Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    stojči
     september 26 2010 14:16   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 09/20/02
    Posts: 25

    kar se mene tiče sem zaznal, da so kamni v vipavi postavljeni na neko energetsko točko,
    Marsikdo tudi ve, da kamni postavljeni v krogu lahko povečajo energetski pretok te točke
    in posledično temu, ljudje ki so oboleli lahko to tam tudi začutijo. (povečan pretok energije)
    Ker smo ljudje različni, nekateri čutijo pozitivno, drugi pa negativno energijo.
    Tudi živali kot psi in mačke se vležejo na take točke, ki jim energetsko bolj ustrezajo.
    Moje mnenje je,
    da tudi če bi te pogačnikove kamne odstranili s tem ne bi mogli odstraniti energije,
    ki tam prihaja iz zemlje.
    Moje mnenje tudi je, da pogačnikovi hieroglifi na pretok energije tam sploh ne vplivajo,
    ali pa vplivajo zelo, zelo malo.
    Ker je planet zemlja živo bitje pa se tudi pozemne enrgije kar naprej spreminjajo
    in ko se bo v Vipavi ta podzemna energija prestavila nekam drugam,
    bodo ti pogačnikovi kamni tam samo še za okras,
    seveda če sploh še bodo tam.
    Če Vipavci, ki tam živijo ne marajo teh kamnov,
    imajo vso demokratično pravico,
    da z referendumom odločijo, ali bodo ti kamni še tam,
    ali ne.
    V Sloveniji je na milijone takih in podobnih energetskih točk,
    na katere lahko pogačnik prestavi svoje kamne pa ne bo nikogar,
    ki bi se zaradi tega kaj razburjal.
    lp



    stoychi
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: taisha
     oktober 19 2010 19:31   


    Quote by: Oda


    Pokličite Taisho ma linijo 090 60 16 ima gor zdatvstvene nasvete. Več pa ničem napisati, ker se zdira in je nesramna.



    Ga. Oda,
    vi ste bila tako prijazna, da ste med mojo odsotnostjo delala reklamo. Presunljivo, za človeka vašega kova. Sicer pa ne potrebujem reklame. Hvala za vaš trud in upam, da se vam bo to že nekako obrestovalo. Se zdiram in sem nesramna? Na koga ali kaj le? Za zdravljenje vaših kompleksom pa je moja linija zgrešena. Vendar, ker ste mi delala reklamo vas bom obravnavala kar brezplačno.


    Želim vam vse lepo in prav!





    Quote
    Gost: Taisha
     oktober 19 2010 20:07   


    Quote by: BILKA

    Taisha, oprosti, ker te tudi jaz izpostavljam. Ampak ker imaš hrbtenico, boš prenesla.
    Praviš, ni krivo zlo, ampak odločitve posameznikov v preteklosti.
    Še ena plastična ponazoritev: Odločila sem se vzgajati=množiti modrase, za prihodnje rodove. Da se naučijo premagati strah, spoštovati živali..., ob tem duhovno osebnostno zoreti, se krepiti. Svobodno se bodo lahko odločili za tak način dozorevanja, zdravljenja, a se bojim, da se bodo moje hektar velike kačje farme na daleč izognili - iz gole previdnosti. Kača, ne glede na našo odločitev, duhovni nivo, v svojem plemenitem strahu grdo piči, celo smrtno piči.
    G. Pogačnik se je že v preteklosti odločil množično postavljati kozmograme, ki dokazano škodujejo ne glede na prepričanje posameznikov, kar je še enkrat potrdila tudi Dolenjka (da spomnim: sprva so bili Šentruperčani sveto prepričani, da kamni zbirajo in sevajo + energijo, dokler...). Domet delovanja ni omejen le na neposredno okolico kozmokamnov, ampak lahko dosežejo vpliv kilometre daleč. Kamni so danes namnoženi povsod po Sloveniji in g. Pogačnik jih še naprej neumorno postavlja. Nisem se odločila za njegov način zdravljenja. In kam naj se sedaj umaknem? Naj se izselim v Avstrijo, Brazilijo? Pa tudi tam so že menda ta kozmostrašila. Bom prisiljena sprejeti njegov način "zdravljenja"? Je to svobodna odločitev?
    Ga. Taisha, brez filozofiranja in duhovne preseženosti enostavno poklopi "naše" preprosto praktične primerjave s tvojim ozaveščenim prepričanjem. Rezultat moje/naše in tvoje enačbe je enak.
    Umiri se. Imam občutek, da tvoje pisanje izžareva nezadovoljstvo, ogorčenje, če ne celo jezo, gnev. Podobno etiketo je g. Pogačnik v svojem prvem pisarjenju na tem forumu (neutemeljeno) pripopal ga. Mariji (sicer preprosti, optimistični, šaljivi, praktični, borbeni, pravični, duhovno usmerjeni in izoblikovani - a prizemljeni, inteligentni osebi, pronicljivega uma.............................).
    Zakon ravnovesja deluje?




    Pozdravljena Ga. Bilka
    Najprej se opravičujete potem pa grajate. To delajo samo ljudje z masko. Kadar stojite za svojimi mnenji ali dejanji, se vam ni treba opravičevat. To je vaše mnenje in stališče in ga imate vso pravico izraziti. Ali bo to okolje sprejelo je pa njihov problem in ne več vaš. Torej, res imam srečo, da me je življenje preoblikovalo in mi dalo močno hrbtenico. S tem pa tudi čudovita spoznanja. Saj poznate tisto: kjer je trnje rastejo tudi rože. Od vas samih pa je odvisno ali boste zalivala trnje ali rože. Tale prispodoba z vašimi kačicami je dobra in ne vidim v tem nič narobe. Tudi če se boste odločila gojti tudi najbolj stupene kače na svetu, vas podpiram. Samo problem je v tem, da vi tega sploh nikoli ne boste delala, izpeljala kaj šele dosegla. Zakaj? Samo zaradi strahu! I vi boste govorila in ocenjevala moje besede?! Sama se poznam kot umirjena oseba in tudi takšno me vidi okolje. Problem je v vas samih in ne v meni. Jaz se ne bojim kamnov, tako kot se jih bojite vi. Za mene so to skultpura, ki jih je ustvarila narava in pač se je nekomu zdelo, da bi pa mogoče jih prestavili tudi tja, kjer jih vidijo lahko tudi drugi. Ampak, ta vaš strah je tako močan, da vam zamegli presojo in šibate iz ene skrajnosti v drugo. Umirite se, globoko zajamite sapo...in boste ugotovili, da zunaj staha ni, v notranjosti pa je votel.
    In preden boste obsojali ali določali druge, premislite! Ne sodite, da ne boste sojeni!

    Želim vam vse lepo in prav!


    Quote
    Gost: Taisha
     oktober 19 2010 20:11   


    Quote by: bloempje

    Ga. Bilka,

    Ko človek do potankosti pozna samega sebe (kar je rezultat dolgoletnega, če ne še daljšega, poštenega dela na sebi), je sposoben `izbirati´ kaj bo spustil v svojo zavest in kaj ne. To pomeni, da tak človek zavestno (brez instrumentov) zaznava kvaliteto posameznih predmetov ali živih bitij, pa ne v obliki fizičnega, čustvenega ali mentalnega počutja, (tj. npr. slabost, razdraženost, neblagodejne misli), temveč v obliki očem nevidnih vibracij. Tiste vibracije, ki mu `prijajo´ lahko spusti v svojo zavest (fizično, čustveno, mentalno), tiste, ki mu škodujejo pač ne. Torej, če vam kvaliteta kozmogramov ne paše, jo ne spustite v vašo zavest. Tako enostavno je to, hkrati pa nekaj najtežjega na svetu.

    To pomeni postati pravi individuum (v pozitivnem pomenu besede), samostojno in neodvisno človeško bitje.

    Seveda pa je veliko lažje valiti krivdo na tisto oz. tistega, ki nas s svojo kvaliteto in delovanjem `moti´.




    Bloempje

    Te besede so mi zelo blizu oz. jih dobro poznam. Jaz sem sicer uporabila drugačne besede, imajo pa isti pomen. Mi je v veliko veselje, da obstajajo tudi takšni ljudje. Hvala za čudovito branje saj so pravi balzam za oči in hrana za dušo.


    Verjeti ni dovolj, treba je vedeti!


    Quote
    Gost: Taisha
     oktober 19 2010 20:40   


    Quote by: m

    Berem in berem, razmišljam, primerjam, analiziram. Očitno sva bili z go. Taisho na isti konferenci (pa ni bila namenjena zdravilstvu, Taisha, za mnogo širše zadeve je šlo - organizator in pobudnik bi lahko bil užaljen, da ga tako ozko pojmuješ. Pa vem, da ne bo kuhal užaljenosti, ker že v osnovi ni tak človek, očitno pa je na kongresu vsak slišal, kar je hotel in je selektivno pobiral informacije, verejtno malo po "filingu". Pač vsi ne prenesejo resnice, zlasti, če je povedana na malo trd, realen način. Je lažje rožice sejat. Nekaj tvojih trditev pa enostavno ne drži in si si jih izmislila ali pobrala od nekje. Po izmenjavi spominov na konferenco z več udeleženci omenjenega gospoda nihče ni videl in slišal na tak način kot ti. Tako da bo še kar dovolj dela v peskovniku, kjer se bodo tudi kakšni gradovi sesipali. Ali pač nisi dojela bistva povedanega.).
    Če si tako ozko in selektivno doumela bistvo te konference, me res ne preseneča, da si potem skozi tvoje zamišljeno sito opisala tudi človeka, ki je kot vsi ostali predstavil svoja videnja za doprinos k reševanju trenutne problematične situacije pri nas in v svetu. S takšnimi ljudmi kot si ti naj bi sodelovali za dobrobit človeštva?? Oda ima očitno neposredno izkušnjo s tabo, kakor opisuje v svojih vtisih. Upam, da tudi organizator konference kaj bere te strani, da pride na realna tla, s kom bo sodeloval.
    Oprosti, Taisha, moje besede so trde, tudi realnost je trda in kruta. Kljub optimizmu, ki me preveva.




    Ozko pojmovanje vidiš samo ti z svojimi očmi ne očmi organizatorja, še manj pa pobudnika. Vem, kako je bilo na sestanku, saj sem bila sama prisotna. Lahko pa si ustvarim lastno mnenje, a ne? Nisem tip človeka, ki sledi drugim, sledim vedno sama sebi in to mi je dovolj. Moj peskovnik je še vedno čist in takšen bo tudi ostal. (ga redno sitam)!
    Ode ne poznam oz. tega psevdonima ne. Mimogrede, Če ste opazili, sem edina ki se izpostavalja z polnim imenom. Oda in M sta pa pod masko. V kolikor je Oda M. M. ima res neposredno izkušnjo z menoj, ker je hotela da podpišem nekaj, kar bi zavajalo člane, simpatizerje in ostale, kar pa ni bilo v mojem interesu. In sem zato slab človek, ker sem ji jasno in glasno dala vedeti, da se to ne dela in da to ne bom naredila. In takrat sem dala tudi pisno odpoved predsedstvu. Sicer pa to ni vaš problem je moj, ki je že davno urejen in rešen. Vsaj z moje starni. Oranizatorje konference lahko mirne duše obvestite o teh straneh ali mu kar pošljite vsebino, ker so na realnih tleh in niso na takšnih kot jih imate vi. Jaz se ti opravičevala za svoje besede ne bom, ker stojim za njimi. V prihodnje pa prej preberi lastno vsebino, preden klikneš tipko pošlji!


    Želim ti vse lepo in prav!







    Quote
    Gost: Edvarda
     oktober 20 2010 04:41   


    Pozdravljeni!
    Ko sem prebirala, kar je bilo napisano o tej temi, nisem vedela, naj se smejim ali razjočem. V bistvu sploh nisem verjela svojim očem. Toliko teme na kupu!
    Moje zavedanje:
    Sami ustvarjamo svoj svet. Če je temen, je potrebno vzeti v roke krpo in očistiti filtre, skozi katere gledamo na svet. Nihče nam nič ne dela. Poglejte v srce in se povežite z ljubeznijo v njem. Negujte jo. Najprej LJUBEZEN DO SEBE. Zbirajte pot, po kateri želite hoditi in si pred vsakim korakom postavite vprašanje: ali je v skladu s potjo in ciljem kamor grem.
    NIKOLI ne predajam svoje notranje moči NIKOMUR. Zavedam se ljubezni, sočutja in radosti, ki jo nosim v sebi - do sebe in vseh bitij. To je Boginja, ki se ( očitno bolj počasi :-)) prebuja v vseh ljudeh. Tudi zato, da nam pomaga in nas podpira, v tem času preobrazbe.
    Spoznala sem, da na žalost:-) ni nikogar, na kogar bi se jezila, če moje življenje ni takšno, kot si ga želim. Torej si ga ustvarim! Točno takšnega, kot si želim!
    To je moč, ki jo nosimo v sebi! In ustvarjamo ZLATO DOBO od znotraj navzven. Zlata doba, stanje duha, ki nam ga že toliko časa napovedujejo preroki....
    Ne čakajte na vesoljce, priprošnike, kozmograme..... In ne krivite jih, saj nimajo moči, da vplivajo na vas. Razen, če jim to moč izročite sami! Svobodno voljo imamo, se še spomnite :-).

    VI STE MOČ LJUBEZNI, S KATERO USTVARJATE SVOJ SVET!

    KAKŠNA MOČ ! Ja, in KAKŠNA ODGOVORNOST!

    Z ljubeznijo do vseh nas
    Edvarda



    Quote
    Gost: kitka1
     oktober 20 2010 09:09   



    Edvarda - lepoooooooooooooooooooooooo.


    Quote
    Gost: kitka1
     oktober 20 2010 09:25   



    Edvarda kaj narediš- ko ti sosed obesi na vrata kačo? Jo odženeš - z ljubeznijo?


    Quote
    Gost: Taisha
     oktober 20 2010 15:59   


    Edvarda,

    Lepo povedano in po besedah sodeč to tudi živite. Malo je takšnih, vendar dovolj sijočih, da lahko izbrišejo mentalno temo.


    Kitka1,

    najprej se vprašaj, kaj te bolj ogroža nedolžna kačica ali sosed?! Vsaka akcija rodi reakcijo in ne reci slučajno, da nimaš nič s tem.

    Včasih pomaga, da se zazreš v svojo notranjost, če pa ti to ne uspe pa za začetek uporabi ogledalo!

    p.s. - mogoče pa ti je sosed le prinesel rikvizit, da bo zvarek boljši?!


    Želim ti vse dobro pri doseganju efekta "aha"!


    Quote
    Gost: kitka1
     oktober 20 2010 16:16   




    taisha - kača je FIKCIJA. .


    Quote
    Gost: zamenjaj črke
     oktober 20 2010 16:18   


    Quote by: kitka1


    Edvarda kaj narediš- ko ti sosed obesi na vrata kačo? Jo odženeš - z ljubeznijo?



    tvoj um - BRANJE DESET BOŽJIH ZAPOVEDI - ZA SLEPiCA NERELEVANTNO - BK SEM,

    predlagal Idrijo

    CELICA 1 JE DOBILA NOVEGA kitastega ČLANA - KER VIDI ZL.O V SVOJEM UMU IN V KAČAH-

    KIČKA, BERI DESET BOŽJIH ZAPOVEDI.


    HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    J
    LO-SI


    Quote
    Gost: Taisha
     oktober 20 2010 16:58   


    Quote by: kitka1



    taisha - kača je FIKCIJA. .




    Kar koli je ta kača_fikcija, predmet, motiv....je odgovor isti, samo v tem primeru si ga moraš prevesti na tvoj znan jezik.


    Želim ti vse lepo in prav!






    Quote
    Forum generiran v : 1,86 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 04:53

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,37 seconds