Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Zdrava prehrana, zdravilna zelišča, dobri recepti,... Nov topic Pošlji odgovor
     Ali kdo ve iz česa je Herbalife?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: gost
     avgust 09 2008 10:19   


    Pozdravljeni.

    Sestava tega izdelka vsebuje tudi sojine izvlečke (nekje na pozitivkah sem videl članek o škodljivosti soje). V Švici pa je ta izdelek Prepovedan!

    V nekaterih državah ga poznajo več kot 20 let, nekaterim pomaga pri hujšanju ampak, postajajo odvisni, ker s prenehanjem jemanja tega izdelka kg grejo gor z večjo hitrostjo kot bi sicer.

    Lp


    Quote
    Gost: Moški
     november 24 2008 19:19   


    čeprav je že nekaj časa kar ste pisali o Herbalifu, bom napisal še svoje mnenje. Mogoče moški razmišljamo drugače. Kateri zdravnik podpira misel, da je dobro shujšati v enem tednu? Se je kdo vprašal, kakšen šok doživi naše telo? Zakaj potem herbalife ne priporočajo zdravniki in se ga ne uporablja v bolnišnicah? Meni zdrava pamet govori, jej normalno, gibaj se, bodi srečen in boš to kar si.


    Quote
    Gost: corleone
     september 28 2009 11:24   


    pikapoka,

    da si na račun "PIRAMIDE" LJUDJE POLNIJO ŽEPE si se močno zmotila. Ljudje si polnijo žepe na račun MLM-sistema IN TA SISTEM JE EDINI, KI NI PIRAMIDA. Tipični piramidni sistem najdeš pri vsakem večjem privat delodajalcu ali pa bilo kateri državni firmi. Tako da Herbalife ni piramida.

    Delo pri Herbalife je delo, ki ga opravlajo ljudje, ki si želijo od življenja nekaj več. Samo poslanstvoj podjetja je narediti ljudi bolj zdrave, bolj fit in če se vidiš v tem finančno neodvisne.

    Dejstvo pa je da si večina ljudi želi finančne svobode in da pridejo do tega na pošten in prijazen način, da jim bojo ljudje hvaležni...IN TO JE MOŽNO v HERBALIFE-u!

    lp


    Quote
    Gost: corleone
     september 28 2009 11:32   


    Moški,


    kar se tiče zdravstva ipd... je pa tako sam Herbalife so hoteli zdravstveni lobiji kmalu po ustanovitvi uničiti zaradi tako fenomenalne sestave. Kasneje pa CELO odkupiti.

    Tako, da kakršno koli blatenje podjetja HERBALIFE je nesmiselno če ga ne poznaš... Poznaš-spoznaš ga pa, ko na internetu prebereš vsa dejstva, delaš pri herbalife-u in ješ proizvode že dlje časa.

    lp, vsem


    Quote
    Gost: KarterDo
     september 29 2009 09:50   


    hehehe, energijske vrednosti in vsebnosti hranil še vedno niso odgovor na vprašanje. očitno niti tisti, ki prodajajao Herbalife ne vedo kaj le-ta vsebuje. očitno pa je, da je to zelo zdrav preparat, predvsem zato, ker vsebuje sojo, ki je v 90% gensko modificirana (če seveda sploh vsebuje sojo, ker po zgoraj prebranem nihče o vsebnostih nič ne ve). pa dober tek!


    Quote
    Gost: Barbara
     september 29 2009 13:01   


    Nič sintetičnega ni dobro za tvoje telo... vse vitamine, ki jih potrebuješ, ti da naravna hrana - sadje in zelenjava, ne pa eni praški.


    Quote
    Gost: ELI
     september 30 2009 07:53   


    Ker pišete o tako važni in aktualni temi, pa še moje mnenje. Nekaj let nazaj sem tudi sama hotela poizkusiti s HERBALEIFOM, pa me je naprej zmotila cena, če pa imam doma krasen vrt in lahko tam pridelam skoraj zastonj, le z malo fizičnega dela čudovito zelenjavo, od pomladi pa do pozne jeseni, z malo več truda pa ostane še kaj za pozmi. Pa še nekaj me je motilo pri Herbaleifu- saj imajo vse tiste reči tako umeten in industrijski okus- kako naj uživam v obroku, ko pa je vse enakega okusa. Če pa si doma sestavim pošten obrok mešane solate, prepričajte se, kaj je boljše...Pa še ena prednost- jem , kar sem pridelala, poznam, raslo je z menoj, z mojo energijo in ljubeznijo in mislim, da mi bo tak obrok bolj koristil, kot pa nekaj, kaj vem od kod. Če pa nimate možnosti pridelati svoje zelenjave sami- poiščite kmetijo, v bližini, kjer bivate, po bo vseeno boljše. Pa kaj , ko smo ljudje tako radi komot...


    Quote
    Gost: gost
     oktober 01 2009 09:47   


    bila sem na predstavitvi HL in mi ni všeč, ker je to prehrambeni piramidni sistem, vsi te poskušajo zvlečti noter. Pa naravno in zdravo, kateri prah pa še bi naj bil nadomestek hrani v normalnih naravnih oblikah. ti ki distribuirajo izgledajo vse prej kot zdravi. nimam obraza da bio to komu ponujala, še najmanj pa da bi sama in moja družina to uživala. nikakor ne podpiram koncepta herbalife. samo tržna niša za tiste ki vidijo v tem zaslužek

    res je!

    sej mamo sadje in zelenjavo...... ne rabimo teh umetnih instant obrokov,,,,,


    Quote
    Gost: corleone
     oktober 06 2009 07:59   


    Z prehrano in fitnesom se ukvrajam že sedmo leto. Bil sem na BB preparatih nekaj let na klasični prehrani in sedaj že kar nekaj časa na herbalife prehrani. Lahko rečem da so rezultati z herbalife prehrano fenomenalni...po 1 mescu slabšega športanja se je moje telo še vedno vrhunsko regenereralo in obdržalo mišično maso.

    Hrana je na enostaven način pridelana tako da je voda odvzeta vsem živilom kot so npr. sadje, zelenjava,....(oreščki, ..vlalnine...soja...) in zmiksana v prahu. Popolnoma zaupam prehrani, ker dobro vem kdo stoji za tem.

    Kar se tiče pa današnje prehrane, ki jo dobimo v trgovini (npr. sadje in zelenjava..itd..)je pa tko da je večinoma vse gensko pridelano... Če še npr. ne vete jabolko preden pride, do našega gospodinstva rabi 10dni pa vse do 2 L E T I !!! Jest mam jabolko doma v vitrini že hmm..ta šesti mesec in je še vedno lep za popapcat heheh!
    Raziskave v Nemčiji so pokazale da so se nutrijenti v jabolku (to je samo primer..velja tudi za ostale ) iz leta 1985-2002 pokvarili za 85%. Tako, da moramo namesto tako kot v letu 1985, ko smo pojedli eno jabolko danes pojesti SEDEM jabolk, da bi dobili v telo to kar smo pred 29 leti.

    Povsem se pa strinjam s tem da se da na vrtičku lepo pridelat dobro hrano in kvalitetno pa še to samo če imamo domača gnojila in doma pridelana semena ! Če so izpolnjeni te pogoji po tem je hrana res superca!
    Če pa bi želeli nahraniti telo z 114 hranili, ki jih dnevno potrebuje (vlaknine, vitamini, minerali...) bi rabili za to veliko več časa in denarja.

    Za konec bom rekel samo še to hrani vrjamem..v sestavo se nikoli nisem pretirano poglabljal. Zaupam znanstvenemu vodstvu, ki je trenutno vodilno na svetu kar se tiče nutricizma (ni bolših).

    72 miljonov rezultatov po celem svetu govorijo svojo zgodbo.... z mano in ostalimi, ki jih poznam in so s to prehrano premagali tudi marsikatero "neozdravljivo" bolezen...

    hrana je zakon !!! lp, vsem

    p.s.: to so moja mnenja in izkušnje Big Grin



    Quote
    Gost: Dekle
     november 11 2009 19:06   


    Hm, jaz težko zaupam nekemu izdelku, ki se ga ne da dobiti npr. v lekarni. In kot opomba še to: HL izdelki niso prehranska dopolnila, ampak NADOMESTKI. Hja, vzameš kosilo, ga posušiš, zmelješ v prah in stisneš v tabletko. Mmm, pa še kozarček odličnega terana zraven in imaš vrhunsko kulinarično izkušnjo Smile Ne me basat, prijateljica je nekaj časa bla "distributerka" in je šenkala en paket nekih tablet in praškov. Mene je kr zvilo ko sm pogledala kaj to je.
    Ljudje, da ne bojo slučajno vaši otroc pozabli kuhat alpa kako sploh zgleda zelenjava.
    Edin kar se je Herbalife in njemu podobna podjetja spomnu, je da izkoriščajo na veliko človeški strah in lenobo ter obsedenost s samim sabo. Tle jim dam čisto desetko, drgač
    me je pa sram da v taki družbi živim, kjer se nas dela odvisne od takih in drugačnih neumnosti. Zdej si grem pa skledo solate narest Smile


    Quote
    Gost: tina teršek
     januar 02 2010 11:34   


    Pozdravljeni vsi skupaj....

    če koga kej več zanima v zvezi z Herbalifom... me lahko kontaktira na:
    tina_tersek@hotmail.com ali 070 423 423

    Pošljem lahko vsakomur mojo diplomsko nalogo o Herbalifu, kjer je vse podrobneje opisano.......

    Lep pozdrav, Tina

    www.pinati.si


    Quote
    Gost: vale
     januar 04 2011 10:46   


    Quote by: Barbara

    Nič sintetičnega ni dobro za tvoje telo... vse vitamine, ki jih potrebuješ, ti da naravna hrana - sadje in zelenjava, ne pa eni praški.


    "vse vitamine" Še posebno iz tistih jagod, ki so rasle v kleti pod umetno svetlobo in zrasle umetnimi mineralnimi gnojili in na mineralni volni ki na jagodah ne pušča zemlje, tiste so najboljše za telo...


    Quote
    Forum generiran v : 0,05 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 10:45

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,40 seconds