Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     2012
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: vesolc
     april 09 2012 14:47   


    Prvotno objavil tadej pretner

    Sicer pa obstaja link ene Norveške postaje, ki to resonanco meri na 15 minut, kjer je moč preveriti, da je enaka, kot je bila, sam ta hip ti ga ne znam potegniti iz rokava. Vem, da je ta link objavljen nekje na Luninem forumu, kjer smo imeli debato o tem pred cca petimi leti.

    Jaz tudi nimam nobenih adutov v rokavu, pa niti potrebe nimam da bi jih imel..
    Če pa najdeš link od te postaje pa bi bilo vseeno zanimivo videt shumanovo kako jo merijo ..


    No pa da podam še en zapisek, ki ni zrastel na mojem zelniku.. Pa za katerega tudi nimam nobenih adutov, od kod črpa avtor podatke pa tudi ne vem, je pa vseeno zanimivo, če druga ne.. Resoniram pa z idejo vsaj toliko, da bi mi bilo fino, če bo šlo tako hitro in tako zlahka.. toraj podpiram idejo, ki je dana ven, če druga ne..
    kakorkoli, evo ga, tu je:


    ''
    No, dragi moji, zdaj gre pa zares. Za tisto, kar smo se pripravljali skozi vse naše reinkarnacije, je sedaj tu. Veliko dogodkov po svetu, se dogaja inkognito, kar pa še ne pomeni, da se ni zgodilo. Kmalu bomo o vseh dogodkih tudi po medijih obveščeni. Kot prvo: 31.marca je zadnji dan, ko bodo Iluminati še lahko prostovoljno odstopili z svojih položajev. Če tega ne bodo storili, bo prišla v javnost vsa njihova dolgoletna skrivnost, ki jo mnogi že vedo, ne pa tudi vsi prebivalci tega planeta. Zanimive stvari se bodo dogajale na samem angleškem dvoru z Kraljico Anglije, čeprav je napovedala še pred kratkim, da bo na prestolu do konca svojih dni. Druga novica je ta, da se bo evropsk monetarna politika sesula do konca junija meseca. Za Merklovo se že pripravlja prijetje. Euro bo padel. ravno tako dolar, malce kasneje . do jeseni. Banke so že propadle, sedaj umetno vzdržujejo institucije zaradi tega, da ne bi zavladala panika med ljudmi. Pripravlja se nov plačilni sistem, ki naj bi deloval na pravičnejšemu sistemu. Predvsem bolj lokalno. Napovedane so odstranitve vseh ljudi na položajih, ki so gojili idejo o NWO. Skrivnosti Vatikana in rimskega papeža se bodo obelodanile itd, itd. Skozi naše karme, skozi tisočletja, smo dvigovali našo Zavest, in sedaj je čas preobrazbe. Strah je edini pojem, ki lahko spremeni tok dogodkov. Zato vas o vsem tem obveščam in vas prosim, da se pomirite z vsemi prihajajočimi eventi, kajti vse je del Božjega načrta, in ni potrebe po strahu. Strah je nivo nizke frekvence, ki nas človeštvo zadržuje na nižjih frekvencah. Odprite srce, sprejemajte kot del procesa, ki se mora zgoditi, zato da nam uspe dvigniti se na višje nivoje bivanja. Dovolj je bilo slepomišenja, zavanja in kontrole. Želimo svojo svobodo! Namaste ! Mir in Ljubezen!

    ''


    Quote
    Gost: lotus
     april 18 2012 11:11   


    to pa je super novica ! Vlada Islandije je odpisala hipotekarne kredite svojim prebivalcem.

    http://www.portalsvijesti.com/vijesti/island-oprostio-i-obrisao-hipotekarne-dugove-gradana/


    Quote
    Gost: lotus
     april 19 2012 13:47   


    ups kot kaže je ta novica neresnična ..

    Ta super novica je debela laž. Hrvati so se pustili nategnit. Gre sigurno za novico, ki bo vsak čas obkrožila svet, vir pa je verjetno pri IMF Mednarodnem Denarnem Skladu.
    Podobno novico so dali ven septembra lani in na podlagi tega se še danes pišejo laži.


    Quote
    Gost: Nan
     april 19 2012 14:43   


    pha, decembra 2012 bodo itak vsi dolgovi odpisani
    :-))


    Quote
    Gost: lotus
     april 19 2012 17:20   


    hehehe Smile še zmeri je najbolše da jih sploh ni Big Grin


    Quote
    Gost: Nan
     april 19 2012 18:05   


    jaz mam samo še karmične dolgove, ampak z njimi se ne ukvarjam Wink


    Quote
    Gost: lotus
     maj 06 2012 14:46   


    Nassim Haramein - Verjamem (I Believe) (slovenski podnapisi)

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aCdV9KIgiTI


    Quote
    Gost: Nan
     maj 11 2012 16:28   


    Dan se je pa tako lepo začel...
    :-)

    http://www.eakademik.com/bio-eko/nova-arheoloska-otkrica-kalendar-maya-ipak-seze-dalje-od-2012-godine


    Quote
    Gost: Irina
     maj 11 2012 16:31   


    saj je še vedno lep Smile


    Quote
    Gost: LaGorda
     maj 12 2012 00:16   


    ma ti res ne dopustiš, da bi nekdo v lepoti svojih občutkov užival, irina?


    Quote
    Gost: Irina
     maj 12 2012 09:48   


    LaGorda, ker me pogrešaš pozno v noč tudi tebi želim lep dan Smile

    Arheologi so našli nadaljevanje koledarja mayev ob zelo pravem času.

    Ta odstavek mi je zelo všeč: "Znanstvenici tvrde kako ovi simboli odražavaju određeni pogled na svijet. „Drevne Maye su predviđale opstanak svijeta, da će 7,000 godina od sada stvari ostati iste,“ govori Saturno.“Mi kontinuirano tragamo za završecima. Maye su tragale za garancijom da će stvari ostati onakve kakve jesu. To je sasvim drugačije razmišljanje.“






    Quote
    Gost: Nan
     november 08 2012 10:47   




    Pohitie, da ne bo prepozno. :-))

    http://doznajemo.com/2012/10/20/httpdoznajemo-comp33403/


    Quote
    Forum generiran v : 0,06 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 07:44

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,45 seconds