Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Newage prehod - intervju z Gregg Bradnom
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: gost
     november 25 2011 19:16   


    Quote by: Priča

    Ne vem katere afirmacije si mislil da mi ne delujejo "gost". Zanesljivo pa tiste ki pri tebi delujejo v "muslaufu" ne delujejo pri meni niti v "prostem teku". Se razlikujemo po afirmacijah, jasno. Če bi tvoje afirmacije delovale pri meni (bognedaj) bi trosil enake bedastoče kot ti. Jaz trosim pač svoje, kar pač trosim (sem vseeno malo svojeglav) kar bo gotovo všeč panefinu, s tem pa tudi tebi, da boš zadovoljen.



    - Jaz trosim pač svoje, kar pač trosim -

    Bedastoče, BEDASTOČE, BEDA S TOČE, BEDA. bed, beeeeeee
    Kako hitro si iz "jaz sem ljubezen" vun padu, pa noter v svoje afirmacije. Spotikanje že pri manjši oviri.
    Ne, nisi mi všeč. Napisal si, da si ljubezen...? Ne ga lomit. Ljubezen pa taka?
    Rajš tkšn "gnil jajc" kt panefin (citat od: "zoki"Wink. Ko boš tak "gnil jajc", kot on, potem mogoče boš ljubezen.
    "prč" - meditiraj, afirmiraj, ... ups, no ja, mogoče ti bo bol pomagal kaj druzga.
    Teorijo Heisenberga, dokaži na praksi, konkretno z lastnim vzorom.

    Jaz sem čista nedolžna ljubezen, ljubezen je vse okrog nas, k´neda?


    Quote
    Gost: GB
     november 26 2011 15:10   


    _ Bedastoče, bedastoče, beeeeee..., "gnil jajc" _


    Nielsa Bohra: »Nasprotje pravilne trditve je napačna trditev. Nasprotje globoke resnice pa je lahko druga globoka resnica.« "gnil jajc"


    Quote
    Gost: Priča
     november 27 2011 13:48   


    Kot sem pojasnil je vse ljubezen, celo če Oldshuterhand kakega bedaka "na gobec". Tu imajo eni omejene (infantilne) predstave o stvarstvu, kar pa ni moj problem. Morajo eni še odrasti da bi bili sogovorniki povsod tam kjer se silijo.


    Quote
    Gost: GB
     november 27 2011 17:15   



    Nedoraslost ja gonilo napredka za vrteti gobec proti vsemu dobremu..


    Quote
    Gost: gost
     november 27 2011 18:09   


    huhuhu, hahaha, "prč" rožičke kaaže Smile kuk sta zabavna, jah, kj pišta, ko vama zmanjka vaše duhovnosti.

    Kuga "prč", a s ti ne zabavaš več? ni kajfa?
    vidim, vidim, ko te zmanjka, tvoje edino orožje je to, da lepiš etikete, ma dj nehi že, nis noben guru al učitelj. KRETEN SI! a zdaj sam te dovolj po gobcu za tvoje goflanje? as začutu vesoljsko lbzn, P z D? To pa ja maš rd, k´neda?

    love, love, love Smile

    GB - klon.

    kuga jst tu delam? ma ja podobno privlači podobnooooo, jst sm u tvojih učkah - to s ti, vinni.


    Quote
    Gost: Priča
     november 28 2011 11:06   


    Ti bom razložil gost iz vljudnosti, čeprav res samo iz vljudnosti ne pa iz pričakovanja da boš kaj razumel. Torej usekam in ugriznem brez jeze, brez strasti, brez sovraštva, to je iz ljubezni do neumnega paglavca ki ne pozna razumno in dobronamerno komunikacijo, seveda zaradi njegove nevzgojenosti, neumnosti, zaostalosti, morda avtizma, itd. On pozna samo grobe, nesramne in neumne "argumente". Eden od teh argumentov je "na gobec". In mu jo daš, da se strezne in vsaj začasno "pošlihta". Če si se prepoznal (tako kaže iz epileptično penastega besnila tvojega pisanja) potem si sedaj dobil pojasnilo, ki ga sicer ne boš razumel, ampak zato si pa dobil pravo afirmacijo v kepo in pod kapo, ki ti bo še dolgo "nucala", tudi če jo nisi sprejel in razumel. Skratka, gost, vse je ljubezen, kot je implicitno rekel Vinetou. Tako, da upam, da ne boš več nevedno ter infantilno pridigal o ljubezni. Manitu te ljubi kakršen si, meni si pa samo soigralec v drami življenja. To so samo vloge, kajneda...


    Quote
    Gost: gost gostu gost
     november 28 2011 14:34   


    xTi bom razložil gost iz vljudnosti, čeprav res samo iz vljudnostix

    sam sebe ne pohvališ, nobeden te ne bo, afirmiraš, spet: xvljuden sem, vljuden sem… x

    x ne pa iz pričakovanja da boš kaj razumel. x

    Kakšna nevljunost v teh besedah!!! Afiramacija ni pomagalj… ccccccccc…

    xTorej usekam in ugriznem brez jeze, brez strasti, brez sovraštvax

    Žival Big Grin

    cjooooo kaj vse si ta xpoduhovljena živalx najde za izgovor. Tudi plačani morilci ubijajo brez jeze, strasti, brez sovraštva… - krvoločna, naduta strupenjača.

    xto je iz ljubezni do neumnega paglavca ki ne pozna razumno in dobronamerno komunikacijox

    joškec, v tem stavku vse besede grizejo in tepejo ena drugo, dobronamerna komunikacija, ki vključuje izraz xneumni paglavacx .

    Huhuhu, če je tako, dragi moj debil, lahko vidiš, da tvoj način dobronamerne komunikacije obvladam. Daj že priznaj, kozle rogato neumno Smile


    xseveda zaradi njegove nevzgojenosti, neumnosti, zaostalosti, morda avtizma, itd. x

    Dobronamerna komunikacija in hkrati afirmacija Razz

    Pravi xduhovni razsvetljenecx, se norčuje iz ljudi z avtizmom.

    Super love, love, loveeeeee. gofljača strupenjača s ti, čistokrvna.

    xprčx, vem, da imaš licenco na neumnost, zaostalost in kretenizem Smile oblubm, nbom posegal v tvoje avtorske pravice, v nadaljevanju eden in edini zaostali kreten - s ti

    xOn pozna samo grobe, nesramne in neumne "argumente". Eden od teh argumentov je »na gobec". In mu jo daš, da se strezne in vsaj začasno "pošlihta". x

    Dobr si se pošlihtal »prč«, tvoja gofla že nekaj o vljudnosti bluzi, še čist mal pa buš trezn. matr kuk si neumna stvor Smile


    xČe si se prepoznal (tako kaže iz epileptično penastega besnila tvojega pisanja) potem si sedaj dobil pojasnilo x

    cccccccc… x razsvetljeni x nesramnež, ki se norčuje iz bolnikov z epilepsijo. phhhhhhh zabiti brezsrčnež.

    xki ga sicer ne boš razumel, ampak zato si pa dobil pravo afirmacijo v kepo in pod kapo, ki ti bo še dolgo "nucala", tudi če jo nisi sprejel in razumel.x

    lepoteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec, ti s res idiot. hahahaha


    xSkratka, gost, vse je ljubezen, kot je implicitno rekel Vinetou. Tako, da upam, da ne boš več nevedno ter infantilno pridigal o ljubezni. x

    vse je lbzn, love, love, love… tud implicitnost in infaltilnost,tis presmuknjenec zabiti.

    xManitu te ljubi kakršen si, meni si pa samo soigralec v drami življenja. To so samo vloge, kajneda...x

    velik P z D, gost te ljubiti , in te grizti , tepsti , po gobcu gofljaškemu sekati , neumnega idiota zaostalega , kretena presmuknjenega.

    ps, padu si , izpit je mim , bejž nazaj v šol lol


    Quote
    Gost: Jaz nisem _panefin_jaz sem
     november 29 2011 09:46   


    Nihče ni vreden tolikšne pozornosti da ga tolikokrat citiraš. Glodati in analizirati črke in stavke in na to odgovarjati nevsebinsko - kot avtomat za odgovore, v meseni obliki pa ne kaj več kot debil. Kakšen smisel ima to ?


    Quote
    Gost: gost
     november 29 2011 10:19   


    Quote by: Jaz nisem _panefin_jaz sem

    Nihče ni vreden tolikšne pozornosti da ga tolikokrat citiraš. Glodati in analizirati črke in stavke in na to odgovarjati nevsebinsko - kot avtomat za odgovore, v meseni obliki pa ne kaj več kot debil. Kakšen smisel ima to ?



    Dobrodošel v klubu.

    Izraz: "Jaz sem, ki sem". Če bi si vzeli vsaj malo časa in raziskali od kod izvirajo besede in kaj v resnici pomenijo bi prišli do zelo zanimivega zaključka: sem, essen (eseni jejo le določena živila), eat, I am (ama, ama, ham, ham), jem, jesm, jesti ... itd. Beseda nosi pomen hrana, jesti.

    Sem to, kar jem. Sem tisti, ki jem. in tudi: Sem, tisti, ki hrani. Sem kruh ... (lahko me poješ, me uživaš) Sem tisti, ki napolnjuje, zapolnjuje.. itd.To je vsa filozofija.

    Dober tek.


    Quote
    Forum generiran v : 0,05 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 10:20

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,45 seconds