Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Ina=Florjančič
     avgust 15 2010 11:43   


    1) Quote by: Ina
    ali je bil kdo pred g. Lado, ki spregovoril o kozmogramih?

    na kak način je to ugotovil g.Lado?
    podroben opis teh preizkusov s katerimi je bilo izvedeno preverjanje. Želim verodostojno in jasno razlago, Kako? Kaj? In Na kak način Florjančič to ugotovil?

    kako je bila izvedena raziskava?

    S kakšno raziskovalno metodo?

    Kdo je izvajal raziskavo?

    S katerimi napravami in kdo je izdal licenzo za te naprave, da so verodostojne
    Kje je urejen in strokovni rezultati raziskav? S številkami podpisi in imeni ljudi, ki so sodelovali pri raziskavi.

    Koliko alternativnih zdravnikov ste obiskali?

    Zakaj vi osebno zaupate tem »raziskavam?

    Kaj vsak od vas osebno ve o L-anteni, in kako dobro se spozna na njen način delovanja?

    Zakaj enkrat g. Lado povzdigujete v čudež in trdite, da niste obiskali še nobenega pred njim, potem, ko se ugotovi, da ste že obiskali drugega o katerem prav tako trdili, da je vas »čudežno rešil« se začnete izmikati?

    Zakaj se izogibate tega dela: »…študija primerjave zdravstvenih stanj "obolelih": do in potem, z upoštevanjem sprememb načina življenja »ogroženih«, prehrambnih navad, stresnih življenjskih situacij, osebne konflikte in vse ostalo, jemanje zdravil itd. tisto, kar resnično vpliva na zdravje.«

    Na podlagi teh vprašanj Marija=jasna=ani=sara=X itd. so ugotovili, da nimam »srčne kulture«.

    Čeprav z moje strani ni bilo nobenih opisov vaše »srčne notranjosti«, tudi napadalnosti z moje strani ni bilo.

    Učenci v šoli, ko so vprašani, snovi pa se ne naučijo, v tem krivijo druge, in ne sebe samega in v izpraševalcu vidijo "sovražnika".

    Vi preprosto ne želite slišati drugih, ker vam to odgovarja.

    In kdo potem kam in s čim trka.

    Mislite, da Troedinemu je všeč vaše početje?

    Točno tako "jasna" in "ani" o pogovorih z Bogom, ne iščite odgovorov pri g. Lado, poiščite odgovore pri sebi.

    vse dobro
    2)
    Ne, Pogačnik je le "naključje", ki sta ga izbrala za "škandalozno" reklamo Florjančiča. Ta način marketinga "škandal" je znan že začetniku.
    Dokazi so očitni, če je kdo slep - je samo tisti, ki na nek način ima v tem interes.
    Zelo, hinavsko!


    In še enkrat športnik, moje ime vprašaj g. Lado, saj ima stik z Vsevednim, mogoče njemu Vsevedni bo še nekaj zaupal, da g. Lado in ga. Mojca bosta spomnila, da bi rajše šla po poti, ko ne uničuješ človeka zaradi svoje blaginje saj sta si absolutno enaka s Pogačnikom. Veliko bolj spoštujuem ljudi, ki reklamirajo takšne storitve brez "hitrostnih zvijač". Reklamirajo z navadnim oglasom.

    In Bilka še enkrat, sem napisala, da brez dokazov tega ne bi smeli narediti!

    Kar se tiče etike, to, kar ste vi naredili zaradi dinarja ... verjetno "višek etiki"

    (Pogačnik, ko začel s svojim delom se ne posluževal s tem, da napadal in polival z gnojnico drugih)

    Ko sem začela brati ta forum, nisem poznala nobenega. Po hodu spoznavanja sem videla to, kar v resnici je.

    Lp

    3) Quote by: zastonj?
    Reklama je stekla i to zelo glasna, kar seveda je bil zelo pomemben korak pri promociji knjige g. lado Florjančiča o katerem pred to »avanturo« ( ki je bila zakuhana zanalašč) le redko-kdo kaj vedel.

    Knjiga je izšla: http://www.petadimenzija.si/

    in marketing aktivno stekel (la da ne brez žrtev) , zanimivo, da na zgornjem linku pri naročilu knjige niti sluha niti duha o ceni, samo naročilnica (ceno dobite po pošti, kot presenečenje, ki je za duhovno priprošnjištvo zelo »skromna«)

    cena knjige je seveda od Troedinega 78 euro (še enkrat o brezkoristnosti duhovnega priprošnika):

    http://www.om-ezoterika.com/Detajl.asp?id=9789612455347

    knjga je bila izdana leta 2008: Podrobnosti o izdelku
    • Obseg/št. strani: 424
    • Datum Izida: 19.11.2008
    • Jezik: slovenski
    • Leto izida: 2008
    • Vezava: Trda
    • ISBN/EAN: 9789612455347
    • Založba: Samozaložba
    • Avtor: Lado Mihael Florjančič

    http://www.emka.si/duhovni-svet-peta-dimenzija/PR/47658,461

    in očitno ni šla v prodajo, torej je bilo treba ukrepati!

    Nekdo na tem forumu je napisal, da g. Florjančič nič ne računa?

    Kakor sem razumel s.p. - je samostojno podetje, ki vsak mesec plača določeni prispevki, družina Mihael Florjančič imata dva s.p. in sicer ga. Mojca Mihael (to ni nobena tajna).

    Zanimivo kako lahko zastonj izvajaš storitve na spodnjem linku in hkrati plačaš prispevki:

    http://www.rabim.info/dejavnosti/221904/12172524
    /ATELJE+TERRACOTTA+UMETNOSTNA+OBRT+MOJCA+MIHAEL+SP

    dejavnost: celostno zdravljenje, energetsko zdravljenje, zdravljenje vseh petih dimenzij telesa, zdravljenje z energetskimi zdravilnimi viri

    in seveda na spletni strani:

    http://www.petadimenzija.si/

    kjer se lahko naročite na terapije ( na tej spletni strani o ceni terapije nič ne zapisano, točno tako kot o ceni knjige, verjetno še kakšno presenečenje od Troedinega)

    In kaj zdaj? Aktivna reklama in promocija je stekla, seme je bilo posejano, in to, kar uspešno, sedaj pa gremo k žetvi, žetvi dinarja od naivnega prebivalstva:

    - Različna (zastonj) predavanja:
    MAVRIČNA SPOZNANJA DO ZDRAVJA cena 25 euro

    http://www.duhovnost.eu/sl/Dogodki/Duhovni_wellness__zdravilni_viri/?duhovnostfrontend=673dlfd7t6j510djmair6ombi7

    sama ideja Duhovni wellness je inovacija ga. Mojce, ki je točno tako kot Pogačnik nekoč kozmogrami promovira svojo inovacijo - napravo za finosnovni snovi, za katero naj bi prejela tudi nagrado Korejskega (občinstva), no, saj tudi Pogačnik v svojih časih prejel nagrade za svoje izume. In, Makro M zaščita, ki naj bi jo uporabili pri kozmogramih je prav tako izum ga. Mojce Mihael (ali te naprave bo podarila???)
    ne, cena je 25 euro:

    http://www.misteriji.si/art/0/Duhovni_wellness_zdravilni_viri_delavnica

    Promocija knjige, ki je bila februarja letos, takoj po vročem napadu na Pogačnika:

    http://www.kamnican.si/peta-dimenzija-v-zdravilnem-gaju-tunjice.html

    Zaključek:

    po minimumu: delavnica 25 euro + zaščitna Makro M naprava 25 euro + knjiga 78 euro + terapija »priprošnjištva« ??? sigurno ne zastonj.

    Na vsaki delavnici sigurno bosta »priprošnjika« SVETOVALA nakup Makro M zaščite in knjige pa še obisk terapije.

    Za Troedinega – je zelo »skromno«.

    P.S. žal mi je ljudi, ki nasedejo takšnim »brezkoristnim« lenuhom in manipulatorjem, ki prodajajo meglo v konzervih.

    Veliko zdravja vsem.

    pozitivke je verjetno dober portal za zastonj reklamo.

    ne mešajte Troedinega v svoj marketing.
    4) kdo je začel s tem forumom?

    kdo je dobesedno "uničil" človeka?

    Kdo je potem komu fouš?

    Oziroma si želi na imenu drugega zaslužiti?

    Kdo je zainterisiran v prodaji makro M zaščite in drugih storitev?

    Kdo jo je "izumil"?

    Kdo laže o "čudežih" in se povzdiguje vse do Troedinega?

    uspod: makro M zaščita je točno tako "škodljiva" kot kozmogrami.

    ( Zamenjamo vlogo Pogačnika na Mihael-Florjančič : " lahko, da jutri se najde nekdo, ki začne obtoževati "V GROZNO ŠKODLJIVEM DELOVANJU TE KOVINE" - MAKRO M ZAŠČITE in bo to raztrobil po celi državi in trobil kakšna polleta brez dokazov, na dokaze boste mogli počakati... kakšnih par let ... " ) - vse je eno in isto.

    Brez kozmogramov ni vzroka, da ljudje kupujejo storitev družinskega podetja Florjančič.

    Nočem od g. Florjančiča ničesar, niti zastonj, ker glede na način na kakršen deluje, oprosti ne, ker delovanje in stvarna dela kažejo povsem drugo, kot tukaj napisani hvalospevi višeomenjenim soprogam M-F .

    preberi ta članek za "sprostitev": http://www.pozitivke.net/article.php/20100803215523735


    mogoče se boš skuliral in razumel, da kozmogrami nimajo nobenega vpljiva (čeprav dvomim, ker lahko, da si sam
    plačajte oglasni prostor ampak omenjajte samo storitve, ki jih izvajate in ne lažite o "opasnosti prašičje gripe", če ste že odločili za takšno aktivnost).

    5) Draga Marija, ni moj namen prepričati tebe.
    Nisem od Pogačnika.
    Glede, da reklamiraš enkrat Turoffa, enkrat Florjančiča, očitno imaš kakšen procent dobička.


    6) razen procentov ste še pridobili medijsko prepoznavnost, torej ste si ustvarili na podlagi tej "avanture" neko ime, in prav zaradi tega ga niste skrivali, ker imate očitno še druge načrte in prepoznavnost kot "borke za zdravje" ljudi vam bi pomagala pri uresničitvi le teh.

    Drugače pa vam absolutno vseeno za zdravje svojih "sotovarišev", če vam ne bi bilo vseeno bi le teh pustili na miru.

    7) Makro M zaščita - je dobila Slovenski certifikat 15. septembra 2009, takoj potem se je začelo preganjanje Pogočnika.

    Razen slik različnih zelo "dvomnih" certifikatov" ni nobenih dokazov pozitivnih učinkov tej makro M zaščite oz. ni takšnih dokazov o tej Makro M, ki jih zahtevate od Pogačnika o kozmogramih.

    Hkrati pa izvajate isto česar obtožujete Pogačnika.

    Marija, četudi bi sam Troedini sedaj obiskal tebe in ti rekel, da nimaš prav, ti, njemu nebi verjela in ga sploh nebi poslušala, in zakaj je tako veš le ti.

    Lp

    ja, in ne rabite zdaj podajati levih izjav "naučenih" ljudi kot Marija Plazar, o tem kako so super Makro M. Dokazov o tem ni, točno takokot ni dokazov o kozmogramih.

    P.S. kako delujejo nekateri pri prodaji: prodajalec želi prodati neko stvar, če bo sam za stojnico, nobenega mimoidočega ne bo zanimalo kaj ima gor na stojnici, če pa okrog njegovega prodajnega prostora bo vsaj srednje gužvica, ki izkazuje zanimanje, pri mimoidočem se takoj pojavi interes, če pa skupinica še hvali izdelek na stojnici in sama nabavlja izdelek in to ni le enega a več, mimoidoči bo takoj dobil zavest, če množica to rabi potem rabim tudi jaz. Ampak finta je v tem, da prodajalec in skupinica le dober igralski tim.

    8) Dokažite brez "intuicije".

    Saj niste edini, ki jo imate, če bom zdaj vas obtožila še par stvari, ki mi jo narekuje moja, tudi dobro razvita intuicija ne vem kaj boste na to porekli.
    Človek, ki ima stik s "Troedinim" takih stvari kot Florjančič ne počne.

    Lp

    cirkus, vzdevkov na miljone.

    9) Uživajte in – Troedini vas gleda!



    Quote
    Gost: Mr
     avgust 15 2010 13:14   


    Spoštovana gospa Plazar!

    Zame so kozmogrami umetniško-estetski izdelek, dopuščam pa možnost da so tudi zdravilni, tako kot MP pravi ali preprosto, umetnikova fantazijska vizija.
    Enako, kot so apokaliptične sile zla osebne, intimne vizije LMF-ja., dopuščam pa možnost da gre tudi za resnične blodnje.


    Quote
    Gost: skuliranc
     avgust 15 2010 13:45   


    Florjančičev »greh« po Ini je lahko edino ta, da je Rubijcem povedal, kako delujejo na njih kozmogrami. Kokr so jim že prej povedli radiestezisti. Če mu pr tem pomaga sam Troedini, je očitno narobe, k nekatere tolk žul, da se da kej nardit tud z božjo pomočjo. Sam si pomagi in Bog ti bo pomagu. Kaj čmo – eni s Troedinim, drugi z udbo, tretji s fovšijo. Je greh, če bom sosedu povedu, da si bo s šnopsom jetra rasturu? Sej mogoče si glih on ne bo, njegovmu frendu bo pa zavdal. Sej mogoče enim kozmogramski programi manj škodjo, k so bolj materialnega kova, tistim ta duhovnim pa mal bolj, pa prej tud. A so zato kej slabši, če ga manj nesejo?
    Marija, upam, da se ne sekiraš, ker Ina očitn iz svojga načina razmišlanja, bivanja in načina živlenja hoče teb prlept enako nalepko – de moraš najprej, k se česa lotiš, pomislt na svoj tošl. Ker sm te uspel spoznat, pa tud Ladota zdej, vem, da se mot, ampak, to nč ne pomen. Tud Pogačnika sem uspel poslušat, tko da mi je vse bolj jasn. Kadarkol boste rabil prostovoljce za meritve, pridem. Še svojo familijo bom prvleku s sabo, pa še tiste iz žlahte, k o cerkvi niti slišat nočjo, de bomo bolj nevtraln in objektivn. Ker sem vidu in slišu dost, da mam svoje ustvarjeno mnenje, ne samo iz opletanja po forumu.
    Ja, zdej čakam na Inin nasvet, de v bistvu pa s tem, da si se pojavla na enem XY forumu, nisi nardila ne vem kakšne dobre medijske samopromocije (pozitivke – ne žalm vas, men ste kul, XY je samo za širno Slovenijo, k tle gor nej bi bli sam tisti, k jim živlenje pomen neki več kokr sam fovšija za avto, pa hišo, pa materialne stvari). Je že boljš in hitrejš, če si daš nardit eno fotomontažo, kako se s Pahorjem al pa kar s Pogačnikom kje na skrivnem neki greš, takšnga nespodobnega, pol pa to objavš in fino prodaš medijem. Pa če boš pr tem oblečena v ene rdeče tangice al jo boš pa še mal po nesreč pokazala, bo še bolj palilo. Marija, sori, sam sklepam iz Ininega načina razmišlanja, kako to gre. Ne se ti matrat z duhovnostjo, pa skrbjo za soljudi, sej vidiš, de to pr Ini ne pali. Ona samo nevtralno neki ugotavla, čeprov istočasno pozab, kok po Pogačniku diši. Iz sebe pač sklepa na nivo drugih. Kam čmo, vsi mormo živet na tem svetu.
    Pred Ladom je o kozmogramih govoru Pogačnik. Jih fino prodajal. Prou – je najdu kupce, je prodal. Nobenga nč ni žulilo. Pa da ne bi zdej Ina trdila, da si ni ves čas delu samopromocije, k bo lagala. Pa prou Pogačnik je brez dokazov desetletja prodajal svoje delo. Brez dokazov tud on ne bi smel zdravit ne Zemlje ne ljudi. Kaj zdej sprevračate to dejstvo? Je blo fino, dokler so bli ljudje lepo tiho in so plačeval. Zdej pa užaljenost in dokazovanje nemoralnosti tistim, ki so si upal na glas povedat, da je cesar čisto gol. Celo v Kopru je Pogačnik pridno probal prodajat svoje knjige. Mu je kdo očital, da je to greh? Ne. Jo je napisu, naj se prodaja tistim , k jo berejo. Je narobe, če jo prodaja kdo drug? Kašno sprenevedanje in dvoličnost!
    Ina al slabo bere al pa slabo razume Marijine odgovore. Oziroma jih razume, kolkor ji to paše, drugač se pa gluho dela, tko da, Marija, res ni treba ponavljat samo za njo še enkrat odgovorov, tud če jih bo še petkrat skopirala in povečala strani foruma. Jaz sem čist razumu, kaj si povedala o izkušnjah z zdravljenji. Da je razlika, če obiščeš v živlenju dva al pa 20 ljudi, k bi ti mogoče pomagal. Naj prvi vrže kamen tisti, k je čist nedolžen, k si ni še nikol pomagu z alternativo v kakršnikoli obliki. Kaj pol sploh išče na pozitivkah in v skritih učinkih kozmogramov?


    Quote
    Gost: ina = marinka?
     avgust 15 2010 13:52   


    to blebetanje je že od sile!!!
    Razvidno je, da umetnikova družinska dela "zdravljenja zemlje" Ne šibajo več ....!

    Tako naj bo!
    Lp
    Marinka


    Quote
    Gost: vijolica
     avgust 15 2010 13:57   


    Ali poznate tole zgodbo:

    Mama vpraša hčerko:
    "Katero zgodbo naj ti povem za lahko noč, o jari kači ali o steklem polžu?
    "O jari kači!"
    "Ampak o steklem polžu je lepša!"
    "Potem pa o steklem polžu!"
    "Ampak o jari kači je daljša!"
    "Potem pa o jari kači!"
    "Ampak o steklem polžu je lepša!"
    "Potem pa o steklem polžu!"
    "Ampak ... ... ..."!

    "Kozmogrami škodujejo zdravju ljudi"
    "Ne, ni res, kozmogrami zdravijo zemljo in ljudi!"
    "Ne, ni res, kozmogrami škodujejo zdravju ljudi!"
    "Ne, ni res, kozmogrami zdravijo zemljo in ljudi!"
    "Ne, ni res, kozmogrami ... ... ... !"

    ... never ending story ...


    Quote
    Gost: Ina
     avgust 15 2010 15:09   


    Vsem, ki se zdravijo zaradi kozmogramov!
    Tukaj vam bodo zagotovo pomagali in zastonj!

    http://www.psih-klinika.si/

    Lp

    Skuliranc in ga. Marija, če ste res verjamite v to kar pišete potem druge poti za vas ni.

    Veliko zdravja.


    Quote
    Gost: Ina
     avgust 15 2010 15:25   


    Drugič, namesto prostih spisov, odgovorite na moja vprašanja.
    odgovorov še vedno ni nikjer?
    Potem sklepam, da še vedno obvelja le dva razloga - 1) služenje dinarja in 2) ste res "bolni", ja, lahko seveda tudi kombinacija 1+2 ...

    LP.


    Quote
    Gost: spet jaz
     avgust 15 2010 15:27   


    Quote by: ina = marinka?

    to blebetanje je že od sile!!!
    Razvidno je, da umetnikova družinska dela "zdravljenja zemlje" Ne šibajo več ....!

    Tako naj bo!
    Lp
    Marinka



    marinka katera ni fouš drugim???


    Quote
    Gost: Moje mnenje
     avgust 15 2010 16:30   


    Ina, res dobro, posebno dobro je, da ponovite stvari, na katere ni odgovorov!

    Mr, se strinjam, v celoti.

    Tu je LE nekaj posameznikov, nasprotnikov MP-ja, ki bi si radi s kritiko MP-ja naredili osebnost, ker so sami brez nje.

    Res bi lahko nehali, saj so povsem razkrinkani njihovi cilji in manipulacije.


    Quote
    Gost: Ina
     avgust 15 2010 16:41   




    2. Poglavje z resno vsebino.

    .Ko v glavo stopi »poveličevanje svoje osebnosti se začnejo padati izjave« .

    Kako lahko človek, ki deluje v imenu » Troedinega« brez tehtnih dokazov na glas nekoga obtožuje v nečem takem.

    »…Gospod Marko Pogačnik, ustvarili ste največjo katastrofo, ki jo lahko ustvari človek in še naprej jo ustvarjate. Zaslepili ste Slovenijo, Evropo, zaslepili ste ves svet z vašo umetnostjo.
    vet to mora spoznati, ima vso pravico do resnice, do izvirne resnice, do preživetja in ne do smrti s samouničenjem, v katerega ga vi pošiljate!...«


    http://www.petadimenzija.si/aktualno/


    Kje so dokazi???

    To so zelo resne obtožbe! Kje so dokazi? Kje so dokazi »ne škodljivosti« vaše finosnovne Makro M naprave?

    (ja, na slovenskem certifikatu za makro M (o katerem ni nobenih dokazov) so pa zelo zgovorni priimki).

    Osebno jaz bi na mestu g. Pogačnika vložila tožbo zoper g. Florjančiča za blatenja imena v javnosti, in brez dokazov, če se le spomnimo tistih »ponarejenih slik« z Udbo, ta zadeva je zrela za državnega tožilca.

    g. Florjančič mislim, da se sami ne zavedate kaj ste priklicali na svojo glavo… v imenu »Troedinega- pohlepa«. Oče- Mati in Sin - družinsko podetje Florjančič.


    Quote
    Gost: Športnik
     avgust 16 2010 11:11   


    Spoštovana ga. Ina in ostali obiskovalci!

    Ko sem preživel lep vikend, se je na forumu bistveno povečalo število člankov.

    Gospa Ina, očitno je nekaj hudo narobe, da ste se tako razpisala, predvsem se pa vidi vaša negativna nastrojenost proti g. Ladotu F.M.
    Želite ekzaktne podatke, sama pa se ne želite predstaviti, tako kot se je že na začetku ga. Marija Plazar.
    Imam občutek, kot da ste žena g. Marka Pogačnika, ker ste se tako postavila za njega in kozmograme, ki na dolgi rok zdravijo zemljo in ljudi, samo v Rubljah je bil bolj kratki rok. Morda gre za vajino družinsko podjetje, kot so ga že omenili.
    Tako, kot je že pred leti g. Marko Pogačnik prosil za pomoč g. Ladota F. M., naj še sedaj tako naredi, pa bo bolje za njega in prav tako za vse nas.
    Lp


    Quote
    Gost: .
     avgust 16 2010 11:46   


    Quote by: butnenc

    Mister športnik, a ti se pa pišeš Športnik, al pa ti je tko ime? Smile[/b]


    Quote
    Forum generiran v : 0,08 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 04:15

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,51 seconds