Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 29-mar
  • VegaFriday v Piranu

  • nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Marija Plazar
     maj 20 2010 19:03   


    Bogdan,
    se strinjam, da zna biti glasno zvonjenje kar precej neprijetno za ušesa, še zlasti, če stanuješ v neposredni bližini cerkve ali pa te vrže iz spanca in bi temu lahko rekli neke vrste zvočno nasilje.
    So pa zlasti starodavne cerkve postavljali na posebnih mestih, ki so jih namenoma iskali in so ta mesta predstavljala posebno mrežo lokacij, ugodnih za človeka, zato se pogosto tudi neverniki radi umaknejo v cerkvene prostore, kjer se v tišini in posebnem miru malo "nafilajo". Tudi o tem je že bilo govora na tem forumu. Morda pa se želi danes s postavljanjem kozmogramov te pozitivne, ugodne mreže razbiti.


    Quote
    Gost: SKULIRANC
     maj 20 2010 20:17   


    Serpentinšek,
    tu nima Lado kaj pomagat, ker bi blo proti volji te razvajene pijane mularije. Kakšne volje za izboljšanje in pomoč pa po mojem ne bojo pokazal, jim je preluštno. Tu samo starši lahko zarobantijo in odpovejo gostoljubje ter polnjenje ritk. Joj, da bi moji mulci delal tako sramoto!!!!!!!
    Ta pridnih, delavnih in študirajočih študentov tam ni blo, so delal al pa študiral, ne pa žrl na tuj račun!
    Bo pa dobr pogledat, kaj od kozmogramov je naštepanga tam okol parlamanta. Baje tudi tam blizu sevajo!!!


    Quote
    Gost: ??
     maj 21 2010 08:56   


    Meritve?? Nedelja?? Naslednja nedelja??


    Quote
    Gost: fizik Jani
     maj 21 2010 09:40   


    Zadnje čase veliko razmišljam o tem, kaj se dogaja s temi kozmogrami. Saj ne gre drugače, glede na to, kako se polni tudi ta forum. Vseeno mislim, da je tukaj še ena zadeva, ki jo morda nihče ni predvidel? Človek, ki je notranje čist in produhovljen ima zagotovo zelo visoko frekvenco. Iz zgodovine vemo, da je vse, kar vodi v uničenje bazirano na nizkih frekvencah. Torej ali ni potem takemu čistemu človeku z lahkoto odbiti frekvenco, ki jo sevajo kozmogrami? Morda bi morali razmisliti tudi o svoji notranji duhovni stopnji in čistosti. Misli namreč črpam iz knjige JAZ SEM, KI SEM, ki so mi pred kratkim prišle v roke. Tam je namreč opisano, da svetlobna bitja nihajo s tako visoko frekvenco, da se od njih odbije vse nizke ("umazane"Wink frekvence, tudi ko pridejo v naš zemeljski astral. Pisano je tudi, da ima vsak človek v sebi to možnost, da se tako prečisti in da si ustvari okrog sebe zaščito v obliki stebra Luči. Jaz bom to definitivno preizkusil, kako to gre, saj so frekvence in nihanja moje domače področje. Knjige JAZ SEM, KI SEM priporočam v branje vsem, še posebej prvo in drugo knjigo.


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 21 2010 10:38   


    Hvala, Jani, za tako dobro razmišljanje in idejo. Upam, da bo tale tvoj predlog in pobuda dober izziv za g. Lada, da nam pove svoje gledišče o tem. če si po trenutni pameti prav predstavljam, gre pri astralnem nivoju za v bistvu energetski nivo Zemlje, bitja ... Če to povežem z znanji g. Lada, je ta energetski del v bistvu le majhne delček celotnega duhovnega bitja, ki ga ima vsako bitje in tudi Zemlja. Torej, če bi kozmogram deloval le na frekvence na astralnem nivoju, bi bila rešitev verjetno res dokaj enostavna in takšna, kot jo predlagaš.
    No, saj morda se motim in sem usekala čisto mimo.

    Nam bo pa v veliko veselje, če bo g. Lado kaj poškilil na Pozitivke in nam pojasnil svoja videnja.

    Knjige Jaz sem, ki sem so verjetno prevod. Nam zaupaš avtorja?


    Quote
    Gost: sobotnica
     maj 21 2010 20:04   


    A gre za množično halucinacijo? Mogoče samo naključje? S komerkoli se pogovarjam zadnje dni - vsi doživljajo nočne more, prave male apokalipse v sanjah!! Vreme dokaj stabilno, pritisk tudi, luna nič posebnega, sončeva aktivnost v mejah normale, ljudje pa en za drugim cepajo iz spanja prepoteni, zgorežni, s sanjami o rezanju pri živem telesu, potresih, ječanju zemlje, potovanju v modro-črn hlad nekje v vesolju in podobne grozljivke. Se potem lahko eno uro po službi pogovrajamo samo o tem kaj je kdo groznega sanjal. Me prav zanima, se kaj podobnega dogaja drugim forumovcem, vašim prijateljem, sodelavcem? Menda ja ne bomo znoreli??!!


    Quote
    Gost: Športnik
     maj 21 2010 22:31   


    Spoštovani go. Serpetinšek!
    Mislim, da vsi obsojamo takšno dejanje, ki se je zgodilo pred parlamentom!
    Potrebno se je vprašati, zakaj temu tako?
    Če pogledamo našo družbo, zakonite zastopnike v parlamentu, ministre; vidimo veliko laži, korupcije, manipolacije..., oni nam bi morali biti vzorniki na najvišji ravni, žal želijo podrediti celotno družbo eliti.
    Kdo so te elite, kaj želijo doseči posamezniki iz te elite, kakšni vplivi imajo kozmogrami na vse to?
    Morda se bo komu naredil kakšen preblisk in se bo poglobil v zadevo.
    Lp


    Quote
    Gost: Mr
     maj 21 2010 22:53   


    Sobotnica, o kakšni množični halucinaciji govoriš? Množično? Koliko je to, 500, 1000, 10 000? Res, da je za nekoga manj komunikativnega, že 10 ali 15 oseb, množično. Jaz zadnje čase spim zelo dobro, sanjam normalne sanjske traparije, znanci in prijatelji mi ne omenjajo nobenih pretresljivih sanjskih doživetjih, torej, množično vsi normalno funkcioniramo. Predlagam, manj nočnega sedenja pred računalnikom.


    Quote
    Gost: Angelček
     maj 21 2010 23:52   


    Še dobro, da je sobotnica opozorila na sanje! To kar se mi dogaja zadnji mesec ponoči v sanjah, se mi še nikoli ni dogajalo. In zanimivo, da se z nočnimi morami srečuje tudi veliko mojih prijateljev. Očitno je nekaj hudo narobe v "zraku"! Res ne vem kaj se dogaja, toda prisotnost tega angela Devosa, ki kar naprej mori v sanjah nekaj pomeni! Kot da se bo moralo nekaj zgoditi, nekaj razkriti, nekaj odstraniti! Res ne razumem!!! Znamenja v sanjah so več kot očitna! Uboga ranjena krvaveča Zemlja, napadi čudnih bitij iz vesolja na nas uboge Zemljane, mučenje,zatiranje...grozljivke v nadaljevanjih iz noči v noč! Upam, da bo te nočne more kmalu konec!!!

    Angel varuh obvaruj nas vsega hudega!

    Mirne sanje


    Quote
    Gost: Nina nana
     maj 22 2010 00:04   


    Angelček prav imaš
    Nočne more, nočne more to mi je dobro znano. Ne vem če se temu reče množično…. vendar nas je kar nekaj takih, ki ob jutranjem pozdravu v službi nejevoljno pihamo, da spet nismo spali... in se sprašujemo kdaj bo konec tega sr……

    Pa mirno noč,….. in naj ti kozlogrami zgubijo moč!


    Quote
    Gost: sobotnica
     maj 22 2010 08:30   


    Mr, srečkovič, da ti spanje dobro gre! Ne bo od preveč buljenja v računalnik ali TV, ker ob takih urah,ko ti pišeš, jaz že spančkam. Na računalnik se spravim največkrat le ob koncu tedna, k sreči mi ni treba v službi viset za ekranom... Me je zanimalo, ali je v naši službi kaj "podtalnega", da takole ubrano sanjamo, ali slabo vplivam na prijatelje in sorodstvo, da z mano skupaj slabo sanjajo... No, saj mogoče se pa ljudje še kaj razpišejo ....


    Quote
    Gost: ...
     maj 22 2010 11:10   


    Da nas je več, ki nas v zadnjem času tlačijo more si lahko preberete tudi na SP razlaga sanj.
    http://www.pozitivke.net/index.php?topic=Razlaga-Sanje
    Sama sem pa že prav pošteno sita morečih sanj mojega moža, ki me je v zadnjih dveh mescih med spanjem kar trikrat zbrcal in trdil, da se je boril z nezemljani, hudičem in nekim črnim sluzastim bitjem. Da ne govorim o srhljivih glasovih, ki jih spušča ….
    Vam povem, če bi doživljanje iz sanj prodal Spielbergu bi pošteno zaslužil.


    Quote
    Forum generiran v : 0,07 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 12:27

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,42 seconds