Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: jeee
     maj 18 2010 19:12   



    Jeeee, saj je vendar logično, da ne bomo »težili«, stokali vedno g. Ladu M.F.(tako kot si mislijo nekateri mu delali reklamo!!!???), se bomo obrnili tudi na g. Pogačnika, saj zdravi. Naj to tudi dokaže. Prosim za telefonsko številko, rada bi prišla na terapijo, da vidim, če………bo uspešna.
    Zagotavljam vam, da ne bom edina! Delate, tudi vi brezplačno??


    Quote
    Gost: snežinka
     maj 18 2010 19:37   


    Ej, a smo zamudili meritve?? Se že kaj ve, kdaj, kje, kako, kdo?


    Quote
    MC
     maj 18 2010 20:25   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/11/05
    Posts: 123

    Quote by: Marija Plazar

    Mr,
    seveda z veseljem podebatiram tudi o vsebinah, ki niso v neposredni povezavi s kozmogrami. Zlasti je veselje debatirati z MC-jem, ki ima zanimive miselne ter besedne rešitve in svojevrstno logiko.



    Samo nekaj besedic o logiki, če smem. Logika je pravzaprav ena sama. Ljudje, ki razmišljajo s »svojevrstno« logiko, v resnici ne razmišljajo logično. Je pa seveda povsem mogoče razmišljati logično in priti do napačnih zaključkov, preprosto zato, ker so že premise napačne. In obratno – z uporabo napačnega sklepanja je včasih mogoče priti do pravilnih zaključkov, na osnovi česar si potem ljudje domišljajo (spet napačno sklepajo), da je tudi njihovo sklepanje logično. Potem je tu še prav posebna vrsta »sklepanja«, ko ljudje povezujejo posledice z napačnimi vzroki, ali na osnovi korelacij sklepajo na vzročnost. In seveda primeri, ko ljudje dogodke v sedanjosti napačno povezujejo s prerokbami iz preteklosti. Potem so tu še »sklepanja«, ki izbranim dogodkom podeljujejo smisel in/ali namen. Človeški um je evolucijsko naravnan tako, da išče »smiselne« povezave med posledicami in vzroki, pri čemer vzroku pripisuje namen povzročiti posledico. Če vprašate otroka, zakaj piha veter, bo odgovoril, da veter piha zato, da lahko plujejo jadrnice, čeprav je v resnici obratno – jadrnice plujejo, ker piha veter. Tudi zato je naš um tako močno religijsko disponiran. Religioznost temelji prav na naši »infantilni logiki« - izum bogov je v bistvu posledica nuje podeliti vsaki stvari svoj (pra)vzrok, namen, smisel. Bogovi (ali njihovi ezoterični surogati) so bili vedno samo (začasno) mašilo, ki je nadomeščalo znanje in razumevanje zakonov narave.

    In da ne bom deležen kritike, da se ne držim teme – v polemikah o kozmogramih vidim značilen primer povezovanja med napačnimi vzroki in posledicami. (Če odmislimo psihološki moment, ko napačni vzroki učinkujejo zaradi vere, da so pravi vzroki. Na podoben način delujejo tudi tako imenovane samouresničujoče napovedi.)

    Ampak, tako kot pri religijah na čelu s krščanstvom, čeprav nekoliko manj, velja tudi v ezoteriki zelo podobno pravilo: »Credo quia absurdum«. Svojevrstna logika pač.


    Profil
    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 19 2010 08:31   


    Luštkano! Izvrsten odgovor. No comment - zaenkrat.
    Upam le, da svoja razmišljanja iz kot britev ostrega uma pridno shranjuješ in jih boš izdal v kakšni knjigi, da se ne bo to bogastvo razmišljanj kje izgubilo.


    Quote
    Gost: Lado Mihael Florjančič
     maj 19 2010 12:06   


    Dragi Forumovci!

    Prosim, brez malikovanja! JAZ NE DELAM NIČ! JAZ NE ZDRAVIM LJUDI IN NE ZEMLJE! To počne kot zatrjuje g. Marko Popgačnik. Sem preprosto povedano DUHOVNI PRIPROŠNJIK ZA POMOČ LJUDEM V STISKAH IN TEŽAVAH. Prosim, ne opevajte me kot BOGA, ker to nisem! Jaz LADO, samo prosim najvišjo INTELIGENCO troedinosti ( TROEDINEGA BOGA ) za pomoč, ON pa po moji priprošnji in Njegovi neskočni milosti in ljubezni odstrani nevidni vzrok za nastalo posledico kot bolezensko ali kako drugo težko stanje.

    Ni mi všeč, da ste me nekateri prikovali med edinega rešitelja, spet drugi med najhujšega pogubnika! Prosim vas, prenehajte se ukvarjati z mano, kaj sem in kaj nisem, ker se jaz z vami ne ukvarjam! Vsak naj se ukvarja s svojo vestjo in s svojim početjem. Ker ste me prosili za pomoč, sem vam pomagal preko daru spoznanj, ki sem ga prejel od STVARNIKA. Tega daru se globoko zavedam, saj je ta dar zelo težko nositi, ker zahteva izredno veliko odgovornost. Iz tega daru se ne smemo norčevati!

    Še vedno sem pripravljen pomagati, tako kot znam s priprošnjo po božje, ne pa po človeškem EGU!

    Prenehajte z dokazovanji kdo ima prav, jaz ali g. Marko Pogačnik. Preidite od besed k plemenitim dejanjem za razrešitev problema. Ni v moji naravnanosti, da bi vas prepričeval o mojem poslanstvu! Ne potrebujem in ne želim nikakršne reklame! Ta forum mi ni prinesel nič dobrega, razen da me je preobremenil z množico aktivnosti brez pravega učinka. Prosim, vse trpeče ljudi, naj se obrnejo po pomoč k svetovno priznanemu ZDRAVITELJU ZEMLJE IN LJUDI k g. Marko Pogačniku, naj vas on pozdravi! Naj vam g. Marko Pogačnih odstrani vse nevidne vzroke za nastale posledice, katere se izražajo v vaših premogih bolezenskih stanjih in slabem počutju.

    Po SADOVIH boste sami prepoznali, kdo daje rešitev in ozdravljenje. Pomembni so le sadovi in ne prazne obljube zdravljennja brez ozdravljenja. Dobro drevo obrodi dober sad, slabo drevo pa slab sad.

    Mir z vami in vse dobro !

    Lado


    Quote
    Gost: Ng
     maj 19 2010 12:32   



    Zanima me,
    se je g. Pogačnik že oglasil, je pripravljen na SOOČENJE?


    Quote
    Gost: Športnik
     maj 19 2010 16:52   


    Spoštovani obiskovalci tega foruma!
    Mislim, da je zadnja vsebina g. Ladota M.F. na mestu. Vsak, ki se dovolj globoko poglobil v celotno zadevo od samega začetka, je lahko kakšn list v svojem življenju obrnil nazaj, morda je kaj našel, da je na duhovni ravni stopil kakšno stopničko višje.
    Trenutno nisem zasledil, da bi se oglasil g. Pogačnik za soočanje, imam pa občutek, da tudi ni pripravljen na omenjeno zadevo.
    To, kar sem že enkrat prej omenil, pričakujem da bosta g. Lado M.F. in ga. Marija P. skupaj z vsemi, ki želijo biti zraven, izvedla meritve in informirala vso zaiteresirano javnost glede škodljivosti kozmogramov.
    Lp


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 19 2010 17:13   


    Kot sem že pred časom zapisala, lahko takšne najbolj preproste, starodavne meritve, na kakršne kaže že omenjena fotografija in jih očitno izvaja tudi g. Pogačnik, opravi vsakdo, ki dobro umeri in zna prisluhniti bajalici. Bolj objektivne in strokovne meritve so bile ravno tako že opravljene na več mestih po Sloveniji, tudi o tem se je že pisalo. G. Lado je svoje že večkrat povedal in bo reagiral v smeri rešitve problemov, ko bodo ljudje želeli in bodo pripravljeni sprejeti to pomoč. Saj z bajalico in ostalimi "resnejšimi" merilnimi instrumenti se lahko med kozmogrami sprehodi vsakdo, ki premore pogum in predvsem voljo. Je že res, da vsi samo čakamo na pobudo od zunaj, da se izvedejo tudi bolj javne, odprte meritve, ampak, zopet je vse odvisno od volje in pripravljenosti ljudi.


    Quote
    Gost: Bogdan
     maj 20 2010 01:08   


    Spoštovani (kljub vsemu napisanemu)
    Da postaja življenje- v naši sicer prelepi deželi- vse bolj nelagodno in nezdravo, smo gotovo krivi vsi po malem česar pa se po večini ne zavedamo in raje valimo krivdo na vsakogar, ki nam je pri roki. Sam osebno ne poznam ne g. Pogačnika ne g. Florjančiča, kar verjetno ne velja za večino Vas- sodnikov, zato o njih delu ne sodim, a kar resnično načenja zdravje je prav ta izliv negativnosti na tem forumu. Poleg tega se ne morem otresti misli, da kjer se kregata dva tretji dobiček ima, a kdo je tretji? Nekateri Vipavci
    to že vedo in so odšli, drugi mu/ji še vedno nosijo darove! Torej tistim, ki so si zgradili templje na ruševinah svetišč naših davnih prednikov, se lahko- ne samo Vipavčani-zahvalimo, da dandanašnji bolj ali manj tavamo, iščemo, se borimo in nasploh potujemo iz stoletij duhovne teme na plano, kar pa ni vedno lahko.
    Zgoraj omenjena gospoda z vsemi svojimi učenci, simpatizerji in nasprotniki vred ne sežeta tisočletnemu škodljivcu-cerkvi-niti do kolen, vi pa se prepirate o kamnih, katerih pomena večina sploh ne pozna. Ja imenitno!
    Kot strokovnjake vas v svoji nevednosti sprašujem:
    Kaj pa cerkvene religiozno-umetniške inštalacije , ki so na vsakem kuclju po slovenskem?
    A te pa nič ne oddajajo, kakšnih sevanj ali kaj takega?
    Mogoče kdo ve?
    Pri nas smo na tem, da bomo v kratkem kot kaže zboleli zavoljo prekomernega zvonenja v bližnji cerkvi in imamo že vse pripravljeno zoper številne bolezni, ki nas kanijo napasti.
    Če mi bo kdo očital neresnost, je očitek na mestu, a če bo kdo drugi omenjal nesramnost
    ali še kaj hujšega bom nalašč zanj izklesal kozmogram, kar sem pred časom že, sicer malo po svoje tudi poizkusil in je prav sproščujoče in zabavno. Priporočam! Potrebujete le dobro kladivo, par dlet , kraški kamen in saj veste: dobra volja je najbolja.....
    Proti koncu pa le...
    Težave dragi moji, si pač po zakonu stvarstva vedno pridelamo sami pa, če nam je to všeč al ne, zato se rajši imejmo radi in se spoštujmo, zaupajmo in bodimo dobri Slovenci
    ali pa kdor koli že.
    Srečno
    Bogdan


    Quote
    Gost: jasna
     maj 20 2010 08:56   


    Pozdravljeni,
    Prebiram forum, pa sem še kaj prelistala in prebrala, da bi dobila še kako informacijo o litopunkturah, kozmogramih, zmajevih črtah. Mojo pozornost so pritegnile naslednje ugotovitve in razmišljanja, ki mi dajo misliti. Aurigo – spremljevalec duš navaja v enem od svojih potopisov »Po Koroški od Zmaja« zanimive ugotovitve (http://www.pozitivke.net/article.php?story=20040814121221868 - Št.Vid). Nadalje je moje pozornosti deležen članek: »Zdravljenje s sporočilnimi kodami.« (http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/114665 - Zdravljenje s sporočilnimi kodami). In nenazadnje še enkrat razmišljanje in ugotovitve Auriga v svoji knjigi »Zmajeve črte« (povzetek http://knjigarna.enakupi.com/Zmajeve-crte-Aurigo-pr-18038.html - Zmajeve črte Aurigo).

    Sprašujem se g. Marko Pogačnik zakaj se ves čas umikate in skrivate za vašimi učenci, za drugimi umetniki in arhitekti? Občutek imam, da prodajate že prodano in da nimate pojma kaj to zares je, le da se polni družinski proračun. Uživate v slovesu a odgovornosti ne sprejemate oz. je le nekakšen »besedni ščit« v sili in nič več. HUDO. Vem, da vam to težko pade, a do sedaj nismo bili deležni ničesar kar bi nas prepričalo v nasprotno. Še več, vedno bolj res je, da se v širšem krogu, v področjih vaših litopunktur korenito spreminjajo stvari. Vsem gre tako ali drugače na slabše. Ker smo plastni kot tudi naša Zemljica se tudi odzivamo enako kot ona. Tam kjer jo vaše »zbadanje« boli, posledično boli tudi nas (kosti, sklepi, živčni sistem, imunski sistem, čustveni svet – vse se krha). V ugotovitve g. Lada M.F. ne dvomim, ker vem kaj prestajamo jaz in moji bližnji. Njegove priprošnje delujejo. Prav tako vem, čutim na svoji lastni koži, da nekaj v delovanju vaših litopunkur ni vredu (vaše imamo najbližje). Zakaj prav vaših? Ne vem. Prepričana pa sem, da taka umetnost zagotovo sodi v roke človeka, ki ima ne le poglobljeno znanje o zmajevih črtah in energijsko informacijskih odzivih na takih krajih, ampak tudi 100% psihofizično zdravje in visoko razvito čustveno inteligenco s katero ne bi mogel popačiti namere, katero vstavlja v svoje delo za dobrobit Zemlje – stvarstva. Se zavedate s čim se »igrate« že 30 let ali še več? Se res? Potem se veselim soočenja med vama z g. Ladom M.F. in konkretnih ugotovitev delovanja kozmogramov. Zanimivo je, da o svojih knjigah pišete, da so nastale kot sad dolgoletnih izkušenj. Verjamem, da po tolikih letih trdega dela s kladivom in špico veš kako se stvari streže. Sprašujem pa se ali je vaše podajanje v globino, v podzemlje še v vaši kontroli. Kdo s kom ali s čim manipulira? Upam, da se bodo stvari ugodno rešile za vse nas.

    Lp Jasna


    Quote
    Gost: Serpentinšek
     maj 20 2010 09:38   


    Počasi bom začel res verjet, da je s tistimi megaskalami nekaj hudičevo narobe. Poglejte samo našo mladino, kaj je počela pred parlamentam. Pa to so čisto navadne opice in res upam, da s tem ne žalim šimpanzov in oragutanov. Ko smo bli še mi mladi, so ble delovne brigade in smo delali za džabe! Ni blo kej za jest, danes pa boni, pa restavracije, pa subvencije – pa sej to ni res! Ta mularija je tako razvajena, da ne morem verjet. In smo bli vsi veseli, če smo se mogli voziti s kakim avtobusom, tist ki je mel kolo, je bil že buržuj, dans pa ma že vsak drugi šmrkavc v študentskem naselju boljši avto od mojga zeta, kr je privatnik že več kot dvajset let. Če na mladih svet stoji, potem vam povem, se že nekaj cajta podira, ker ta mularija ni vredna niti, da bi jih poslal jabolka obirat ali pa čizme glancat. In to naj bi bli enkrat inženirji in dohtarji in kmetje. Delavci gvišno nikoli ne bodo, ker niso vajeni zares delat. Samo govno. Vsi bi samo žurirali in pili in to naj tuj račun, mater jim. Sem povedal, sem reku – en kozlogram bi morali postavt pred parlament, da bi potem odganjal tako drhal. Če to niso temne sile, potem ne vem kaj. Še naciji in obritoglavci so bolj kulturni od te drhali. Ma so bli nori, kot bi imeli kozlograme vtetovirane na riti. Gospod Lado, dejte prosim, tistega zgoraj s tremi glavami prosit, da pride ta naša mladina k pameti. Tko ne gre več naprej…Če bo šlo tko naprej, bo šla moja penzija k hudiču tudi brez Svetlika in njegove reforme, saj te barabe študentske ne bodo nikoli nič delale. Če bi bil še Tito in Ertl, bi jih ljudska milica hitro naučili kozlovskih molitvic. Bi bando hitro razgnali, tiste kolovodje od šova in do šobe pa bi spokali v čuzo, pa bi vidl, kej je to pravna država, mater jim! Ma ne morem več tega gledat, grem v gostilno, tam sem človek lohk pošteno napije, ampak na svoj račun in mora, kar razbije, tud plačat.


    Quote
    Nan
     maj 20 2010 10:41   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    Serpentinšek, tako se govori , ne pa skoz neki bluzit.
    Ena zate.

    http://www.youtube.com/watch?v=1zpFlfRopKQ&feature=related


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 3,70 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 08:56

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 4,07 seconds