Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Skupnost > Pozitivke Lab & Project Nov topic Pošlji odgovor
     Zbiramo predloge za sončno osebnost leta 08
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Sabina Podjed
     december 05 2008 12:07   
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/03/08
    Posts: 2

    Quote by: A

    Hoj Sabina

    To je šele predlog, ki ga bo potrdila komisija vseh štirih strani Wink

    Ampak glede na to da gre za enega redkih slovenskih projektov, ki so poleg kvalitete presegli okvire domovine mislim, da kakšnih večjih težav ne bo.



    Ja, sem v silnem navdušenju, ko sem videla, da smo na seznamu, spregledala, da je to komaj poziv za nominacije. Wink

    Vseeno hvala!


    Profil
    Quote
    A
     december 05 2008 15:33   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Za sončno osebnost 2008 bi predlagal v kategoriji podjetij Semenarno in Amarant za pomoč v ekoloških semenih projektom GCAP v državah v razvoju, ( GCAP projekt Semena življenja) od organizacij pa GPR Maribor prav tako za pomoč našim eko projektom ter za banko gensko čistih semen v Sloveniji.

    Vse dobro in čimlepši vikend!

    Robin Dewa, koordinator GCAP slovenije


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     december 05 2008 22:11   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    * * * *

    Sp in dragi,



    Za nagrado za življenjsko delo predlagam Andreja Detelo.



    Srečno!

    Mitja


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     december 08 2008 11:42   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    * * *

    Spoštovani


    Že dolgo prebiram vaše spletne strani, saj je na njih možno najti veliko zanimivih informacij, povezav, ... Hvala in le še tako naprej.
    Sem se pa danes prvič odločila, da tudi sama doprinesem zrnce k vašemu trudu. Spodbudilo me je vaše vabilo, da predlagmo sončno osebnost. Vabilo sem že nekajkrat videla, vendar sem se šele danes odločila, da vam napišem predlog, ker se je ta teden zgodil pomemben dogodek zame, ki je povezan z mojim predlogom. Predlagam namreč mojo kolegico Natašo Šalaja, ki je v samozaložbi izdala knjigo, ki jo je prevedla. To je knjiga Angel pod masko, ki jo je napisal priznan pisec duhovnih knjig, Adrian P. Kezele iz Hrvaške. Knjiga je v tem tednu, kot sem rekla, pomembno vplivala na neke moje odločitve, ki so povezane s kar nekaj ljudmi in njihovimi družinami. Zato sem ji neizmerno hvaležna in vam knjigo toplo priporočam v branje. Sicer pa je kolegica zaposlena v DOPSS, kjer se ukvarjajo z varovanjem in zaščito ptic v Sloveniji, kar še dodatno prispeva k temu, da jo predlagam za sončno osebnost. Ona je v resnici pravi sonček in varuh narave.


    Želim vam še veliko uspehov ter lepih in prijetnih trenutkov


    tatjana


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: Andreja
     december 09 2008 11:21   


    Predlog za sončno osebnost leta...ali celo za življenjsko delo: Viljem Ščuka


    Quote
    A
     december 09 2008 16:24   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Andreja zdravo, lahko dodaš kratko obrazložitev?

    Res hvala


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: Andreja
     december 09 2008 19:52   


    Ojla Aleš,

    z veseljem podajam svojo obrazložitev za predlog nominacije Viljema Ščuke. Takole bi rekla:

    Viljem Ščuka je avtor odlične knjige Šolar na poti do sebe (sicer pa je zdravnik in psihoterapevt), njegovo 35-letno aktivno delo z mladimi pa prinaša v Slovenijo in današnji čas, edino pravo rešitev: spremembo šolskega sistema, grajenje celovitega pogleda na osebnostni in socialni razvoj mladih ljudi. Viljem Ščuka v Sloveniji začenja tudi s petletnim pilotskim projektom Brez megle v glavi, ki ga je podprlo Ministrstvo za šolstvo in šport, vanj pa je trenutno vključenih 48 mentorjev iz vse Slovenije in nekaj čez 300 mladih. S tem projektom Viljem Ščuka napoveduje začetek novih časov za mladostnike, njihove starše in učitelje. Pogled na človeka, ki je po mnenju Ščuke božansko bitje in je čas, da se tega tudi zave, mora biti celosten in Viljem Ščuka se z ljudmi tako tudi ukvarja. S tem gradi temelje nove, zdrave družbe odgovornih posameznikov, ki so osebnostno zreli, se imajo radi in zato lahko imajo radi tudi druge. Med ljudi širi temeljne vrednote – skromnost, modrost, resnicoljubnost in zagovarja odprt, enostaven in celosten način življenja. Viljem Ščuka pravi, da mora znanost prevzeti vlogo odgovornosti za napredek ljudi. Njegova predavanja po Sloveniji so vedno bolj obiskana, njegov trud že poganja mnoge dobre sadove in samo želimo si lahko, da bi mu v Sloveniji sledilo čim več somišljenikov.

    Lep pozdrav vsem,
    Andreja Cepuš


    Quote
    A
     december 09 2008 22:46   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Ja ja se že spomnim, ja on je zelo veliko dobrega naredil, ga bom predlagal za nominacijo.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     december 11 2008 15:04   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Zivjo,



    Dva predloga:

    - Špela Ratpotnik, urednica Kraljev ulice

    - Kristina Modic, predsednica Društva bolnikov z limfomom in levkemijo, L&L. Sama je bolnica, ozdravljena, aktivna sto na uro, z ostalimi iz društva pripravlja akcijo za akcijo, med drugim tudi akcije zbiranja darovalcev kostnega mozga, ob tem hodi v službo, skrbi za kužka in pritepeno mucko in je optimistka na kvadrat. Vsekakor vzor vsem, bolnim in zdravim.

    LP!


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     december 14 2008 22:23   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    * * *

    Ekolosko drustvo Eco Vitae in oblikovalski studio Lukatarina za projetk Mula nakupovalnih vreck iz blaga.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: ntomasko
     december 16 2008 10:41   


    Predlagal bi Aleša Babiča za njegovo sedaj že nekajletno delo, knjigo "Zakaj sem brez denarja".

    Knjiga mi je všeč, saj motivira, ter spodbuja k boljšemu življenju brez stresa, ter zgrešenih želja. Moje mnenje pa je da v obliki kot je lahko izboljša življenje slehernega malega človeka ki knjigo prebere.

    Mislim da na tak način kar največ prispeva k boljšemu življenju ljudi na splošno ter za to da posamezniku sonce ne zaide tako pogosto.


    Quote
    Gost: AlešB
     december 24 2008 20:35   


    Jaz bi predlagal uredništvo POZITIVKE. Če seveda sploh lahko sodelujejo.
    Do sedaj so po moje največ naredile, za osebno in duhovno rast Slovence
    Res se zelo trudijo. Daj podprimo jih.


    Quote
    Forum generiran v : 6,46 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 09:43

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 6,85 seconds