Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Športnik
     maj 12 2010 22:23   


    Spoštovani g. Patriot!

    Popolnoma se strinjam z vašim odgovorom ga. Miji, zaenkrat več nimam kaj za dodati.
    Lp


    Quote
    Gost: Mr
     maj 12 2010 23:03   


    Pa mislite meritve izpeljat z različnimi merilci ali le z g. Ladom? Ker v tem primeru je to podobno temu, kar v Bosni rečejo "kadija te tuži, kadija ti sudi".


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 13 2010 08:39   


    Mija.

    Nismo v laganju samemu sebi začeli iskati krivca zunaj sebe, brez skrbi, tako nizkega samozavedanja nimamo. Ne bi bilo treba. Pa tudi, če bi ravnala sebično, bi končala s sodelovanjem na forumu tisti hip, ko "poskrbim za svojo rit" (oprostite grdemu izrazu, ampak, bo najbolj razumljiv). To pomeni, da se zaščitim pred temi vplivi na svojem lokalnem terenu, kjer živim in delam in kjer se nahajajo moji najbližji, pa amen. Ampak, mi je žal tolikih ljudi, ki pa morajo živeti brez ustrezne zaščite pred temi vplivi. Verjetno bo odgovoril tudi sam g. Lado, ampak, je jasno, da se pametni ljudje ne bi zadovoljili le z njegovo meritvijo, ampak poiskali zunanje merilce. Bi bilo preveč naivno oziroma v stilu g. Pogačnika, ki položi svoje ročice in preveri, kako energije delujejo in je potem strokovno utemeljeno, da delujejo na njemu ugoden način in potem njegovi sodelavci začnejo pridno klesat.

    Kozmogramov ne želimo kot umetniškega prispevka uničiti in odstraniti - preberi še parkrat te strani, preden se vključiš v debato. Ravno zato, da se ne ponovijo Rubije ali Zagreb, pozivamo g. Pogačnika k sodelovanju in pametnim rešitvam. Že davno bi se lahko vse na miren način rešilo. Toda, če zaradi užaljenosti, trmoglavosti, napuha, brezbrižnosti do ljudi ... išče nemir in vojno, jo bo očitno dosegel.

    Po mojem je tale vaš "najšibkejši" člen (igra "ubogi jaz" se na naših tleh očitno dobro usede v duše, na to se mu splača igrati) verjetno v resnici med "najmočnejšimi", seveda, ob tihi podpori vseh, ki so si radi blizu z denarjem, katerega EU in občine radodarno delijo za te "ekološke projekte" (do sedaj smo že ugotovili, da se kozmogrami pri nekaterih naročnikih ponujajo kot ekološki, pri drugih pa kot čisti umetniški projekt - dejansko "ponudbo" kozmogramov pa si lahko preberete v premnogih izjavah g. Pogačnika).

    Če boste prebrala par strani nazaj, smo sporočali, da je interes širših krogov ljudi, da se končno nekaj premakne v borbi za človeka, ekologijo, duhovni napredek in da je Slovenija edinstvena priložnost za dokaz tega napredka. Zaradi sorodnih interesov se bomo tudi udeležili konference, kjer se bo vsak na svojem področju potrudil prispevati k napredku za vse OBSTOJEČE ljudi Slovenije, ne pa samo za PREOBRAŽENCE PO KOZMOGRAMSKIH DELOVANJIH. Zaradi tega g. Pogačnika ne bo nihče uničil. Kot vsak drug umetnik prehaja v svojem ustvarjanju iz enega obdobja v drugo, tako je verjetno tudi g. Pogačnik notranje umetniško že kaj dozorel v 40-ih letih (celo slavni Picasso je prešel skozi tako različna obdobja, da je njegova začetna dela kaj težko prepoznati kot njegova v primerjavi z zadnjimi iz obdobja čistega kubizma - torej, kaj bi bilo narobe, če se po 40-ih letih človek ustavi, vpraša, ali je morda že dovolj "štancanja" kozmogramov in gre naprej po svoji umetniški poti - to je le odlična priložnost za umetniški razvoj in napredek, ne pa uničenje!). Resnično vrhunskega, izjemnega umetnika en ubogi forum ne bo uničil, brez skrbi! Saj na forumu gre končno le za izmenjavo (tudi različnih) mnenj in ga bere ožji krog ljudi, ki jih določena tematika pač zanima.

    Sama sem se doslej v življenju vključila le v forume, kjer se bije bitka proti gensko spremenjeni hrani, proti mučenju živali in za podporo duhovnemu napredku človeka. Torej - dokaj omejen krog forumov.

    Serpentinšek.

    Zdaj mi je pa že malce jasno, zakaj se preljuba tvoja ženka raje predaja žajfnicam kot tebi. Jasno, saj če žensko po libidu primerjaš s kamnom, pa te še tisti bolj vznemiri, je res problem. Saj ti verjamem, da si samo enkrat poskusil ob kamnih, ampak, to se da tudi doma naredit na drugačen, nov, vznemirljiv način, brez kamnov. Pridi na meritve kar s tvojo ljubo ženko ("precvikaj" ji kabel na TV-ju, da ne bo mogla gledat limonad, pa jo povabi v park), jo bom tudi hitro prepoznala, če jo boš za ročico držal (verjamem, da je tudi njena ročica ustvarjena še za kaj drugega razen za lakiranje nohtkov!). Jo bom malo poplejala naokrog, pa bova par ženskih rekli. Boš videl ti ogenj in milino v njenih očeh, ko se vrneta domov (če bosta sploh utegnila do doma priti, da ne bo že prej kakšnega ovinka). Ne bosta rabila nobenih kamnnov več!


    Quote
    Gost: Serpentinšek
     maj 13 2010 09:07   


    Draga Marija, moji babi ni pomoči! Že tko je bla prej mal zmešana, odkar pa klicari tistega troedino prošnjika Ladota, pa ji gre samo še na slabše. Mi je zadnjič rekla, da zanjo skrbijo neki angeli. Jebenti, pa angeli, brez moje plače bi s svojo penzijo tenko piskala. Kakšni angeli neki, je treba delat. Je rekla, da oni žvijo od prane in da bo tud ona probala. Sem reku, super, ti kar dej, komaj čakam, bo šlo manj od moje plače. Tisti kavč doma se je že čist do tal pogreznil zaradi njene zaležane riti. Mogoče pa se ji prov zaradi angelov nabira celulit na riti. Sej so tisti angeli tudi vsi bolj debelušasti. Kdo bi to gledal, ti povem, da so še tisti kozlogrami manj narebričeni, kot njena rit. Jaz bi tiste megalite lažje premaknu, kot pa njeno mega rit. …mah, še njo da bi vlaču k tistim kamnom na meritve. Laže spravim vse tiste kamne k njej v dnevno sobo. Brez veze. Je baba ponucala že tolko dnarja za telefon. Naj gre kar tistemu prošnjiku in naj ga prosi za v nebesa ali pa, da bi malo shujšala, ker jaz jo komaj še gledam – je kot kakšn sod. Če oni Mihaelčič zdravi vse mogoče, ji bo spravu proč tudi tisto salo po trebuhu in okoli riti. Jst sem pr svojih petinšestdesetih še zmeram šlank, kot sem bil leta 60. Pa ni blo nobenih megaprošnjikov in nobenih megalitov in nobenih megamarketov, je blo vse bolj mini. Ah, kurc …zdej grem v gostilno na en glaš. Mogoče srečam kje kakšnga angela…


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 13 2010 09:45   


    Serpentinšek dragi,
    ti povem, da špeh in celulit nista od angelov! Imajo pa obojega, zlasti celuluta, tudi take precej suhcene ženskice, le malo se na plaži ali ob bazenu razglej. Je bil celulit že od nekdaj, še stare Egipčanke so ga premogle, pa jim niti namakanje ne v mleku ne v krvi ni zmehčalo nesrečnih oblog. To ne bo od angelov, prej od hudiča darilo, verjemi!
    Ti pa tudi svetujem, da preveriš, kam v resnici klicari ljuba tvoja. H g. Ladotu zagotovo ne, ker tam se ti najprej oglasi kar njegova žena, pa tudi ona nima kaj dosti časa za klepetanje. On pa itak dela, dela ... ! Zagotovo pa ne prosi za podporo lenobi, če se človeku ne da premaknit svoje riti s kavča. Tu pomaga le močna volja človeka, tudi Bog ne dela takih ovinkov in bližnjic, da bi nam podpiral lenobo in preko prošenj stolkel špeh s telesa. Je nekaj drugega, če se človek zredi od bolezni, ampak, teh je res tako majhen delež, da tule ni vredno omembe - tem bi g. Lado že pomagal. Raje razmišljaj v drugi smeri - apatija, brezbrižnost, vseenost, brezenergijsko stanje ... to so ti vse možne posledice kozlogramske!! Mogoče pa je tvoji predragi tole zavdalo!

    In ti si še tak kerlc, da pri petinšestedestih še delaš, pa za ovinek v gostilno imaš čas dopoldan (popoldan pa v službo??!!). Si kerlc, ni kaj!


    Quote
    Gost: Patriot
     maj 13 2010 09:58   


    Mr,
    Zagotovo bodo meritve opravili strokovni in neodvisni ljudje. O tem bomo še poročali na tem forumu!


    Quote
    Gost: Marjetica
     maj 13 2010 12:20   


    Spoštovani zagovorniki g. Marka Pogačnika, "kozlofani"!

    Tudi jaz opažam, da nekateri niste temeljito spremljali vseh podanih mnenj in informacij na forumu, zato sem se malo potrudila in na eni od strani našla telefonski številki g. Lada Florjančiča:
    05 / 653 30 70 ali 031 / 377 505.
    G. Pogačniku je g. Florjančič ponudil kulturen telefonski dialog, a ga še vedno ni izkoristil. Mogoče pa ne spremlja več dogajanja na tem forumu?? Zato prosim njegove zagovornike: če se nekateri z njim poznate "bolj na blizu", posredujte mu telefonski številki, prosim! In omenite mu, da je g. Florjančič mirne vesti pripravljen na JAVNO soočenje.
    Zagovorniki g. L.M.F. delujemo, delujte tudi vi - pozitivno. Posredovanje tel. številke le ni kak pretiran napor in je lahko edinole pozitivna gesta. Eventuelna Pogačnikova privolitev na javno soočenje bo vsekakor velik premik k splošnemu boljšemu počutju. Vkolikor bo zavrnil tudi zadnjo ponujeno varianto, očitno res nima mirne vesti. Sam Bog mu pomagaj!

    Lp, Marjetica


    Quote
    Gost: MD
     maj 13 2010 12:50   


    SE strinjam z Marjetico


    Quote
    Gost: sobotnica
     maj 13 2010 13:55   


    Bog ponudi roko sprave še najbolj ta zadnji in najbolj grešni ovčici. Če pa hočeš po vsej sili še naprej ostati kozel (kozlofan), pa se moraš it past na drugo stran pašnika, tam, kjer je več robidovja in trnja za obirat, ne na božjo. Bomo vidli, med katero vrsto se bo razporedil Pogačnik.


    Quote
    Gost: Mr
     maj 13 2010 15:03   


    Pogačnik ima svojo stran na internetu, lahko mu pišete in posredujete številko.


    Quote
    Gost: strela
     maj 13 2010 15:42   



    Kakšno sprenevedanje. Mislim, da ni potrebno g. Pogačniku posredovat številke (na njegovo spletno stran) g. Lada, ker zagotovo spremlja pogovore, polemike na forumu. Le jajc nima, da bi se oglasil. (Serpentinšek, kaj misliš,da si jih ni »znucal« na kamnih???) Zaveda se, da vsemu »folku« ne more prodajat megle.

    Hočemo konkretne odgovore!
    Znanstvene dokaze, javno soočenje!



    Quote
    Gost: MD
     maj 13 2010 15:51   


    Nujno je potrebno soočenje, konkretni odgovori!


    Quote
    Forum generiran v : 0,06 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 10:16

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,49 seconds