Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: kitka1
     oktober 20 2010 18:22   





    taisha- vaši nasveti SO ZA HRIBARJA. - ZA RISANKE.

    oooj


    Quote
    Gost: Edvarda
     oktober 20 2010 19:00   


    Kitka, si pomislila, kako prestrašena in šokirana je kača, ki ne ve, kaj se dogaja okoli nje?
    Želi si samo živeti v miru, na svoji poti in v sozvočju z nebom, zemljo in drugimi bitji. Simbioza življenja pomeni, da karkoli naredimo drugemu, ima vpliv na nas. Vsekakor velja to v dobrem in slabem.

    Osebno bi kačo z veliko ljubezni rešila, ji pomagala, da se vrne kamor spada in to je to.

    Res je, da sosed še vedno ostane, ampak to je pa druga zgodba. Zgodba, ki mi pripoveduje o tem, kje si. Kam hočeš priti, pa si odgovori sama. Ti izbiraš vse v svojem življenju.
    Tako kot jaz. In v mojem življenju nihče ne obeša ljubeznivih kač nikoder!
    Nekoč sem sadila vrnice na bregu pod hišo. Ko sem z motiko kopala luknjo, je iz luknje pogledala kača. Očitno sem jo zmotila pri domačih opravilih.:-)Spogledali sva se in se prestrašili druga druge. Mož, ki je opazoval z vrha brega dogajanje, se je zasmejal in mi zaklical:" Saj je vendar naša domača kača".
    "Res je", sem si rekla. To je tudi njen dom in moje sprejemanje se je v hipu spremenilo.
    Razšli sva se zelo prijazno. Verjetno me je tudi ona sprejela kot domače bitje....
    Od takrat se ne prestrašim več, ko srečam bitja, ki lezejo po našem sadovnjaku.
    Sprejemam jih kot domače živali- sozemljane. Sozemljani smo vsa bitja na zemlji, ki je naš dom. Edini, ki ga imamo.

    Upam, da si iz napisanega lahko prepoznala, da je od naše naravnanosti odvisen odnos do sozemljanov. Pa naj bodo to sosedi, kače, muce.... Veš, zdi se mi, da smo tu, da se učimo tega. Z ljubeznijo, radostjo in pozitivno naravnanostjo, da v vseh "problemih"
    prepoznamo priložnost za učenje.

    Pošiljam ti topel objem, draga sozemljanka. V današnjem večeru bo mogoče prišel prav :-)
    In vse dobro vsem
    Edvarda




    Quote
    Gost: Taisha
     oktober 20 2010 20:27   


    Quote by: kitka1




    taisha- vaši nasveti SO ZA HRIBARJA. - ZA RISANKE.

    oooj





    Dobra ideja. javascript:emoticon('Idea'Wink
    Še vedno gledate risankejavascript:emoticon('Eek!'Wink javascript:emoticon('Question'WinkČe bo le vam v korist, velja tudi to! ;-)


    Quote
    Gost: kitka 1
     oktober 20 2010 21:06   




    taiska - oBrzdorf ni v Slovniji. - splošna izovrazba ti manka



    NORA BABA



    Kazimir


    Quote
    Gost: mirko
     oktober 20 2010 21:19   


    Ime Kazimir je slovanskega izvora. Zloženo je iz besed kaziti in mir, to je prvotno »tisti, ki kazi, ruši mir«
    ma ti si "marja, marfuška"


    Quote
    Gost: Taisha
     oktober 20 2010 22:37   


    Quote by: kitka 1



    taiska - oBrzdorf ni v Slovniji. - splošna izovrazba ti manka



    NORA BABA



    Kazimir





    Nimam se namena spuščati na tvoj nizek nivo. Ker pa si uboga zmedena duša, te bom samo pomilovala.

    Želim ti vse lepo in prav!

    Pozdravček iz svetlega dela slovenije('Wink'Wink


    Quote
    Gost: kitka1
     oktober 20 2010 22:42   





    Moja mami je Marfoška, jaz sem Marfovec, moj brat je marjan, moj ta boljš mucek je kAZIMIR. Roka ga že boli.


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     november 28 2010 19:37   


    Kdor čaka, dočaka.
    Zaradi resnosti, s katero so ljudje pristopili k raziskavam, ste res malo dlje čakali. A se je izplačalo. Na spletni strani Peta dimenzija duhovni svet si lahko pod rubriko Aktualno lahko zdaj, zdaj preberete prve izsledke raziskav, ki pritrjujejo vprašanju, ali nam kozmogrami res škodujejo. Nekatere raziskave so še v teku, vendar je že to, kar se je ugotovilo, več kot dovolj. Zaenkrat.
    Srečno, Slovenija!

    http://www.petadimenzija.si/aktualno/


    Quote
    Gost: upajoča
     november 29 2010 10:53   


    Troedinemu Bogu hvala! Sedaj pa predlagam, naj še Marko Pogačnik in njegovi somišljeniki naredijo test s čebulicami in se sami prepričajo, kako delujejo kozmogrami. Rastlina ne laže. Se že veselim rezultatov.Potem pa.....Božja volja naj se zgodi.


    Quote
    Gost: ivana
     november 29 2010 18:54   



    Pravijo, da ni nič naključno!

    Advent (prva adventna nedelja 28.11.2010, pričetek novega cerkvenega leta) - Priprava na božič, čas, ko naj bi se ustavili in razmislili o svojem duhovnem življenju, odnosu do bližnjega…..
    Res je bil že čas …………milijon žaljivih besed in končno rezultati, takšni kot smo jih želeli,

    brez samosugestije! ZNANSTVENI.

    Mir z vami




    http://www.petadimenzija.si/aktualno/


    Quote
    Gost: MOJA BESEDA
     december 01 2010 04:56   


    NA SVETU JE BILO ŽE TISOČE PREROKOV IN VSI SO MISLILI, DA IMAJO PRAV. V TEH LETIH SEM SE NAUČILA, DA PA JAZ KDAJ TUDI NIMAM PRAV. TO BI BILO DOBRO, ČE BI SE VPRAŠALE TUDI VSE NOVOOKLICANE MARIJE!!!
    PA NAJ SE ZGODI BOŽJA VOLJA NE MOJA NE NJENA, NE NJEGOVIH PRIJATLOV, NE NJEGOVIH ...


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     december 01 2010 09:59   


    Ni potrebe po občutkih preroškosti ali podobnem. Ne gre za samooklicanost ali novooklicanost. Ime so mi izbrali starši, ni po mojem izboru. Se vsaj upam predstaviti z njim za razliko od koga.

    Šlo je le za ugotovitev situacije in vzrokov zanjo. Resnica je boleča, vem. Za vsakogar - za tistega, ki jo ustvari in za tistega, ki trpi zaradi nje.

    Vsekakor pa drži - naj se zgodi božja volja. Ker je očitno bogov veliko, naj se zame zgodi volja Troedinega.

    VSAKEMU PO NJEGOVIH DELIH IN MERI.


    Quote
    Forum generiran v : 0,06 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 12:07

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,53 seconds