo v poštev razne revmatske in nevrološke diagnoze, pri starejših pa tudi degenerativne. Nekatere težje, kot je radikulopatija so tu že bile v obravnavi. Tem stanjem se pridružujeta tudi posledična zakrčenost in distorzija. Z ozdravljenjem naštetih vzrokov bomo rešili tudi glavobole pri napenjanju.

    Seveda so glavoboli lahko tudi sestavni del fibromialgije, čemur bo namenjena posebna obravnava. Prav tako pa je potrebno izključiti - odpraviti tudi morebitno simptomatsko ozadje.

    Sedaj že za silo poznamo vzorce po katerih lahko poskušamo razvrščati možne vzroke. Za revmo pa tudi vemo, da ena oblika prehaja v drugo in včasih so lahko prisotne tudi dve ali tri različne vrste. V kolikor ne vemo zagotovo svojih diagnoz lahko v upravljalni sferi kombiniramo več nizov hkrati in sfero po potrebi multipliciramo po obolelem prsno - vratnem delu hrbtenice.

    Navajam nekatere najbolj verjetne revmatske in degenerativne diagnoze za vratno - prsno hrbtenico + odprava krčev in distorzije. Obsevanje s številčnimi nizi ponavljamo večkrat dnevno do popolne eliminacije glavobola.

    upoštevalni Grabovojevi zdravilni številčni nizi

    ANKILOZIRAJOČI SPONDILITIS (BECHTEREW) 4.891.201
    REVMATOIDNI ARTRITIS 8914201
    OSTEOHONDROZA 5481321 + 18548321
    OSTEOARTROZA 8145812
    PERIARTRITIS 4548145
    DISTORZIJA 5148517
    KRČI 51245424

    relevantni internetni viri

    Bolečine v vratni hrbtenici

    http://ortopedrecnik.si/bolecine-v-vratni-hrbtenici.html
    http://ortopedrecnik.si/bolecine-v-vratni-hrbtenici.html


    Ankilozirajoči spondilitis

    http://revmatoloska-ambulanta.si/ankilozirajoci-spondilitis.html
    http://revmatoloska-ambulanta.si/ankilozirajoci-spondilitis.html
    https://www.revma.net/priro-nik-za-revmatike/revmati-ne-bolezni/ankilozirajo-i-spondilitis/
    https://www.revma.net/priro-nik-za-revmatike/revmati-ne-bolezni/ankilozirajo-i-spondilitis/


    Revmatoidni artritis

    http://revmatoloska-ambulanta.si/revmatoidni-artitis.html
    http://revmatoloska-ambulanta.si/revmatoidni-artitis.html

    Periartritis

    http://enciklopedija.hr/natuknica.aspx?id=47579
    http://enciklopedija.hr/natuknica.aspx?id=47579

    Osteoartroza

    http://revmatoloska-ambulanta.si/osteoartroza.html
    http://revmatoloska-ambulanta.si/osteoartroza.html

    Revmatične težave in znaki revmatičnih bolezni

    https://www.revma.net/priro-nik-za-revmatike/
    https://www.revma.net/priro-nik-za-revmatike/

    Kdaj pomislimo na revmatizem?

    http://www.viva.si/Revma/537/Kdaj-pomislimo-na-revmatizem
    http://www.viva.si/Revma/537/Kdaj-pomislimo-na-revmatizem

    Različni obrazi revmatskih obolenj

    http://www.revijazamojezdravje.si/novice/revmatska-obolenja.html
    http://www.revijazamojezdravje.si/novice/revmatska-obolenja.html


    Profil
    Quote
    Yoda
     april 19 2019 13:40   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    GIGANTOCELIČNI ALI TEMPORALNI ARTERITIS - VASKULITIS

    Večina revmatskih bolezni ima lahko fatalne posledice, če niso pravočasno zdravljene. Često so hkrati prisotne različne revmatske bolezni. To velja tudi za revmatično polimialgijo in gigantocelični - temporalni arteritis - sistemski vaskulitis. Temporalni arteritis lahko usodno nevrološko prizadene vid. Pomembno je hitro diagnosticiranje in zdravljenje. Informacijo priporočam vsem, ki so prekoračili 50 let. Besedilo se navezuje tudi na reševanje glavobola pri napenjanju ter razpršenih bolečin vseh sklepov in mišic. Glavni cilj te objave pa je pravočasno zdravljenje temporalnega arteritisa in preprečenje izgube vida - slepote.

    Gigantocelični ali temporalni arteritis
    http://optike.si/gigantocelicni-ali-temporalni-arteritis/
    http://optike.si/gigantocelicni-ali-temporalni-arteritis/

    Prizadetost vida pri gigantoceličnem - temporalnem arteritisu - vaskulitisu (prenos)
    https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=2ahUKEwj28uKXltnhAhVPxIsKHXNjB4MQFjABegQIAhAC&url=https%3A%2F%2Fvestnik.szd.si%2Findex.php%2FZdravVest%2Farticle%2Fdownload%2F941%2F820%2F&usg=AOvVaw2MovyLCEsoVBP-YfqiODf3
    https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=2ahUKEwj28uKXltnhAhVPxIsKHXNjB4MQFjABegQIAhAC&url=https%3A%2F%2Fvestnik.szd.si%2Findex.php%2FZdravVest%2Farticle%2Fdownload%2F941%2F820%2F&usg=AOvVaw2MovyLCEsoVBP-YfqiODf3

    Manj znana vendar huda bolezen starejših
    http://www.aura.si/manj-znana-vendar-huda-bolezen-starejsih/
    http://www.aura.si/manj-znana-vendar-huda-bolezen-starejsih/

    Revmatična polimialgija
    https://radioprvi.rtvslo.si/2015/12/revmaticna-polimialgija/
    https://radioprvi.rtvslo.si/2015/12/revmaticna-polimialgija/
    http://vizita.si/clanek/leksikon/revmaticna-polimialgija.html
    http://vizita.si/clanek/leksikon/revmaticna-polimialgija.html

    Temporalni arteritis je najpogostejši sistemski vaskulitis po 50 letu starosti. Medicina zdravi z glukokortikoidi, podobno kot tudi revmatično polimialgijo. Vendar glede na neoliberalno razsulo našega zdravstva ni zanesljivo, da bodo prizadeti pravočasno in pravilno diagnosticirani ter zdravljeni. Zato tu podajam alternativno in dopolnilno možnost zdravljenja z zdravilnimi številčnimi nizi po dr. Grabovoju. V nobenem primeru pa ne priporočam da se pacient odreče ortomedicinskim uslugam, če tako možnost ima.

    relevantni Grabovojevi zdravilni številni nizi:

    Temporalni arteritis / gigantocelični arteritis/ angilitis / vaskulitis 9.998.102

    Razpršena bolezen vezivnih tkiv (polimialgija) 5485812

    Mešana bolezen vezivnega tkiva 1484019

    Dermatomiozitis (polimiozitis) 5481234

    Vaskulitis sistemski 1894238

    Sistemski lupus RED 8543148


    Nevrorevmatizem 8185432

    Mononevropatija 4541421

    Polinevropatija 4838514


    navodila za delo z zdravilnimi številčnimi nizi

    Metode upravljanja z informacijami po dr. Grigoriju Grabovoju
    https://www.scribd.com/document/385640057/Metode-upravljanja-z-informacijami-po-dr-Grigoriju-Grabovoju
    https://www.scribd.com/document/385640057/Metode-upravljanja-z-informacijami-po-dr-Grigoriju-Grabovoju


    Profil
    Quote
    Yoda
     maj 01 2019 13:32   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    MATRICA SKALARNEGA OSVETLJEVANJA

    Sistemske revmatske bolezni praviloma zajemajo celotno telo. Zato je smiselno razmisliti o učinkoviti razporeditvi skalarjev, oziroma Grabovojevih zdravilnih številčnih nizov po celem telesu. Lahko si zamislimo prostorsko geometrijsko matrico na katero zaporedoma nanizamo cifre izbranega številčnega niza, tako da je z njimi zajet cel prostor telesa. Matrica razporejanja skalarjev naj ima tako linije v vse tri dimenzije in dodatno lahko še površinsi razpored. Ob vizualnem imaginativnem nizanju številk na linije matrice to pospremimo še z mentalno, ali glasno izgovorjavo številk, upoštevaje pri tem tudi časovne pavze, ki jih visualiziramo s presledki. Tokratni prispevek predstavlja doprinos k razširitvi nabora raznih možnih artikulacij upravljalnih informacij. Alternativo matrične artikulacije zdravilnih številčnih nizov lahko najdemo v razmnoževanju skalarja po telesnem prostoru. Intuitivna izbira artikulacije, matrične razporeditve in učinki so pogojeni individualno.

    Artikulacija upravljalnih informacij pri tehnologijah dr. GRIGORIJA GRABOVOJA
    https://www.scribd.com/document/385635759/Artikulacija-upravljalnih-informacij
    https://www.scribd.com/document/385635759/Artikulacija-upravljalnih-informacij

    Nekatere sistemske revmatske bolezni so zajete naprimer pri elaboraciji za temporalni arteritis. Scribd ažurna verzija besedila je na linku spodaj.

    Gigantocelični ali temporalni arteritis - vaskulitis
    https://www.scribd.com/document/407418218/Temporalni-gigantoceli%C4%8Dni-arteritis-vaskulitis
    https://www.scribd.com/document/407418218/Temporalni-gigantoceli%C4%8Dni-arteritis-vaskulitis


    NORMIRANJE MOTIVACIJE, VOLJE, VEŠČINE IN REALIZACIJE CILJEV

    Objave novih YT posnetkov Svetlane Novak postrežejo tudi z razširjenim naborom možnosti psihološkega normiranja, ki sem jih brez prevoda zbral v posebni datoteki kot del Scribd elaboracije za psihološko normiranje. Link do gradiva za normiranje motivacije, volje, veščine in dodatno za kreacijo in realizacijo cilja

    Motivacija_volja_veščina_cilj
    https://www.scribd.com/document/408275113/Motivacija-Volja-Ve%C5%A1%C4%8Dina-Cilj
    https://www.scribd.com/document/408275113/Motivacija-Volja-Ve%C5%A1%C4%8Dina-Cilj


    Profil
    Quote
    Yoda
     maj 09 2019 13:56   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    FAKTOR KOLEKTIVNEGA DELOVANJA


    Večna mladost_zbirka Grabovojevih tehnologij na YT
    https://www.youtube.com/user/VECNAMLADOST1489999
    https://www.youtube.com/user/VECNAMLADOST1489999

    Svetlana Novak redno dodaja nove YT posnetke uporabe tehnologij po dr. Grabovoju, ki jih najdemo zbrane preko začetnega linka zgoraj. Mnoge od teh tehnologij so mi že znane bodisi iz webinarjev, ki žal niso več dostopni, bodisi iz drugih virov. Vendar so vmes tudi izjemno zanimive novosti. Ena od takih zame pomembnih informacij je matematično definiran faktor ojačitve upravljanja z informacijami pri kolektivni koncentraciji na isti skupni cilj. Informacijo lahko zasledimo pri 39 minuti in 58 sekundi spodaj polinkanega posnetka.

    Čišćenje krvi, limfe i voda - Tehnologija br.69
    https://www.youtube.com/watch?v=p-juikOrS7Y
    https://www.youtube.com/watch?v=p-juikOrS7Y

    V slovenskem prevodu se glasi matematična zakonitost učinkov kolektivne koncentracije takole:
    'Dva človeka, ki delata na istem cilju ojačata drug drugega 7x,
    trije ljudje imajo učinek 49 x večji (7 na kvadrat),
    11 ljudi se medsebojno ojačuje s faktorjem 7 na 10 - to potenco, to je več kot 282 miljonkrat.'

    Splošna formula ojačenja pri kolektivni koncentraciji na skupni cilj je torej 7 na potenco n-1, kjer je n število ljudi z istim ciljem. Podatek kolektivnega ojačenja je prav neverjeten in kliče k akciji.

    Grabovoj je tudi doktor matematike in tole bo torej kar držalo. Se pa še enkrat več pokažejo neslutene pozitivne možnosti kolektivnega delovanja s skupnim ciljem. Ob upoštevanju, da z Grabovojevimi tehnologijami lahko delamo samo za dobrobit vseh je na dlani izjemna priložnost napredka in odrešitve za vse človeštvo. Ali bomo zgrabili priložnost in kolektivno razrešili največje skupne probleme, ki nas najresneje ogrožajo ? Ali pa bomo raje ostali ujetniki stare materialistične paradigme in si prislužili propad namesto vstajenja ?


    Profil
    Quote
    Yoda
     maj 12 2019 20:19   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    SISTEMSKA REVMA IN PLJUČNE INDIKACIJE


    Prizadetost pljuč pri revmatoloških bolnikih _zbornik sestanka _ Portorož_2011

    http://www.zps-slo.si/uploads/si/publikacije/zbornik-2-in-3-december-2011-portoroz-48.pdf
    http://www.zps-slo.si/uploads/si/publikacije/zbornik-2-in-3-december-2011-portoroz-48.pdf

    Zgoraj predlagan medicinski internetni vir nam razkrije, da so po prisotnih pljučnih simptomih praktično vse revmatske bolezni tudi 'sistemske'. Pljučne indikacije lahko torej spremljajo katerokoli revmatsko bolezen. Nisem iskal nadaljnih informacij, ki bi morebiti pokazale podobno sliko za različne druge telesne sisteme, zanesljivo pa so po danih podatkih pljučni zapleti lahko življensko usodni.

    Za deklarirane sistemske revmatske bolezni je znano, da lahko prizadanejo različne telesne sisteme, nadalje pa se med sabo delijo še glede na specifično predominanco pojavnosti, naprimer koža, pljuča, ožilje, srce, nevrološki sistem, itd. Ob tem moramo upoštevati še, da se revmatske bolezni praviloma pojavljajo v več različnih oblikah hkrati, nadalje pa tudi fluktuacijo med njimi.

    V predhodnih postih je ugotovljena možna kritična posledica vaskulitisov in domnevno tudi drugih revmatskih obolenj na nevrološki sistem. V kolikor gre za takoimenovane možganske živce (mononevropatija - periferni živčni sistem) sta lahko kritično ogrožena vid in sluh, v primeru polinevropatije - centralni živčni sistem pa tudi naše možganske funkcije.

    Možganski živci

    http://www.zdravilec.com/HRBTENICA.html
    http://www.zdravilec.com/HRBTENICA.html

    Hipotalamus

    http://www.zdravilec.com/Hipotalamus_avtonomno_zivcevje.html
    http://www.zdravilec.com/Hipotalamus_avtonomno_zivcevje.html

    Pri tokratni obravnavi bolezenskih stanj se bom ogradil od degenerativnih in poškodbenih vzrokov, ki imajo praviloma konstantne in jasne znake, ter možnost rtg. diagnostike. Glavoboli kašljanja in napenjanja so tako zelo verjetno povezani z vaskulitisi, ob tem pa tudi dražeč kašelj lahko precej verjetno pripišemo pljučni simptomatiki prisotnih revmatskih bolezni.

    Pestrost simptomov dopolnjujejo poleg glavobola, kašlja z sluzastim izmetom in splošne utrujenosti lahko še senzorične in motorične motnje, artralgije, slabšanje vida, sluha, senzacije pri srcu, suhe oči, itd. Opazimo lahko tudi občasno pokanje, ki tudi glede na različnost lokacij torej ne more imeti vzoka v sklepnih degeneracijah (naprimer tinitus).

    V primeru odsotnosti slabljenja mišične moči in kožnih sprememb lahko izključimo nekatere revmatizme s temi znaki, prav tako Segreno, če ni prisotna splošna izsušenost sluznic. In potem lahko izključimo tudi mešane bolezni vezivnih tkiv, ki vključuje kombinacijo simptomov več različnih bolezni. Izključimo lahko tudi artritise, če ni vnetnih procesov na sklepih in spondilitise ob odsotnosti tipičnih simptomov.

    Še vedno pa nam tako ostane dovolj pester nabor potencialno možno prisotnih revmatizmov, ki jih je nujno zdraviti. Zraven pa moramo zdraviti še posledične nevropatije in tudi morebitni nevrorevmatizem. Predlog izbranih relevantnih Grabovojevih zdravilnih številčnih nizov sem podal v prispevku o temporalnem vaskulitisu. Tu ga sedaj podajam v reducirani verziji z upoštevanjem prej omenjenih možnih izključitev.

    Temporalni arteritis / gigantocelični arteritis/ angilitis / vaskulitis 9.998.102
    Reumatizem s srčno predominanco 5481543
    Razpršena bolezen vezivnih tkiv 5485812
    Vaskulitis sistemski 1894238
    Nevrorevmatizem 8185432
    Mononevropatija 4541421
    Polinevropatija 4838514

    Glede na predhodne ugotovitve je treba aplicirati za zdravljenje kar večino navedenih številčnih nizov. To lahko izvajamo po mnogih različnih protokolih, oziroma zaporedjih. Kombiniramo uporabo sistemske sfere za celo telo in neposredno osvetljevanje mest z izraženimi znaki bolezni. Potrebna je vstrajnost dokler vsi simptomi dokončno ne izginejo.

    Ob tem še podatek, da ima pojavnost simptomov lahko svoje dnevne in večdnevne periodične kulminacije, učinki koncentracije na zdravilne št. nize pa se tudi pojavijo s specifičnimi zakasnitvami opaženega izboljšanja in olajšanja. Čez čas se simptomi povrnejo, morda oslabljeni. Koncentracije moramo ponavljati večkrat dnevno vse dokler opažamo vračanje simptomov četudi v najbolj blagi obliki. In tudi potem je priporočljivo še neko utrjevalno obdobje normalnega stanja.

    Podajam še povzetek zdravstvenih indikacij, ki jih zdravimo z predlaganim naborom št. nizov: glavoboli pri kašljanju in sklanjanju, senzorične in motorične motnje trupa in glave, kašelj, sluzast izpljunek in druge pljučne indikacije, bolečine, otrdelost v mišicah in ob sklepih, vid, sluh, delovanje možganov, vnetni revmatski procesi krvožilja.....

    reference z več vključenih relevantnih internetnih virov

    Glavoboli_vzroki in zdravljenje
    https://www.scribd.com/document/390294465/Glavoboli-vzroki-in-zdravljenje
    https://www.scribd.com/document/390294465/Glavoboli-vzroki-in-zdravljenje

    Temporalni _ gigantocelični_arteritis_vaskulitis
    https://www.scribd.com/document/407418218/Temporalni-gigantoceli%C4%8Dni-arteritis-vaskulitis
    https://www.scribd.com/document/407418218/Temporalni-gigantoceli%C4%8Dni-arteritis-vaskulitis

    Išijas_pomoč
    https://www.scribd.com/document/386343390/I%C5%A1ijas-pomo%C4%8D
    https://www.scribd.com/document/386343390/I%C5%A1ijas-pomo%C4%8D

    Ankilozirajoči spondilitis
    https://www.scribd.com/document/385733562/Ankilozirajo%C4%8Di-spondilitis-Ankylosing-spondylitis-Bekhterev-s-disease-Bechterew-s-disease
    https://www.scribd.com/document/385733562/Ankilozirajo%C4%8Di-spondilitis-Ankylosing-spondylitis-Bekhterev-s-disease-Bechterew-s-disease

    Metode upravljanja z informacijami po dr. Grigoriju Grabovoju
    https://www.scribd.com/document/385640057/Metode-upravljanja-z-informacijami-po-dr-Grigoriju-Grabovoju
    https://www.scribd.com/document/385640057/Metode-upravljanja-z-informacijami-po-dr-Grigoriju-Grabovoju


    PS:

    Prvi navedeni internetni vir kaže na to, da je bilo strokovno srečanje v Portorožu sponzorirano s strani farmacevtske industrije. Domnevam, da so udeleženci potem zavezani predpisovati farmacevtske izdelke sponzorjev. Sam temu nisem zavezan in iz mojega zornega kota koristnost objavljenih informacij odtehta negativno plat sponzorstva. Karikirano rečeno pa se od 'hudiča' često največ naučiš. In v takem primeru se tudi 'hudiču' zahvalim. V bistvu je črno-belo gledanje neživljensko, vedno pa tudi obstaja več vidikov vsake zgodbe. Eden med njimi je možnost bodoče transformacije sedaj prisotne negativnosti. Seveda pa je vprašanje kako bi se sponzorji strinjali s tako uporabo informacij, kot jo tu sam predlagam.......


    Profil
    Quote
    Yoda
     maj 15 2019 13:01   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    4 NEW AGE - ZA NOVO DOBO

    Nova spletna stran je namenjena zlasti organiziranemu, transparentnemu dostopu in uporabi tehnologij dr. Grabovoja preko interneta z možnostjo enostavnega, hitrega in brezplačnega prenosa ažuririranih gradiv na uporabnikov PC. Portal je še v procesu nadaljne širitve ter izgradnje in optimizacije vidnosti v iskalnikih. Možni so tudi komentarji v blogu. Portal efektivno nadomešča Scribd storitev, ki terja uporabnikov račun za prenos datotek iz 'public domain'.


    home page:

    https://yoda4newage.wixsite.com/4newage

    https://yoda4newage.wixsite.com/4newage


    Profil
    Quote
    Yoda
     maj 30 2019 12:45   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 03/26/09
    Posts: 848

    OPUSTITEV FORUMA POZITIVK

    Svojo tukajšnjo forumsko kategorijo selim na portal yoda4newage. Dosedanje objave so prenesene in dostopne za prenos ali ogled v skupni datoteki na novi lokaciji. Začetni naslov novih postov je spodaj. Zahvaljujem se Sončevim Pozitivkam za nudenje spletnega prostora in podpore, zainteresirane bralce pa vabim k ogledu in sodelovanju na novo nastajajočem portalu. Seveda pa ostajajo Pozitivke še naprej moja prva izbira med sorodnimi portali.

    https://yoda4newage.wixsite.com/4newage/forum/dr-grigorij-grabovoj
    https://yoda4newage.wixsite.com/4newage/forum/dr-grigorij-grabovoj


    PS:

    Pravijo, da če se 3x seliš je kot, da enkrat pogoriš. Preselil sem le vse svoje bolj obiskane kategorije. To je ena selitev.Scribd ne šteje, ker je bil le slaba alternativa in ga tudi postopno opuščam. Na novi lokaciji je vsaj za sedaj možno nemoteno prenašanje besedil na PC. Upam, da se wix ne pokvari, kot se je Scribd.
    LP, na novi forumski lokaciji.


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 15,81 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 09:13

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 16,16 seconds