Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: gost
     januar 15 2011 14:00   


    aha...

    odgovor:

    http://www.youtube.com/watch?v=Z63weajK8wU&feature=related


    Quote
    Gost: Vlasti
     januar 15 2011 14:09   


    Ja, nč hudga, če si umetniku hvaležna. Še pijanček je Bogu najbolj hvaležen za rujnega, čeprav mu ta še kaj boljšega ponuja...


    Quote
    Gost: luč
     januar 16 2011 19:13   


    Se nekdo sprašuje, komu kozmogrami koristijo. Ma, jasno - Pogačniku so prinesli nekaj šoldov, silam zla pa neoviran dostop do duha vsakogar, da rovarijo po nas in po preljubi naši, namesto da bi se mi fino imeli v najlepšem končku sveta! Se da s šoldi res vse kupit? Zdravje, srečo, notranji mkir?


    Quote
    Gost: Štajerc
     februar 01 2011 16:47   


    Nekaj časa sem bil odsoten, lepo se gospa M. Plazar trudi in z zanimanjem pričakujem nove raziskave.
    Lp


    Quote
    Gost: petra
     februar 02 2011 10:41   



    me pa res žalosti, da je toliko negativcev, ki s svojo jezo in pametovanjem sejejo slabo, ko pa to še požanjejo se pa čudijo. Mi je res žal da sem tole sploh brala


    Quote
    Gost: !!!!!!!!!!!!!!!
     februar 16 2011 19:59   


    S posegi v naravno okolje resnično spreminjamo življenje. V vip. dolini in Vipavi to izgleda takole: se je zajezilo Vogršček, pridobili smo meglo; izgradili AC viadukt (potrebno) "zaprli " so dolino in vplivali na prevetrenost;.............skratka kar nekaj velikih odločitev za skupno dobro se je ddolgoročno pokazalo bolj v minus kot v plus. In kot da ni dovolj sledijo poplave, bolezni, kriminal. Imeli smo vojaščino in duhovščino, danes pa duhove in dilerje (ko se "rešimo" svojih dobimo goriške- glej pop tv).V enem samem letu smo po namestitvi " zdravilnega " okrasja " ozdraveli ne vem koliko % , ker nam ni še nihče posredoval podatkov ali meritev o učinkovitosti posvečenih nam del.Realnost je vsestransko boleča, urujajuča, destruktivna. Glava nas boli že ob misli na dohodkovni izpad zaradi prevelike !! obolevnosti prebivalcev, ki ji ni konca ne v številu ne v oblikah, ki so nenavadno atipične. Glede na to da bi moralo biti boljše,imamo vse preveč obolenj dihal,rakavih obol., alergij, revmatizma,......vsega kar je bilo 100x več ne pa manj! In v enem samem letu razmah kriminala za 400%!!!!
    Dobro nam gre. Ko bodo posledice nevidnega delovanja spregledali tudi tisti, ki se o tem nočejo pogovarjati, bodo ti,ki jih je upravičeno strah in danes to trpijo, že pokojni. Takrat ste tudi vi že v programu "zdravljenja" tako kot je bilo namenjeno - "posvečeno".
    Iskusite, boli, in nihče ti ne prisluhne. Ma, za vsako rit raste šiba!!!!


    Quote
    Gost: budno oko
     februar 24 2011 13:50   


    Ja, me zanimajo statistični podatki nesreč na viaduktu pri Hraščah. Baje dogaja po postavitvi kamnov...


    Quote
    Gost: DELAVNICA MARKA pOGAČNIKA
     februar 24 2011 15:52   


    DELAVNICA MARKA POGAČNIKA 2011

    Delavnica Marka Pogačnika v Cankarjevem domu je bila ustanovljena leta 1983 z namenom, da javnosti vsako leto predstavi raziskovanje večdimenzionalnost življenjskega prostora, ki mu je avtor posvetil desetletja svoje ustvarjalnosti. Beseda teče o razsežnostih bivanja, o katerih moderna zavest navadno molči in jih celo skriva, čeprav zelo vplivajo na kvaliteto življenja.

    Vsako leto se avtor ukvarja z izbranima temama v obliki inspirativnega govora, ki naj se ne bi dotaknil le mišljenja udeležencev, temveč tudi njihovega srčnega občutka.

    Ponedeljek, 28. februarja 2011, ob 19. uri

    ZEMLJA S SVOJIMI VZPOREDNIMI SVETOVI

    Človeškim čutom se Zemlja v svoji materialnosti kaže kot zaokrožen, žogi podoben planet. Kako pa se zgodi, da ta snovna krogla vzcveti v tisočerih oblikah življenja? Skrivnost je treba iskati v nam še po večini neznanih vzporednih svetovih, ki Zemljo prepajajo in ovijajo. Po eni strani ti svetovi, kot na primer vilinski svet ali svet prednikov in zanamcev, živijo po svoje, po drugi strani pa stopajo v interakcijo z materijo in z vsemi nami, bitji, ki naseljujejo zemeljsko površje. Kako naj uspešno varujemo življenje Zemlje, če ne poznamo vzročnih ravni bivanja, tistih, ki življenju v vsakem trenutku zagotavljajo njegovo življenjskost?

    Ponedeljek, 7. marca 2011, ob 19. uri

    ČUDEŽI V DOMAČI DEŽELI

    Gibanje OHO (1965–68) je razvilo pojem čudenja kot poseben pristop, ki vodi k novemu načinu gledanja na stvari, pozneje tudi na naravo, mesto in civilizacijo. Samo ime gibanja OHO pomeni vzklik začudenja: Oho! Čudenje pomeni tisti trenutek, ko se človek spozabi in zdrsne s tirnic običajnega razumskega dojemanja stvari. Takrat postane dojemljiv za neke nove, doslej neznane zaznave in poglede. V tem primeru gre seveda za nov način videnja Slovenije, domačih pokrajin in nekaterih krajev, ki so preprosto čudežni. Čas je, da pojem čudežnega odrešimo hierarhičnih nadlog ter da se naučimo videti čudež v vsakdanjem življenju in okolju.

    Štihova dvorana, posamezno predavanje 7 EUR, komplet vstopnic 12 EUR

    Dodatne informacije: T 01 24 17 146, E janina.pintar@cd-cc.si

    PRIDETE?


    Quote
    Gost: lepo
     februar 25 2011 15:52   


    Čestitam!
    Že iz vabila je razvidno, da ste si g. Pogačnik prebrali knjigo g. Lada Mihaela Florjančiča (Duhovni Svet Peta Dimenzija). Ja, ja v njej je mnogo zanimivega, modrega, prvič slišanega.
    Vesela sem, da vam je bila všeč!
    lp


    Quote
    Gost: star civiliziranec
     februar 25 2011 19:27   


    JA, UMETNIK ŽE UPORABLJA "NOVO" IZRAZOSLOVJE, KI PA NI NIČ PODOBNO PREOBRAZBI ZA DVIG NEKE NOVE CIVILIZACIJE (PO "MP"-JU).
    OČITNO JE KRIK ZADNJE MODE UPORABA LADOVEGA BESEDNJAKA (SE POJAVLJA TUDI V MISTERIJIH, ODKAR SO OBJAVILI LADOVE ČLANKE IN JE POSTAL LADO TAKO MEDIJSKO ISKAN, PRIZNAN IN OPAŽEN ...

    SVETUJEM ŠE BRANJE DANES HUDO AKTUALNE KNJIŽICE ANTIKRIST - TAM PA SE BODO NEKATERI "U NULO" NAŠLI, NPR. NA STRANI 77:

    "Eden je Križ: moj. Tisti, na katerem visi Telo Božjega Sina Jezusa Kristusa in ponavzočuje podobo lesa, ki sem ga Jaz z neskončno ljubeznijo in z velikanskim naporom nosil do vrha Kalvarije. Drugih križev ni. Vse drugo so druga znamenja, hieroglifi, podobni tistim, ki so vklesani v piramide faraonov ali na stebrih Aztekov: znamenja, nič več kot človeška ali Satanova znamenja, ne pa križi, ne pa simbol celotnega speva ljubezni, odrešenja, zmage nad vsemi silami zla, ki se javljajo v najrazličnejših oblikah.
    Od Mojzesovih časov do sedaj in od sedaj do trenutka Sodbe obstaja le en križ: tisti, podoben mojemu, tisti, ki je najprej nosil "kačo", simbol večnega življenja, tisti, ki je nosil Mene in katerega bom nosil Jaz s seboj, ko se vam bom prikazal kot Sodnik in kralj, da bi sodil vse: vas, o moji blagoslovljeni, ki verujete v moje Znamenje in v Moje ime; in vas, preklete, parodiste, ki oponašate Boga in skrunite to, kar je božjega; vas, ki ste vrgli iz svetišč, iz državnega življenja in vesti moje Znamenje in moje Ime ter ste ga zamenjali s svojimi satanskimi oznakami, GRBI in s svojim satanskim imenom."


    Quote
    Gost: Upanje?
     marec 03 2011 18:10   


    Očitno se obljube iz starih zapisov res izpolnjujejo:

    http://www.youtube.com/watch?v=buOJt32n2C4&feature=related

    Torej - si lahko obetamo tudi počiščenje vseh teh slabih stvari, ki so se nagnetle pri nas??!!
    Je že čas!


    Quote
    Gost: kmet
     marec 03 2011 18:53   


    star civiliziranec sladko vince piti to me vseli, dobre volje biti svoje žive dni, svoje žve dni, brez vseh skrbi, to me srčno veseli. En hribček bom kupil, bom trte sadil, prijatelje povabil še sam ga bom pil. Dok ne pukne Satan.


    Quote
    Forum generiran v : 0,11 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 12:54

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,61 seconds